Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
THE94Thêta (p1)DE 1xtime-trial07:28,961e
Lisa Scheenaard
THE121ThêtaDSB 1xtime-trial08:11,7824e
Lisa van Heyningen
THE144ThêtaLHE 1xtime-trialexcluded
Daniel Playford
THE155ThêtaHE 1xtime-trial06:52,712e
Guido de Ruiter
THE172ThêtaHSB 1xtime-trial07:01,707e
Robert Tiemeijer
THE176Thêta/Proteus (p2)HE 2-time-trial06:20,942e
Vincent Klaassens

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaDSB 1xkwart-finale 1[1]08:42,536e
Lisa van Heyningen
THEThêta (p1)DE 1xkwart-finale 1[4]08:08,151e
Lisa Scheenaard
THEThêtaDEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:35,143e
Femke Coops
THEThêtaHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:24,143e
Samuel López Knaapen
THEThêtaLHEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:34,011e
Gijs Leemrijse
THEThêtaHE 1xkwart-finale 2[3]07:46,871e
Guido de Ruiter
THEThêtaHSB 1xkwart-finale 2[4]07:56,203e
Robert Tiemeijer
THEThêtaLHDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:26,343e
Tobias Quené
THEThêtaLDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:54,992e
Deborah Walther
THEThêtaLHDev 2xvoorwedstrijd 3[4]08:10,025e
Sjoerd Aker
THEThêtaHDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:51,211e
Christiaan Rosendaal
THEThêtaDDev 4-voorwedstrijd 1[4]08:14,934e
Charlotte Bording
THEThêta (p1)DE 1xhalve-finale 1[4]08:17,931e
Lisa Scheenaard
THEThêtaLHEj 8+A-finale[3]06:41,333e
Gijs Leemrijse
THEThêtaHE 1xhalve-finale 2[2]07:44,242e
Guido de Ruiter
THEThêtaHSB 1xhalve-finale 2[5]07:52,735e
Robert Tiemeijer
SAUSaurus/ThêtaDEj 4+A-finale[1]08:20,791e
Julia Kernkamp
THEThêtaLDDev 2xA-finale[6]08:51,736e
Deborah Walther
THEThêtaHDev 4-A-finale[1]06:48,662e
Christiaan Rosendaal

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/Proteus (p2)HE 2-halve-finale 2[3]06:54,362e
Vincent Klaassens
THEThêtaDG 4-voorwedstrijd 3[4]08:00,025e
Charlotte Bording
THEThêtaLHG 4-voorwedstrijd 3[2]07:00,871e
Tobias Quené
THEThêtaDB 8+voorwedstrijd 3[4]07:51,755e
Femke Coops
THEThêtaHB 8+voorwedstrijd 2[3]06:30,632e
Samuel López Knaapen
THEThêtaHG 2-voorwedstrijd 3[6]07:31,112e
Christiaan Rosendaal
THEThêtaLHB 8+voorwedstrijd 2[3]06:32,261e
Gijs Leemrijse
THEThêtaDB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:48,642e
Lisa van Heyningen
THEThêtaLDG 2xvoorwedstrijd 3[4]did not finish
Deborah Walther
THEThêtaLHG 2xvoorwedstrijd 3[6]07:45,485e
Sjoerd Aker
THEThêtaLHG 4-A-finale[1]06:56,334e
Tobias Quené
THEThêtaHB 8+A-finale[6]06:30,704e
Samuel López Knaapen
THEThêtaLHB 8+A-finale[1]06:36,082e
Gijs Leemrijse
THEThêta (p1)DE 1xA-finale[2]08:00,981e
Lisa Scheenaard
THEThêtaHSB 1xB-finale[4]07:41,763e
Robert Tiemeijer
THEThêtaHE 1xA-finale[3]07:24,283e
Guido de Ruiter
THEThêta/Proteus (p2)HE 2-A-finale[4]06:55,742e
Vincent Klaassens
THEThêtaHG 2-A-finale[6]07:32,483e
Christiaan Rosendaal
THEThêtaDB 1xA-finale[5]09:06,993e
Lisa van Heyningen
SAUSaurus/ThêtaDB 4+A-finale[5]08:45,976e
Julia Kernkamp