zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]06:46,702e
Reinder Droppers
ARGArgo (1)DEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:50,751e
Isabelle van Doorn
ARGArgoDEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:59,065e
Merel van Moorst
ARGArgo 2LHG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:30,952e
Tijmen van Rietbergen
ARGArgo 1LHG 1xvoorwedstrijd 2[3]07:40,634e
Leander Gall
ARGArgoLHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]06:59,934e
Chris Congleton
ARGArgoLDB 2xvoorwedstrijd 1[4]08:16,943e
Sophie Kemme
ARGArgo *DG 1xvoorwedstrijd 3[4]08:05,653e
Carolien Tigelaar
ARGArgoDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:39,982e
Aranka Windmeijer
ARGArgo (4)LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]07:35,054e
Julia Suijs
ARGArgoHDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:42,175e
Daan Jordaan
ARGArgoLHDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:39,883e
Joren Satter
ARGArgo (6)HEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:09,613e
Jaap van der Kolk
ARGArgoHG 1xvoorwedstrijd 2[4]07:17,961e
Luuk Achterberg
ARGArgoHDev 2xA-finale[5]06:36,221e
Reinder Droppers
ARGArgo (1)DEj 4+A-finale[3]07:32,752e
Isabelle van Doorn
ARGArgo 2LHG 1xA-finale[1]07:34,034e
Tijmen van Rietbergen
ARGArgoLDB 2xA-finale[6]08:10,344e
Sophie Kemme
ARGArgoDDev 2xA-finale[5]07:46,616e
Aranka Windmeijer
ARGArgo 2LHEj 4+A-finale[4]07:11,585e
Kees Schaart
ARGArgo 1LHEj 4+A-finale[5]07:04,943e
Thomas Janssen
ARGArgoHG 1xA-finale[2]07:20,552e
Luuk Achterberg

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARG23ArgoHGb 4-time-trial05:51,169e
Daan Jordaan
ARG69ArgoLHB 1xtime-trial06:59,1515e
Leander Gall
ARG147ArgoLHGb 4-time-trial05:59,247e
Joren Satter
ARG160Argo 2DB 1xtime-trial07:34,673e
Aranka Windmeijer
ARG168Argo 1DB 1xtime-trial07:40,275e
Pauline Plessius
ARG179Argo *HG 2xtime-trial06:01,675e
Reinder Droppers
NJO182Njord/ArgoHG 2xtime-trial06:00,784e
Luuk Achterberg
ARG204ArgoLDGb 2xtime-trial07:27,6611e
Rosalie van der Kolk
THE226ThĂȘta/ArgoDG 2xtime-trial06:38,722e
Lisa van Heyningen
ARG235ArgoDG 2xtime-trial07:05,4310e
Donna Algra
ARG290Argo 1HB 4+time-trial06:21,508e
Thomas Janssen
ARG294Argo 2HB 4+time-trial06:26,2411e
Kees Schaart
ARG296ArgoHB 8+time-trial05:23,494e
Jaap van der Kolk
VID326Vidar/Proteus/Skadi/ArgoHE 8+time-trial05:10,166e
Steven Coevert
ARG348ArgoDB 2xtime-trial07:20,2110e
Sophie Kemme
ARG385ArgoDB 8+time-trial06:07,896e
Merel van Moorst
ARGArgoHGb 4-B-finale[5]06:37,742e
Daan Jordaan
ARGArgoLHE 1xA-finale[4]niet gestart
Tijmen van Rietbergen
ARGArgo 1DB 1xA-finale[1]08:41,595e
Pauline Plessius
ARGArgo 2DB 1xA-finale[2]08:30,203e
Aranka Windmeijer
ARGArgo *HG 2xA-finale[1]06:40,792e
Reinder Droppers
NJONjord/ArgoHG 2xA-finale[5]06:45,714e
Luuk Achterberg
THEThĂȘta/ArgoDG 2xA-finale[2]07:31,182e
Lisa van Heyningen
ARGArgoDB 4+A-finale[6]07:49,302e
Isabelle van Doorn
ARGArgo 1HB 4+B-finale[2]07:01,041e
Thomas Janssen
ARGArgo 2HB 4+B-finale[5]07:13,754e
Kees Schaart
ARGArgoHB 8+A-finale[4]06:07,584e
Jaap van der Kolk
VIDVidar/Proteus/Skadi/ArgoHE 8+A-finale[6]05:59,166e
Steven Coevert
OKEOkeanos-combiLHE 8+A-finale[5]05:56,601e
Thomas van Tussenbroek
ARGArgoLHB 2xA-finale[4]07:07,066e
Chris Congleton
TRITriton/ArgoLHB 2xA-finale[6]07:02,124e
Victor de Vos
ARGArgoDB 8+A-finale[6]07:00,866e
Merel van Moorst