zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordHDev 2xvoorwedstrijd 3[6]06:47,812e
Niels Boonstra
NJONjord 2HEj 4+voorwedstrijd 1[4]07:10,873e
Jelmer Klumperbeek
NJONjord 1HEj 4+voorwedstrijd 3[3]07:10,185e
Job Andringa
NJONjord (4)DEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:40,702e
Lieve Verhoeven
NJONjordLHG 1xvoorwedstrijd 3[1]07:39,443e
Maurits van Heijningen
NJONjord 1LDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:45,273e
Vera Slagter
NJONjord 2LDDev 2xvoorwedstrijd 3[3]07:47,265e
Merel Roos
NJONjordDG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:17,261e
Elke Sanders
NJONjordLDG 1xvoorwedstrijd 4[2]08:21,392e
Flora den Bieman
NJONjord (3)LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:31,822e
Yara Schepen
NJONjord 1HG 2-voorwedstrijd 2[3]07:29,824e
Floris Gerritsen
NJONjord 2HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:04,542e
Rafaël van Hees
NJONjordHE 4-voorwedstrijd 1[2]06:08,901e
Gerard van der Velden
NJONjord/VidarHE 4-voorwedstrijd 1[4]06:25,054e
Sven Brinkman
NJONjordHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:34,504e
Max Simon
NJONjord 2LHDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:43,234e
Willem Ballieux
NJONjord 1LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:47,414e
Jan d' Engelbronner
NJONjord (5)HEj 8+voorwedstrijd 3[6]05:59,151e
Thijs Ruiken
NJONjord 2HG 1xvoorwedstrijd 2[3]07:23,413e
Jonathan Katzman
NJONjordDDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:26,655e
Margot Leeuwenburgh
NJONjordHDev 2xA-finale[6]06:48,936e
Niels Boonstra
NJONjord (4)DEj 8+A-finale[1]06:38,823e
Lieve Verhoeven
NJONjordDG 1xA-finale[4]08:15,916e
Elke Sanders
NJONjordLDG 1xA-finale[6]08:24,654e
Flora den Bieman
NJONjord (3)LDEj 4*A-finale[2]07:34,403e
Yara Schepen
NJONjord 2HG 2-A-finale[5]06:58,953e
Rafaël van Hees
NJONjordLHEj 4+A-finale[2]07:00,102e
Ralph de Waard
NJONjordHE 4-A-finale[4]06:06,392e
Gerard van der Velden
NJONjord (5)HEj 8+A-finale[3]06:00,845e
Thijs Ruiken

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJO17NjordHGb 4-time-trial05:50,918e
Max Simon
NJO82NjordLHB 1xtime-trial06:56,8211e
Maurits van Heijningen
NJO143Njord 1LHGb 4-time-trial06:00,398e
Jan d' Engelbronner
NJO146Njord 2LHGb 4-time-trial05:52,874e
Willem Ballieux
NJO182Njord/ArgoHG 2xtime-trial06:00,784e
Luuk Achterberg
NJO228Njord/DDSDG 2xtime-trial06:58,098e
Flora den Bieman
SKA234Skadi/NjordDG 2xtime-trial06:47,135e
Nina Loos
NJO280Njord 2HB 4+time-trial06:22,4210e
Ralph de Waard
NJO291Njord 1HB 4+time-trial06:27,2912e
Job Andringa
NJO295Njord 3HB 4+time-trial06:19,347e
Jelmer Klumperbeek
NJO303NjordHB 8+time-trial05:19,281e
Thijs Ruiken
LAG309Laga/Njord/ThêtaLHB 8+time-trial05:35,668e
Willem Ooink
NJO319NjordLDB 4*time-trial06:48,303e
Yara Schepen
NJO323NjordHE 8+time-trial05:08,214e
Gerard van der Velden
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trial04:58,721e
Theis Hagemeister
NJO359NjordLDE 4xtime-trial06:24,887e
Jenny Huizing
NJONjordHGb 4-B-finale[3]06:33,071e
Max Simon
NJONjordLHB 1xB-finale[6]07:44,662e
Maurits van Heijningen
NJONjord 2LHGb 4-A-finale[2]06:41,965e
Willem Ballieux
NJONjordDG 4-A-finale[6]07:10,503e
Margot Leeuwenburgh
NJONjordHE 2-A-finale[6]06:55,172e
Gerard van der Velden
NJONjord/ArgoHG 2xA-finale[5]06:45,714e
Luuk Achterberg
NJONjordDG 4+A-finale[5]07:47,024e
Indy Planting
SKASkadi/NjordDG 2xA-finale[5]07:41,606e
Nina Loos
NJONjordHB 2xA-finale[6]07:00,033e
Dolf Rutten
NJONjord 3HB 4+B-finale[1]07:16,745e
Jelmer Klumperbeek
NJONjord 2HB 4+B-finale[4]07:10,912e
Ralph de Waard
NJONjord 1HB 4+B-finale[6]07:24,126e
Job Andringa
NJONjordHB 8+A-finale[1]05:56,311e
Thijs Ruiken
NJONjordLDB 4*A-finale[3]07:29,303e
Yara Schepen
GYAGyas-combiHE 8+A-finale[1]05:35,051e
Theis Hagemeister
NJONjordHE 8+A-finale[4]05:53,865e
Gerard van der Velden
GYAGyas/Njord/VidarLHE 8+A-finale[6]06:01,563e
Jelco Hamstra
NJONjordDE 8+A-finale[5]06:50,624e
Lieve Verhoeven