zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARGArgoHDev 2xvoorwedstrijd 1za 08:00[5]
Reinder Droppers
ARGArgo (1)DEj 4+voorwedstrijd 2za 08:35[2]
Isabelle van Doorn
ARGArgoDEj 8+voorwedstrijd 3za 08:50[5]
Merel van Moorst
ARGArgo 2LHG 1xvoorwedstrijd 2za 09:00[2]
Tijmen van Rietbergen
ARGArgo 1LHG 1xvoorwedstrijd 2za 09:00[3]
Leander Gall
ARGArgoLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:15[5]
Chris Congleton
ARGArgoLDB 2xvoorwedstrijd 1za 09:25[4]
Sophie Kemme
ARGArgo *DG 1xvoorwedstrijd 3za 10:40[4]
Carolien Tigelaar
ARGArgoDDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:45[4]
Aranka Windmeijer
ARGArgo (4)LDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:20[5]
Julia Suijs
ARGArgoHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:40[4]
Daan Jordaan
ARGArgoLHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:55[4]
Joren Satter
ARGArgo (6)HEj 8+voorwedstrijd 1za 14:10[2]
Jaap van der Kolk
ARGArgoHG 1xvoorwedstrijd 2za 14:35[4]
Luuk Achterberg
ARGArgoHDev 2xA-finaleza 15:50[5]
Reinder Droppers
ARGArgo (1)DEj 4+A-finaleza 16:05[3]
Isabelle van Doorn
ARGArgo 2LHG 1xA-finaleza 16:30[1]
Tijmen van Rietbergen
ARGArgoLDB 2xA-finaleza 16:40[6]
Sophie Kemme
ARGArgoDDev 2xA-finaleza 17:10[5]
Aranka Windmeijer
ARGArgo 2LHEj 4+A-finaleza 17:30[4]
Kees Schaart
ARGArgo 1LHEj 4+A-finaleza 17:30[5]
Thomas Janssen
ARGArgoHG 1xA-finaleza 18:15[2]
Luuk Achterberg

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARG23ArgoHGb 4-time-trialzo 08:06
Daan Jordaan
ARG69ArgoLHB 1xtime-trialzo 08:33
Leander Gall
ARG147ArgoLHGb 4-time-trialzo 09:11
Joren Satter
ARG160Argo 2DB 1xtime-trialzo 09:18
Aranka Windmeijer
ARG168Argo 1DB 1xtime-trialzo 09:18
Pauline Plessius
ARG179Argo *HG 2xtime-trialzo 09:24
Reinder Droppers
NJO182Njord/ArgoHG 2xtime-trialzo 09:24
Luuk Achterberg
ARG204ArgoLDGb 2xtime-trialzo 10:05
Rosalie van der Kolk
THE226ThĂȘta/ArgoDG 2xtime-trialzo 10:17
Lisa van Heyningen
ARG235ArgoDG 2xtime-trialzo 10:17
Donna Algra
ARG290Argo 1HB 4+time-trialzo 10:39
Thomas Janssen
ARG294Argo 2HB 4+time-trialzo 10:39
Kees Schaart
ARG296ArgoHB 8+time-trialzo 10:49
Jaap van der Kolk
VID326Vidar/Proteus/Skadi/ArgoHE 8+time-trialzo 11:14
Steven Coevert
ARG348ArgoDB 2xtime-trialzo 11:23
Sophie Kemme
ARG385ArgoDB 8+time-trialzo 11:35
Merel van Moorst
ARGArgoHGb 4-B-finalezo 12:50[5]
Daan Jordaan
ARGArgoLHE 1xA-finalezo 13:25[4]
Tijmen van Rietbergen
ARGArgo 1DB 1xA-finalezo 14:30[1]
Pauline Plessius
ARGArgo 2DB 1xA-finalezo 14:30[2]
Aranka Windmeijer
ARGArgo *HG 2xA-finalezo 14:40[1]
Reinder Droppers
NJONjord/ArgoHG 2xA-finalezo 14:40[5]
Luuk Achterberg
THEThĂȘta/ArgoDG 2xA-finalezo 15:50[2]
Lisa van Heyningen
ARGArgoDB 4+A-finalezo 15:55[6]
Isabelle van Doorn
ARGArgo 1HB 4+B-finalezo 16:20[2]
Thomas Janssen
ARGArgo 2HB 4+B-finalezo 16:20[5]
Kees Schaart
ARGArgoHB 8+A-finalezo 16:30[4]
Jaap van der Kolk
VIDVidar/Proteus/Skadi/ArgoHE 8+A-finalezo 16:50[6]
Steven Coevert
OKEOkeanos-combiLHE 8+A-finalezo 16:55[5]
Thomas van Tussenbroek
ARGArgoLHB 2xA-finalezo 17:00[4]
Chris Congleton
TRITriton/ArgoLHB 2xA-finalezo 17:00[6]
Victor de Vos
ARGArgoDB 8+A-finalezo 17:55[6]
Merel van Moorst