Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NER401Dames 7NSRF SB D2voorwedstrijd 1[3]04:40,031e
Janna Rodewijk
NER417Dames 4NSRF SB D2voorwedstrijd 3[7]04:44,512e
Gwendolyn Pieters
NER428Heren 4NSRF SB H2voorwedstrijd 1[6]04:20,022e
Max Bakker
NER461Dames 9NSRF SB D4voorwedstrijd 3[3]06:57,305e
Jippe Martens
NER463Dames 11NSRF SB D4voorwedstrijd 3[5]05:56,673e
Thirza Versteege
NER488DCL4+ 4+ D1voorwedstrijd 2[4]09:37,413e
Hanna Winters
NER505Heeren Clubacht 2019HCl 8+voorwedstrijd 3[5]07:09,163e
Ad Ruigrok van der Werve
NER401Dames 7NSRF SB D2A-finale[5]04:53,803e
Janna Rodewijk
NER417Dames 4NSRF SB D2A-finale[6]05:02,455e
Gwendolyn Pieters
NER428Heren 4NSRF SB H2A-finale[7]04:24,265e
Max Bakker
NER461Dames 9NSRF SB D4E-finale[2]05:44,683e
Jippe Martens
NER463Dames 11NSRF SB D4D-finale[4]05:10,811e
Thirza Versteege
NER591Heeren 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[2]03:51,183e
Lorenz Schalkwijk
NER592Heren 2NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[3]04:09,345e
Samer Darras
NER610Dames 3NSRF SB D3voorwedstrijd 2[3]04:38,771e
Isabelle van Biezen
NER488DCL4+ 4+ D1A-finale[7]09:20,576e
Hanna Winters
NER505Heeren Clubacht 2019HCl 8+B-finale[3]07:07,351e
Ad Ruigrok van der Werve
NER610Dames 3NSRF SB D3A-finale[5]04:43,541e
Isabelle van Biezen
NER592Heren 2NSRF H C4+ KlassementD-finale[5]04:30,695e
Samer Darras
NER591Heeren 1NSRF H C4+ KlassementB-finale[6]04:10,596e
Lorenz Schalkwijk

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NER684Heren 6NSRF SB H3voorwedstrijd 1[7]04:44,682e
Joris-Jan Gijsbertsen
NER727Heren 3NSRF SB H4voorwedstrijd 1[2]05:53,256e
Bart Joosten
NER735Heren 13NSRF SB H4voorwedstrijd 2[4]04:40,371e
Joost van der Veen
NER764Damesch Clubacht 2019DCl 8+voorwedstrijd 3[6]08:01,561e
Noortje Meester
NER773Nereus/Laga 2HE 2-voorwedstrijd 1[6]07:33,962e
Rik Rienks
NER772Nereus/Laga 1HE 2-voorwedstrijd 2[6]07:44,352e
Louis Stolper
SKO768Skøll/NereusHE 2-voorwedstrijd 2[7]07:32,791e
Jan van der Bij
NER781HCL4+ 20194+ H2voorwedstrijd 2[2]08:51,382e
Dirk Berger
NER793NereusHE 1xvoorwedstrijd 2[3]08:33,023e
Freek Temming
NER802Nereus 2DE 1xvoorwedstrijd 2[3]09:24,942e
Yumiko Van Diest
NER805Nereus 4DE 1xvoorwedstrijd 2[6]09:02,261e
Ilse Paulis
NER808Nereus 3DE 1xvoorwedstrijd 3[3]09:09,182e
Bente Paulis
NER848NereusDErv 2xvoorwedstrijd 4[7]10:20,575e
Annelies Romers
NER684Heren 6NSRF SB H3B-finale[6]04:38,651e
Joris-Jan Gijsbertsen
NER727Heren 3NSRF SB H4B-finale[7]05:11,304e
Bart Joosten
NER735Heren 13NSRF SB H4A-finale[4]04:30,111e
Joost van der Veen
NER923Dames 2NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 1[5]04:44,363e
Isabel Visser
NER931Damesch 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[3]04:19,671e
Annabelle Ledeboer
NER764Damesch Clubacht 2019DCl 8+A-finale[5]08:14,526e
Noortje Meester
NER772Nereus/Laga 1HE 2-A-finale[4]07:20,613e
Louis Stolper
NER773Nereus/Laga 2HE 2-A-finale[6]07:27,744e
Rik Rienks
NER793NereusHE 1xA-finale[7]08:34,936e
Freek Temming
NER802Nereus 2DE 1xA-finale[2]08:56,402e
Yumiko Van Diest
NER805Nereus 4DE 1xA-finale[3]08:42,871e
Ilse Paulis
NER808Nereus 3DE 1xA-finale[7]09:13,785e
Bente Paulis
NER781HCL4+ 20194+ H2B-finale[4]08:27,912e
Dirk Berger
NER948NereusDE 2-A-finale[3]08:16,491e
Hijleke Nauta
NER949Nereus/OkeanosDE 2-A-finale[4]08:18,262e
Miriam Visser
NER923Dames 2NSRF D C4+ KlassementB-finale[2]04:38,005e
Isabel Visser
NER931Damesch 1NSRF D C4+ KlassementA-finale[5]04:19,051e
Annabelle Ledeboer