Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NER401Dames 7NSRF SB D2voorwedstrijd 1za 08:30[3]
Janna Rodewijk
NER417Dames 4NSRF SB D2voorwedstrijd 3za 08:40[7]
Gwendolyn Pieters
NER428Heren 4NSRF SB H2voorwedstrijd 1za 08:50[6]
Max Bakker
NER461Dames 9NSRF SB D4voorwedstrijd 3za 09:20[3]
Jippe Martens
NER463Dames 11NSRF SB D4voorwedstrijd 3za 09:20[5]
Thirza Versteege
NER488DCL4+ 4+ D1voorwedstrijd 2za 09:55[4]
Hanna Winters
NER505Heeren Clubacht 2019HCl 8+voorwedstrijd 3za 10:10[5]
Ad Ruigrok van der Werve
NER401Dames 7NSRF SB D2A-finaleza 13:30[5]
Janna Rodewijk
NER417Dames 4NSRF SB D2A-finaleza 13:30[6]
Gwendolyn Pieters
NER428Heren 4NSRF SB H2A-finaleza 13:55[7]
Max Bakker
NER461Dames 9NSRF SB D4E-finaleza 14:00[2]
Jippe Martens
NER463Dames 11NSRF SB D4D-finaleza 14:05[4]
Thirza Versteege
NER591Heeren 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3za 14:35[2]
Lorenz Schalkwijk
NER592Heren 2NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3za 14:35[3]
Samer Darras
NER610Dames 3NSRF SB D3voorwedstrijd 2za 14:50[3]
Isabelle van Biezen
NER488DCL4+ 4+ D1A-finaleza 15:45[7]
Hanna Winters
NER505Heeren Clubacht 2019HCl 8+B-finaleza 15:50[3]
Ad Ruigrok van der Werve
NER610Dames 3NSRF SB D3A-finaleza 18:00[5]
Isabelle van Biezen
NER592Heren 2NSRF H C4+ KlassementD-finaleza 18:05[5]
Samer Darras
NER591Heeren 1NSRF H C4+ KlassementB-finaleza 18:15[6]
Lorenz Schalkwijk

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NER684Heren 6NSRF SB H3voorwedstrijd 1zo 08:30[7]
Joris-Jan Gijsbertsen
NER727Heren 3NSRF SB H4voorwedstrijd 1zo 09:10[2]
Bart Joosten
NER735Heren 13NSRF SB H4voorwedstrijd 2zo 09:15[4]
Joost van der Veen
NER764Damesch Clubacht 2019DCl 8+voorwedstrijd 3zo 09:50[6]
Noortje Meester
NER773Nereus/Laga 2HE 2-voorwedstrijd 1zo 10:00[6]
Rik Rienks
NER772Nereus/Laga 1HE 2-voorwedstrijd 2zo 10:05[6]
Louis Stolper
SKO768Skøll/NereusHE 2-voorwedstrijd 2zo 10:05[7]
Jan van der Bij
NER781HCL4+ 20194+ H2voorwedstrijd 2zo 10:15[2]
Dirk Berger
NER793NereusHE 1xvoorwedstrijd 2zo 10:25[3]
Freek Temming
NER802Nereus 2DE 1xvoorwedstrijd 2zo 10:40[3]
Yumiko Van Diest
NER805Nereus 4DE 1xvoorwedstrijd 2zo 10:40[6]
Ilse Paulis
NER808Nereus 3DE 1xvoorwedstrijd 3zo 10:45[3]
Bente Paulis
NER848NereusDErv 2xvoorwedstrijd 4zo 11:25[7]
Annelies Romers
NER684Heren 6NSRF SB H3B-finalezo 13:55[6]
Joris-Jan Gijsbertsen
NER727Heren 3NSRF SB H4B-finalezo 14:15[7]
Bart Joosten
NER735Heren 13NSRF SB H4A-finalezo 14:20[4]
Joost van der Veen
NER923Dames 2NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 1zo 14:45[5]
Isabel Visser
NER931Damesch 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3zo 14:55[3]
Annabelle Ledeboer
NER764Damesch Clubacht 2019DCl 8+A-finalezo 15:30[5]
Noortje Meester
NER772Nereus/Laga 1HE 2-A-finalezo 15:35[4]
Louis Stolper
NER773Nereus/Laga 2HE 2-A-finalezo 15:35[6]
Rik Rienks
NER793NereusHE 1xA-finalezo 15:45[7]
Freek Temming
NER802Nereus 2DE 1xA-finalezo 15:50[2]
Yumiko Van Diest
NER805Nereus 4DE 1xA-finalezo 15:50[3]
Ilse Paulis
NER808Nereus 3DE 1xA-finalezo 15:50[7]
Bente Paulis
NER781HCL4+ 20194+ H2B-finalezo 16:10[4]
Dirk Berger
NER948NereusDE 2-A-finalezo 16:40[3]
Hijleke Nauta
NER949Nereus/OkeanosDE 2-A-finalezo 16:40[4]
Miriam Visser
NER923Dames 2NSRF D C4+ KlassementB-finalezo 18:10[2]
Isabel Visser
NER931Damesch 1NSRF D C4+ KlassementA-finalezo 18:15[5]
Annabelle Ledeboer