Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAG418Dames 5NSRF SB D2voorwedstrijd 4[2]05:10,322e
Sophie Storm van s Gravesande
LAG426Heren 7NSRF SB H2voorwedstrijd 1[4]04:35,334e
Ian van Vorst
LAG433Heren 13NSRF SB H2voorwedstrijd 2[5]04:36,014e
Bart van Strien
LAG437Heren 5NSRF SB H2voorwedstrijd 3[3]04:10,571e
Jasper Boeren
LAG475Dames 7NSRF SB D4voorwedstrijd 6[2]05:33,612e
Nina de Graaf
LAG481Dames 22 4+ D1voorwedstrijd 1[3]09:23,523e
Lotte Vijverberg
LAG506LagaHCl 8+voorwedstrijd 3[6]07:19,404e
Twan Dijkstra
LAG523Heren 24HErv 2xvoorwedstrijd 3[6]09:11,514e
Aike Stroo
LAG524Heren 23HErv 2xvoorwedstrijd 4[2]08:13,223e
Pieter van den Berg
LAG529Dames 21 4+ D2voorwedstrijd 1[2]09:23,962e
Anke Elenbaas
LAG418Dames 5NSRF SB D2C-finale[5]05:47,715e
Sophie Storm van s Gravesande
LAG433Heren 13NSRF SB H2C-finale[4]04:44,514e
Bart van Strien
LAG426Heren 7NSRF SB H2C-finale[6]04:43,153e
Ian van Vorst
LAG437Heren 5NSRF SB H2A-finale[4]04:14,291e
Jasper Boeren
LAG475Dames 7NSRF SB D4B-finale[3]05:02,353e
Nina de Graaf
LAG593Heren 15NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[4]04:11,846e
Jeroen Dolle
LAG598Heren 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[3]03:45,441e
Aad Baartman
LAG481Dames 22 4+ D1A-finale[2]09:18,415e
Lotte Vijverberg
LAG506LagaHCl 8+B-finale[7]07:13,842e
Twan Dijkstra
LAG650LagaD 4*A-finale[4]08:53,355e
Emma Poppelier
LAG529Dames 21 4+ D2A-finale[3]09:04,443e
Anke Elenbaas
LAG524Heren 23HErv 2xB-finale[7]08:37,954e
Pieter van den Berg
LAG593Heren 15NSRF H C4+ KlassementD-finale[2]04:07,291e
Jeroen Dolle
LAG598Heren 1NSRF H C4+ KlassementA-finale[4]04:05,185e
Aad Baartman

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAG683Heren 9NSRF SB H3voorwedstrijd 1[6]04:57,656e
Thijs Rietbergen
LAG718Dames 3NSRF SB D1voorwedstrijd 3[5]04:49,662e
Sarah van der Kooi
LAG760LagaDCl 8+voorwedstrijd 3[2]08:04,153e
Pauline Gelling
NER773Nereus/Laga 2HE 2-voorwedstrijd 1[6]07:33,962e
Rik Rienks
LAG765Laga 4HE 2-voorwedstrijd 1[7]07:37,693e
Lars Lipman
LAG769Laga 2HE 2-voorwedstrijd 2[2]07:59,215e
Sietse de Vilder
LAG774Laga 3HE 2-voorwedstrijd 2[3]08:02,216e
Daan van Haasteren
LAG770Laga 1HE 2-voorwedstrijd 2[4]07:55,754e
Daan Vos de Wael
NER772Nereus/Laga 1HE 2-voorwedstrijd 2[6]07:44,352e
Louis Stolper
LAG778Heren 214+ H2voorwedstrijd 1[5]08:38,054e
Olav van Voorst
LAG862LagaDErv 1xvoorwedstrijd 2[3]10:27,254e
Anne-Fleur Janssen
LAG718Dames 3NSRF SB D1B-finale[4]04:47,782e
Sarah van der Kooi
LAG914Heren 3NSRF SB H1voorwedstrijd 4[2]04:17,523e
Gerrit de Leeuw
LAG920Dames 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 1[2]04:36,271e
Tessa Bronsky
LAG760LagaDCl 8+B-finale[6]08:11,882e
Pauline Gelling
LAG765Laga 4HE 2-A-finale[3]07:16,371e
Lars Lipman
NER772Nereus/Laga 1HE 2-A-finale[4]07:20,613e
Louis Stolper
NER773Nereus/Laga 2HE 2-A-finale[6]07:27,744e
Rik Rienks
LAG778Heren 214+ H2A-finale[2]08:15,141e
Olav van Voorst
LAG862LagaDErv 1xB-finale[6]11:16,065e
Anne-Fleur Janssen
LAG914Heren 3NSRF SB H1B-finale[2]04:15,742e
Gerrit de Leeuw
LAG920Dames 1NSRF D C4+ KlassementA-finale[4]04:26,955e
Tessa Bronsky