Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LAG418Dames 5NSRF SB D2voorwedstrijd 4za 08:45[2]
Sophie Storm van s Gravesande
LAG426Heren 7NSRF SB H2voorwedstrijd 1za 08:50[4]
Ian van Vorst
LAG433Heren 13NSRF SB H2voorwedstrijd 2za 08:55[5]
Bart van Strien
LAG437Heren 5NSRF SB H2voorwedstrijd 3za 09:00[3]
Jasper Boeren
LAG475Dames 7NSRF SB D4voorwedstrijd 6za 09:35[2]
Nina de Graaf
LAG481Dames 22 4+ D1voorwedstrijd 1za 09:50[3]
Lotte Vijverberg
LAG506LagaHCl 8+voorwedstrijd 3za 10:10[6]
Twan Dijkstra
LAG523Heren 24HErv 2xvoorwedstrijd 3za 10:30[6]
Aike Stroo
LAG524Heren 23HErv 2xvoorwedstrijd 4za 10:35[2]
Pieter van den Berg
LAG529Dames 21 4+ D2voorwedstrijd 1za 10:45[2]
Anke Elenbaas
LAG418Dames 5NSRF SB D2C-finaleza 13:20[5]
Sophie Storm van s Gravesande
LAG433Heren 13NSRF SB H2C-finaleza 13:40[4]
Bart van Strien
LAG426Heren 7NSRF SB H2C-finaleza 13:40[6]
Ian van Vorst
LAG437Heren 5NSRF SB H2A-finaleza 13:55[4]
Jasper Boeren
LAG475Dames 7NSRF SB D4B-finaleza 14:15[3]
Nina de Graaf
LAG593Heren 15NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3za 14:35[4]
Jeroen Dolle
LAG598Heren 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4za 14:40[3]
Aad Baartman
LAG481Dames 22 4+ D1A-finaleza 15:45[2]
Lotte Vijverberg
LAG506LagaHCl 8+B-finaleza 15:50[7]
Twan Dijkstra
LAG650LagaD 4*A-finaleza 16:10[4]
Emma Poppelier
LAG529Dames 21 4+ D2A-finaleza 16:20[3]
Anke Elenbaas
LAG524Heren 23HErv 2xB-finaleza 17:25[7]
Pieter van den Berg
LAG593Heren 15NSRF H C4+ KlassementD-finaleza 18:05[2]
Jeroen Dolle
LAG598Heren 1NSRF H C4+ KlassementA-finaleza 18:20[4]
Aad Baartman

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LAG683Heren 9NSRF SB H3voorwedstrijd 1zo 08:30[6]
Thijs Rietbergen
LAG718Dames 3NSRF SB D1voorwedstrijd 3zo 09:00[5]
Sarah van der Kooi
LAG760LagaDCl 8+voorwedstrijd 3zo 09:50[2]
Pauline Gelling
NER773Nereus/Laga 2HE 2-voorwedstrijd 1zo 10:00[6]
Rik Rienks
LAG765Laga 4HE 2-voorwedstrijd 1zo 10:00[7]
Lars Lipman
LAG769Laga 2HE 2-voorwedstrijd 2zo 10:05[2]
Sietse de Vilder
LAG774Laga 3HE 2-voorwedstrijd 2zo 10:05[3]
Daan van Haasteren
LAG770Laga 1HE 2-voorwedstrijd 2zo 10:05[4]
Daan Vos de Wael
NER772Nereus/Laga 1HE 2-voorwedstrijd 2zo 10:05[6]
Louis Stolper
LAG778Heren 214+ H2voorwedstrijd 1zo 10:10[5]
Olav van Voorst
LAG862LagaDErv 1xvoorwedstrijd 2zo 11:45[3]
Anne-Fleur Janssen
LAG718Dames 3NSRF SB D1B-finalezo 14:05[4]
Sarah van der Kooi
LAG914Heren 3NSRF SB H1voorwedstrijd 4zo 14:40[2]
Gerrit de Leeuw
LAG920Dames 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 1zo 14:45[2]
Tessa Bronsky
LAG760LagaDCl 8+B-finalezo 15:25[6]
Pauline Gelling
LAG765Laga 4HE 2-A-finalezo 15:35[3]
Lars Lipman
NER772Nereus/Laga 1HE 2-A-finalezo 15:35[4]
Louis Stolper
NER773Nereus/Laga 2HE 2-A-finalezo 15:35[6]
Rik Rienks
LAG778Heren 214+ H2A-finalezo 16:15[2]
Olav van Voorst
LAG862LagaDErv 1xB-finalezo 16:25[6]
Anne-Fleur Janssen
LAG914Heren 3NSRF SB H1B-finalezo 17:50[2]
Gerrit de Leeuw
LAG920Dames 1NSRF D C4+ KlassementA-finalezo 18:15[4]
Tessa Bronsky