Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
PHO406DynameneNSRF SB D2voorwedstrijd 2[2]05:00,255e
Luna van de Ven
PHO407LoreleiNSRF SB D2voorwedstrijd 2[3]04:34,161e
Elke van Duin
PHO453PhinolentasNSRF SB D4voorwedstrijd 1[6]05:17,492e
Roos van den Oever
PHO455klapjes en TapjesNSRF SB D4voorwedstrijd 2[2]05:35,952e
Eefje van der Gronden
PHO503PhruitsaladeHCl 8+voorwedstrijd 3[3]07:05,852e
Erik Dekker
PHO509Phocas 2HErv 2xvoorwedstrijd 1[3]07:47,701e
Nick Harmsen
PHO510Phocas 3HErv 2xvoorwedstrijd 1[4]07:53,492e
Jason Peters
PHO516Een man van cultuur drinkt zijn Klok op kamertemperatuurHErv 2xvoorwedstrijd 2[4]09:17,054e
Luc Heurneman
PHO519Phocas 1HErv 2xvoorwedstrijd 3[2]07:55,391e
Leon Masselink
PHO528Carsten en FlorisHErv 2xvoorwedstrijd 4[6]08:06,731e
Carsten van Rossum
PHO548Thom JoostenHErv 1xvoorwedstrijd 2[3]08:48,261e
Thom Joosten
PHO551Bas PouwerHErv 1xvoorwedstrijd 2[6]09:47,754e
Bas Pouwer
PHO406DynameneNSRF SB D2C-finale[2]05:19,033e
Luna van de Ven
PHO407LoreleiNSRF SB D2A-finale[4]04:50,832e
Elke van Duin
PHO455klapjes en TapjesNSRF SB D4B-finale[6]05:17,115e
Eefje van der Gronden
PHO453PhinolentasNSRF SB D4A-finale[2]04:47,351e
Roos van den Oever
PHO594Homines CorneiNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[5]04:02,424e
Rowan Beun
PHO618NeptunaNSRF SB D3voorwedstrijd 3[5]05:07,666e
Laura Mengerink
PHO631De PrinsesjesBestuurs 2xA-finale[6]04:37,955e
Maarten Cornelissen
PHO503PhruitsaladeHCl 8+A-finale[7]07:20,334e
Erik Dekker
PHO551Bas PouwerHErv 1xB-finale[5]09:28,172e
Bas Pouwer
PHO548Thom JoostenHErv 1xA-finale[4]08:29,062e
Thom Joosten
PHO528Carsten en FlorisHErv 2xA-finale[3]07:53,763e
Carsten van Rossum
PHO509Phocas 2HErv 2xA-finale[5]07:48,551e
Nick Harmsen
PHO519Phocas 1HErv 2xA-finale[6]08:09,125e
Leon Masselink
PHO510Phocas 3HErv 2xA-finale[7]07:55,794e
Jason Peters
PHO618NeptunaNSRF SB D3C-finale[2]04:50,441e
Laura Mengerink
PHO594Homines CorneiNSRF H C4+ KlassementC-finale[5]04:09,184e
Rowan Beun

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
PHO679PhodkaNSRF SB H3voorwedstrijd 1[2]04:47,094e
Mark van Kuipers
PHO688Mo.Cu.RNSRF SB H3voorwedstrijd 2[5]04:55,435e
Kai Janssen
PHO695BarvarenNSRF SB H3voorwedstrijd 3[6]04:44,273e
Wout van den Berg
PHO733C4xDuurderNSRF SB H4voorwedstrijd 2[2]04:55,432e
Pim van Sambeeck
PHO742BosPhruchten4+ H1voorwedstrijd 1[5]08:03,971e
Erik Dekker
PHO785L-A-S4+ H2voorwedstrijd 2[6]08:46,571e
Jeroen Peters
PHO801PhocasDE 1xvoorwedstrijd 2[2]09:40,963e
Thamar Kroes
PHO813Verzuipende Broeksnoekers4+ H3voorwedstrijd 2[6]09:28,254e
Wessel Bonneur
PHO834LichtBruisendDErv 2xvoorwedstrijd 2[4]09:47,463e
Jorien Boot
PHO839Fit&LitDErv 2xvoorwedstrijd 3[3]12:10,895e
Marie Wolter
PHO863Sibylle LangeDErv 1xvoorwedstrijd 2[4]10:11,913e
Sibylle Lange
PHO864Juliette BreusekerDErv 1xvoorwedstrijd 2[5]10:30,656e
Juliette Breuseker
PHO871Phocas 2DErv 1xvoorwedstrijd 3[6]10:42,285e
Danique Dinjens
PHO695BarvarenNSRF SB H3B-finale[3]04:56,615e
Wout van den Berg
PHO733C4xDuurderNSRF SB H4A-finale[6]04:47,635e
Pim van Sambeeck
PHO916ZephyrNSRF SB H1voorwedstrijd 4[4]04:29,955e
Simon Peek
PHO937Juist.NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[3]04:37,262e
Cecile Stevens
PHO742BosPhruchten4+ H1A-finale[5]07:56,921e
Erik Dekker
PHO834LichtBruisendDErv 2xB-finale[2]09:17,241e
Jorien Boot
PHO785L-A-S4+ H2A-finale[5]08:25,494e
Jeroen Peters
PHO813Verzuipende Broeksnoekers4+ H3B-finale[5]09:16,584e
Wessel Bonneur
PHO937Juist.NSRF D C4+ KlassementB-finale[5]04:29,682e
Cecile Stevens