Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
PHO406DynameneNSRF SB D2voorwedstrijd 2za 08:35[2]
Luna van de Ven
PHO407LoreleiNSRF SB D2voorwedstrijd 2za 08:35[3]
Elke van Duin
PHO453PhinolentasNSRF SB D4voorwedstrijd 1za 09:10[6]
Roos van den Oever
PHO455klapjes en TapjesNSRF SB D4voorwedstrijd 2za 09:15[2]
Eefje van der Gronden
PHO503PhruitsaladeHCl 8+voorwedstrijd 3za 10:10[3]
Erik Dekker
PHO509Phocas 2HErv 2xvoorwedstrijd 1za 10:20[3]
Nick Harmsen
PHO510Phocas 3HErv 2xvoorwedstrijd 1za 10:20[4]
Jason Peters
PHO516Een man van cultuur drinkt zijn Klok op kamertemperatuurHErv 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[4]
Luc Heurneman
PHO519Phocas 1HErv 2xvoorwedstrijd 3za 10:30[2]
Leon Masselink
PHO528Carsten en FlorisHErv 2xvoorwedstrijd 4za 10:35[6]
Carsten van Rossum
PHO548Thom JoostenHErv 1xvoorwedstrijd 2za 11:00[3]
Thom Joosten
PHO551Bas PouwerHErv 1xvoorwedstrijd 2za 11:00[6]
Bas Pouwer
PHO406DynameneNSRF SB D2C-finaleza 13:20[2]
Luna van de Ven
PHO407LoreleiNSRF SB D2A-finaleza 13:30[4]
Elke van Duin
PHO455klapjes en TapjesNSRF SB D4B-finaleza 14:15[6]
Eefje van der Gronden
PHO453PhinolentasNSRF SB D4A-finaleza 14:20[2]
Roos van den Oever
PHO594Homines CorneiNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3za 14:35[5]
Rowan Beun
PHO618NeptunaNSRF SB D3voorwedstrijd 3za 14:55[5]
Laura Mengerink
PHO631De PrinsesjesBestuurs 2xA-finaleza 15:05[6]
Maarten Cornelissen
PHO503PhruitsaladeHCl 8+A-finaleza 15:55[7]
Erik Dekker
PHO551Bas PouwerHErv 1xB-finaleza 16:25[5]
Bas Pouwer
PHO548Thom JoostenHErv 1xA-finaleza 16:30[4]
Thom Joosten
PHO528Carsten en FlorisHErv 2xA-finaleza 17:30[3]
Carsten van Rossum
PHO509Phocas 2HErv 2xA-finaleza 17:30[5]
Nick Harmsen
PHO519Phocas 1HErv 2xA-finaleza 17:30[6]
Leon Masselink
PHO510Phocas 3HErv 2xA-finaleza 17:30[7]
Jason Peters
PHO618NeptunaNSRF SB D3C-finaleza 17:50[2]
Laura Mengerink
PHO594Homines CorneiNSRF H C4+ KlassementC-finaleza 18:10[5]
Rowan Beun

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
PHO679PhodkaNSRF SB H3voorwedstrijd 1zo 08:30[2]
Mark van Kuipers
PHO688Mo.Cu.RNSRF SB H3voorwedstrijd 2zo 08:35[5]
Kai Janssen
PHO695BarvarenNSRF SB H3voorwedstrijd 3zo 08:40[6]
Wout van den Berg
PHO733C4xDuurderNSRF SB H4voorwedstrijd 2zo 09:15[2]
Pim van Sambeeck
PHO742BosPhruchten4+ H1voorwedstrijd 1zo 09:30[5]
Erik Dekker
PHO785L-A-S4+ H2voorwedstrijd 2zo 10:15[6]
Jeroen Peters
PHO801PhocasDE 1xvoorwedstrijd 2zo 10:40[2]
Thamar Kroes
PHO813Verzuipende Broeksnoekers4+ H3voorwedstrijd 2zo 10:55[6]
Wessel Bonneur
PHO834LichtBruisendDErv 2xvoorwedstrijd 2zo 11:15[4]
Jorien Boot
PHO839Fit&LitDErv 2xvoorwedstrijd 3zo 11:20[3]
Marie Wolter
PHO863Sibylle LangeDErv 1xvoorwedstrijd 2zo 11:45[4]
Sibylle Lange
PHO864Juliette BreusekerDErv 1xvoorwedstrijd 2zo 11:45[5]
Juliette Breuseker
PHO871Phocas 2DErv 1xvoorwedstrijd 3zo 11:50[6]
Danique Dinjens
PHO695BarvarenNSRF SB H3B-finalezo 13:55[3]
Wout van den Berg
PHO733C4xDuurderNSRF SB H4A-finalezo 14:20[6]
Pim van Sambeeck
PHO916ZephyrNSRF SB H1voorwedstrijd 4zo 14:40[4]
Simon Peek
PHO937Juist.NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4zo 15:00[3]
Cecile Stevens
PHO742BosPhruchten4+ H1A-finalezo 15:20[5]
Erik Dekker
PHO834LichtBruisendDErv 2xB-finalezo 15:55[2]
Jorien Boot
PHO785L-A-S4+ H2A-finalezo 16:15[5]
Jeroen Peters
PHO813Verzuipende Broeksnoekers4+ H3B-finalezo 17:20[5]
Wessel Bonneur
PHO937Juist.NSRF D C4+ KlassementB-finalezo 18:10[5]
Cecile Stevens