Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARG123ArgoDE 1xtime-trialvr 18:17
Carolien Tigelaar
ARG133ArgoLHSB 1xtime-trialvr 18:32
Tijmen van Rietbergen
ARG160ArgoHSB 1xtime-trialvr 18:44
Luuk Achterberg

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARGArgoDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:35[6]
Merel van Moorst
ARGArgoHEj 8+voorwedstrijd 1za 09:45[2]
Jaap van der Kolk
ORCOrca/ArgoLDEj 4*voorwedstrijd 1za 10:00[2]
Anouk van Haare
ARGArgoLDEj 4*voorwedstrijd 3za 10:10[4]
Juliette Pott
ARGArgoLHEj 8+voorwedstrijd 1za 10:41[2]
Thomas Janssen
ARGArgoHSB 1xkwart-finale 4za 11:10[5]
Luuk Achterberg
ARGArgoLHSB 1xkwart-finale 2za 11:20[2]
Tijmen van Rietbergen
ARGArgoHDev 2xvoorwedstrijd 3za 12:35[2]
Reinder Droppers
ARGArgoDDev 2xvoorwedstrijd 1za 12:40[5]
Pauline Plessius
ARGArgoLHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:20[4]
TIm Janssen
ARGArgoLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 13:45[2]
Koen Draijer
ARGArgo/TritonLHDev 2xvoorwedstrijd 4za 13:55[3]
Chris Congleton
ARGArgoHDev 4-voorwedstrijd 1za 14:00[4]
Daan Jordaan
ARGArgoHEj 8+A-finaleza 15:55[1]
Jaap van der Kolk
ARGArgoHDev 2xA-finaleza 17:00[2]
Reinder Droppers
ARGArgoDEj 4+A-finaleza 17:10[3]
Isabelle van Doorn

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARGArgoHG 4-voorwedstrijd 1zo 08:20[6]
Daan Jordaan
ARGArgoLHG 4-voorwedstrijd 2zo 08:55[2]
TIm Janssen
ARGArgoDB 8+voorwedstrijd 1zo 09:20[4]
Merel van Moorst
ARGArgoHB 8+voorwedstrijd 1zo 09:35[4]
Jaap van der Kolk
ARGArgoLHB 8+voorwedstrijd 1zo 10:05[5]
Thomas Janssen
ARGArgoHG 2xvoorwedstrijd 1zo 11:15[5]
Reinder Droppers
ARGArgoDG 2xvoorwedstrijd 2zo 11:30[1]
Pauline Plessius
ARGArgoLHG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:10[1]
Koen Draijer
ARGArgo/TritonLHG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:10[2]
Chris Congleton
ARGArgoHB 8+A-finalezo 13:40[5]
Jaap van der Kolk
ARGArgoLHSB 1xC-finalezo 14:58[1]
Tijmen van Rietbergen
ARGArgoHSB 1xC-finalezo 15:15[4]
Luuk Achterberg
ARGArgoHG 2xA-finalezo 17:15[1]
Reinder Droppers
ARGArgoDB 4+A-finalezo 17:45[6]
Isabelle van Doorn