zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJONjordHDev 2xvoorwedstrijd 3za 08:10[6]
Niels Boonstra
NJONjord 2HEj 4+voorwedstrijd 1za 08:15[4]
Jelmer Klumperbeek
NJONjord 1HEj 4+voorwedstrijd 3za 08:25[3]
Job Andringa
NJONjord (4)DEj 8+voorwedstrijd 3za 08:50[4]
Lieve Verhoeven
NJONjordLHG 1xvoorwedstrijd 3za 09:05[1]
Maurits van Heijningen
NJONjord 1LDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:40[4]
Vera Slagter
NJONjord 2LDDev 2xvoorwedstrijd 3za 09:45[3]
Merel Roos
NJONjordDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:35[2]
Elke Sanders
NJONjordLDG 1xvoorwedstrijd 4za 11:10[2]
Flora den Bieman
NJONjord (3)LDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:15[4]
Yara Schepen
NJONjord 1HG 2-voorwedstrijd 2za 11:30[3]
Floris Gerritsen
NJONjord 2HG 2-voorwedstrijd 2za 11:30[5]
Rafaël van Hees
NJONjordHE 4-voorwedstrijd 1za 12:20[2]
Gerard van der Velden
NJONjord/VidarHE 4-voorwedstrijd 1za 12:20[4]
Sven Brinkman
NJONjordHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:40[6]
Max Simon
NJONjord 2LHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:55[5]
Willem Ballieux
NJONjord 1LHDev 4-voorwedstrijd 2za 14:00[5]
Jan d' Engelbronner
NJONjord (5)HEj 8+voorwedstrijd 3za 14:20[6]
Thijs Ruiken
NJONjord 2HG 1xvoorwedstrijd 2za 14:35[3]
Jonathan Katzman
NJONjordDDev 4-voorwedstrijd 2za 15:00[5]
Margot Leeuwenburgh
NJONjordHDev 2xA-finaleza 15:50[6]
Niels Boonstra
NJONjord (4)DEj 8+A-finaleza 16:10[1]
Lieve Verhoeven
NJONjordDG 1xA-finaleza 17:05[4]
Elke Sanders
NJONjordLDG 1xA-finaleza 17:15[6]
Flora den Bieman
NJONjord (3)LDEj 4*A-finaleza 17:20[2]
Yara Schepen
NJONjord 2HG 2-A-finaleza 17:25[5]
Rafaël van Hees
NJONjordLHEj 4+A-finaleza 17:30[2]
Ralph de Waard
NJONjordHE 4-A-finaleza 17:50[4]
Gerard van der Velden
NJONjord (5)HEj 8+A-finaleza 18:10[3]
Thijs Ruiken

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJO17NjordHGb 4-time-trialzo 08:06
Max Simon
NJO82NjordLHB 1xtime-trialzo 08:33
Maurits van Heijningen
NJO143Njord 1LHGb 4-time-trialzo 09:11
Jan d' Engelbronner
NJO146Njord 2LHGb 4-time-trialzo 09:11
Willem Ballieux
NJO182Njord/ArgoHG 2xtime-trialzo 09:24
Luuk Achterberg
NJO228Njord/DDSDG 2xtime-trialzo 10:17
Flora den Bieman
SKA234Skadi/NjordDG 2xtime-trialzo 10:17
Nina Loos
NJO280Njord 2HB 4+time-trialzo 10:39
Ralph de Waard
NJO291Njord 1HB 4+time-trialzo 10:39
Job Andringa
NJO295Njord 3HB 4+time-trialzo 10:39
Jelmer Klumperbeek
NJO303NjordHB 8+time-trialzo 10:49
Thijs Ruiken
LAG309Laga/Njord/ThêtaLHB 8+time-trialzo 10:56
Willem Ooink
NJO319NjordLDB 4*time-trialzo 11:03
Yara Schepen
NJO323NjordHE 8+time-trialzo 11:14
Gerard van der Velden
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trialzo 11:14
Theis Hagemeister
NJO359NjordLDE 4xtime-trialzo 11:29
Jenny Huizing
NJONjordHGb 4-B-finalezo 12:50[3]
Max Simon
NJONjordLHB 1xB-finalezo 13:30[6]
Maurits van Heijningen
NJONjord 2LHGb 4-A-finalezo 14:15[2]
Willem Ballieux
NJONjordDG 4-A-finalezo 14:20[6]
Margot Leeuwenburgh
NJONjordHE 2-A-finalezo 14:35[6]
Gerard van der Velden
NJONjord/ArgoHG 2xA-finalezo 14:40[5]
Luuk Achterberg
NJONjordDG 4+A-finalezo 14:50[5]
Indy Planting
SKASkadi/NjordDG 2xA-finalezo 15:50[5]
Nina Loos
NJONjordHB 2xA-finalezo 16:15[6]
Dolf Rutten
NJONjord 3HB 4+B-finalezo 16:20[1]
Jelmer Klumperbeek
NJONjord 2HB 4+B-finalezo 16:20[4]
Ralph de Waard
NJONjord 1HB 4+B-finalezo 16:20[6]
Job Andringa
NJONjordHB 8+A-finalezo 16:30[1]
Thijs Ruiken
NJONjordLDB 4*A-finalezo 16:40[3]
Yara Schepen
GYAGyas-combiHE 8+A-finalezo 16:50[1]
Theis Hagemeister
NJONjordHE 8+A-finalezo 16:50[4]
Gerard van der Velden
GYAGyas/Njord/VidarLHE 8+A-finalezo 16:55[6]
Jelco Hamstra
NJONjordDE 8+A-finalezo 17:45[5]
Lieve Verhoeven