zaterdag

4 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHG 4-voorwedstrijd 1[3]06:55,333e
Cas Klingenberg
ORCOrcaHGb 4-voorwedstrijd 2[2]07:09,603e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrcaHE 2-voorwedstrijd 3[3]07:49,613e
Boyd Beerling
ORCOrcaDB 2xvoorwedstrijd 1[4]08:27,163e
Ariana Tanja
ORCOrcaDE 2-voorwedstrijd 1[3]08:52,622e
Willemijn van der Pijl
ORC8OrcaHB 8+time-trial05:06,518e
Pim Mattijssen
ORC27OrcaDB 8+time-trial05:42,308e
Veerle Van den Meerschaut
ORC34OrcaLHB 8+time-trial05:07,426e
Lex Zwakenberg
ORC59Orca 2LHB 1xtime-trial06:25,7212e
Kai Mos
ORC61Orca 1LHB 1xtime-trial06:08,402e
Niels Kanters
ORCOrcaLHG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:41,762e
Pelle Laken
ORCOrca 2HB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:19,272e
Douwe Rietveld
ORCOrcaDB 1xvoorwedstrijd 2[2]10:16,731e
Nienke Hinsenveld
ORCOrca/ArgoLDB 4*voorwedstrijd 3[1]09:30,904e
Anouk van Haare
ORCOrcaLDE 1xA-finale[1]10:04,404e
Joan Lintmeijer
ORCOrcaDG 2xA-finale[3]08:34,671e
Wia Ruiter
ORCOrcaDE 2-A-finale[1]09:54,473e
Willemijn van der Pijl
ORCOrca 1LHB 1xA-finale[3]08:46,141e
Niels Kanters
ORCOrcaLHG 2xA-finale[1]07:36,924e
Pelle Laken
TRITriton/OrcaLHG 4+A-finale[3]07:38,332e
Gijs Bartholomeus
ORCOrca 2HB 1xA-finale[1]08:08,044e
Douwe Rietveld
ORCOrcaHE 1xA-finale[2]07:37,421e
Daan Klomp
ORCOrcaDB 1xA-finale[4]09:37,502e
Nienke Hinsenveld

zondag

5 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORC65Orca 1HDev 4-time-trial05:09,519e
Cas Klingenberg
ORC67Orca 2HDev 4-time-trial05:16,4715e
Michiel Swaving Dijkstra
ORC104OrcaHDev 2xtime-trial05:26,424e
Douwe Rietveld
ORC109Orca 1DDev 2xtime-trial05:59,811e
Wia Ruiter
ORC113Orca 2DDev 2xtime-trial06:13,629e
Ariana Tanja
ORC142OrcaLHDev 2xtime-trial05:36,746e
Pelle Laken
ORC155OrcaLDDev 2xtime-trial06:09,571e
Jonna Mourik
ORC171OrcaHEj 8+time-trial04:54,2911e
Pim Mattijssen
ORC195OrcaDEj 8+time-trial05:29,508e
Veerle Van den Meerschaut
TRI213Triton/OrcaHEj 4+time-trial05:45,7612e
Gijs Bartholomeus
ORC234OrcaLHEj 8+time-trial05:13,5814e
Lex Zwakenberg
ORC244Orca/ArgoLDEj 4*time-trial06:22,1313e
Anouk van Haare
ORC251OrcaHG 2-time-trial05:48,937e
Boyd Beerling
ORC282OrcaLDG 1xtime-trial06:52,667e
Joan Lintmeijer
ORCOrcaLHG 1xvoorwedstrijd 3[1]08:28,452e
Niels Kanters
ORCOrcaDG 1xvoorwedstrijd 1[3]09:35,822e
Nienke Hinsenveld
ORCOrcaDG 2-voorwedstrijd 1[2]08:43,282e
Willemijn van der Pijl
ORCOrca 1HDev 4-C-finale[4]06:46,471e
Cas Klingenberg
ORCOrca 2DDev 2xC-finale[4]08:22,631e
Ariana Tanja
ORCOrcaHEj 8+C-finale[2]06:50,022e
Pim Mattijssen
TRITriton/OrcaHEj 4+C-finale[1]07:40,404e
Gijs Bartholomeus
ORCOrcaHG 2-B-finale[2]07:34,233e
Boyd Beerling
ORCOrcaLDG 1xB-finale[2]09:06,943e
Joan Lintmeijer
ORCOrcaLHG 1xB-finale[4]08:01,461e
Niels Kanters
ORCOrcaDG 1xB-finale[1]08:47,923e
Nienke Hinsenveld
ORCOrcaDG 2-A-finale[2]08:12,731e
Willemijn van der Pijl
ORCOrcaHDev 2xA-finale[1]07:23,254e
Douwe Rietveld
ORCOrca 1DDev 2xA-finale[4]08:02,251e
Wia Ruiter
ORCOrcaLHDev 2xB-finale[3]07:36,602e
Pelle Laken
ORCOrcaLDDev 2xA-finale[4]08:28,701e
Jonna Mourik
ORCOrcaDEj 8+B-finale[1]07:47,683e
Veerle Van den Meerschaut