Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARG400Argo Dames S5NSRF SB D2voorwedstrijd 1[2]04:51,833e
Marit Schapendonk
ARG430Argo Heren S1NSRF SB H2voorwedstrijd 2[2]04:23,422e
Joris Becks
ARG478Argo Dames S8NSRF SB D4voorwedstrijd 6[5]05:48,794e
Isabel Kuin
ARG493ArgoHCl 8+voorwedstrijd 1[3]07:27,572e
Lútsen van der Wal
ARG520Argo 1HErv 2xvoorwedstrijd 3[3]08:23,802e
Rob van der Burg
ARG526Argo 2HErv 2xvoorwedstrijd 4[4]08:10,912e
Jorrit Lind
ARG532Argo Dames 3 4+ D2voorwedstrijd 1[5]10:27,605e
Marloes Bastiaans
ARG535Argo Dames 1 4+ D2voorwedstrijd 2[2]08:56,691e
Vera van der Niet
ARG550ArgoHErv 1xvoorwedstrijd 2[5]09:16,272e
Niels van Beek
ARG400Argo Dames S5NSRF SB D2B-finale[3]05:11,204e
Marit Schapendonk
ARG430Argo Heren S1NSRF SB H2A-finale[2]04:19,643e
Joris Becks
ARG478Argo Dames S8NSRF SB D4C-finale[7]05:29,015e
Isabel Kuin
ARG585Argo 2NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2[2]03:57,821e
Chris Bulthuis
ARG595Argo 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[6]03:44,552e
Igor Vunderink
ARG603Argo Dames S6NSRF SB D3voorwedstrijd 1[2]05:22,434e
Annelies van Zinderen
ARG608Argo Dames S4NSRF SB D3voorwedstrijd 1[7]05:07,982e
Zina Prinsen
ARG613Argo Dames S7NSRF SB D3voorwedstrijd 2[6]04:55,545e
Lea Smeijsters
ARG493ArgoHCl 8+A-finale[3]07:25,625e
Lútsen van der Wal
ARG532Argo Dames 3 4+ D2B-finale[6]10:31,414e
Marloes Bastiaans
ARG535Argo Dames 1 4+ D2A-finale[4]08:56,162e
Vera van der Niet
ARG550ArgoHErv 1xA-finale[6]09:04,604e
Niels van Beek
ARG571Argo Dames 6 4+ D3voorwedstrijd 1[5]10:07,383e
Francis Moore
ARG572Argo Dames 2 4+ D3voorwedstrijd 1[6]10:25,455e
Jenny Bakker
ARG574Argo Dames 5 4+ D3voorwedstrijd 2[2]09:34,971e
Klasien de Vent
ARG520Argo 1HErv 2xB-finale[5]08:33,883e
Rob van der Burg
ARG526Argo 2HErv 2xA-finale[2]07:52,522e
Jorrit Lind
ARG603Argo Dames S6NSRF SB D3D-finale[5]05:38,734e
Annelies van Zinderen
ARG608Argo Dames S4NSRF SB D3C-finale[4]05:06,123e
Zina Prinsen
ARG613Argo Dames S7NSRF SB D3B-finale[7]05:12,494e
Lea Smeijsters
ARG595Argo 1NSRF H C4+ KlassementA-finale[2]03:55,252e
Igor Vunderink
ARG585Argo 2NSRF H C4+ KlassementA-finale[6]04:16,176e
Chris Bulthuis

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARG687Argo Heren S3NSRF SB H3voorwedstrijd 2[4]04:47,423e
Mark van der Lugt
ARG690Argo Heren S4NSRF SB H3voorwedstrijd 2[7]04:46,342e
Martijn Ekhart
ARG693Argo Heren S2NSRF SB H3voorwedstrijd 3[4]04:30,392e
Wouter Veekamp
ARG704Argo Dames S3NSRF SB D1voorwedstrijd 1[3]05:04,205e
Nadine Kuiper
ARG705Argo Dames S1NSRF SB D1voorwedstrijd 1[4]04:36,661e
Louise Vonk
ARG709Argo Dames S2NSRF SB D1voorwedstrijd 2[2]04:59,745e
Mirjam Groesbeek
ARG780Argo Heren 34+ H2voorwedstrijd 1[7]10:02,346e
niek frijlink
ARG822Argo Heren 24+ H3voorwedstrijd 3[3]09:42,013e
Jesse de Gelder
ARG823Argo Heren 14+ H3voorwedstrijd 3[4]09:05,062e
Jelle Prins
ARG827Argo 1DErv 2xvoorwedstrijd 1[3]09:31,931e
Lisanne de Weert
ARG835Argo 3DErv 2xvoorwedstrijd 2[5]09:46,482e
Merel Kessler
ARG866ArgoDErv 1xvoorwedstrijd 2[7]10:11,102e
Sara Almeloo
ARG693Argo Heren S2NSRF SB H3A-finale[7]04:35,442e
Wouter Veekamp
ARG705Argo Dames S1NSRF SB D1A-finale[4]04:39,493e
Louise Vonk
ARG934Argo 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[6]04:28,003e
Leonie Vos
ARG936Argo 2NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[2]04:39,935e
Noortje Schalker
ARG835Argo 3DErv 2xB-finale[6]09:31,626e
Merel Kessler
ARG827Argo 1DErv 2xA-finale[2]08:49,582e
Lisanne de Weert
ARG866ArgoDErv 1xA-finale[7]10:04,132e
Sara Almeloo
ARG823Argo Heren 14+ H3B-finale[3]08:35,871e
Jelle Prins
ARG822Argo Heren 24+ H3B-finale[4]09:00,263e
Jesse de Gelder
ARG936Argo 2NSRF D C4+ KlassementC-finale[2]04:38,131e
Noortje Schalker
ARG934Argo 1NSRF D C4+ KlassementB-finale[3]04:25,761e
Leonie Vos