Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARG400Argo Dames S5NSRF SB D2voorwedstrijd 1za 08:30[2]
Marit Schapendonk
ARG430Argo Heren S1NSRF SB H2voorwedstrijd 2za 08:55[2]
Joris Becks
ARG478Argo Dames S8NSRF SB D4voorwedstrijd 6za 09:35[5]
Isabel Kuin
ARG493ArgoHCl 8+voorwedstrijd 1za 10:00[3]
Lútsen van der Wal
ARG520Argo 1HErv 2xvoorwedstrijd 3za 10:30[3]
Rob van der Burg
ARG526Argo 2HErv 2xvoorwedstrijd 4za 10:35[4]
Jorrit Lind
ARG532Argo Dames 3 4+ D2voorwedstrijd 1za 10:45[5]
Marloes Bastiaans
ARG535Argo Dames 1 4+ D2voorwedstrijd 2za 10:50[2]
Vera van der Niet
ARG550ArgoHErv 1xvoorwedstrijd 2za 11:00[5]
Niels van Beek
ARG400Argo Dames S5NSRF SB D2B-finaleza 13:25[3]
Marit Schapendonk
ARG430Argo Heren S1NSRF SB H2A-finaleza 13:55[2]
Joris Becks
ARG478Argo Dames S8NSRF SB D4C-finaleza 14:10[7]
Isabel Kuin
ARG585Argo 2NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2za 14:30[2]
Chris Bulthuis
ARG595Argo 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3za 14:35[6]
Igor Vunderink
ARG603Argo Dames S6NSRF SB D3voorwedstrijd 1za 14:45[2]
Annelies van Zinderen
ARG608Argo Dames S4NSRF SB D3voorwedstrijd 1za 14:45[7]
Zina Prinsen
ARG613Argo Dames S7NSRF SB D3voorwedstrijd 2za 14:50[6]
Lea Smeijsters
ARG493ArgoHCl 8+A-finaleza 15:55[3]
Lútsen van der Wal
ARG532Argo Dames 3 4+ D2B-finaleza 16:15[6]
Marloes Bastiaans
ARG535Argo Dames 1 4+ D2A-finaleza 16:20[4]
Vera van der Niet
ARG550ArgoHErv 1xA-finaleza 16:30[6]
Niels van Beek
ARG571Argo Dames 6 4+ D3voorwedstrijd 1za 16:50[5]
Francis Moore
ARG572Argo Dames 2 4+ D3voorwedstrijd 1za 16:50[6]
Jenny Bakker
ARG574Argo Dames 5 4+ D3voorwedstrijd 2za 16:55[2]
Klasien de Vent
ARG520Argo 1HErv 2xB-finaleza 17:25[5]
Rob van der Burg
ARG526Argo 2HErv 2xA-finaleza 17:30[2]
Jorrit Lind
ARG603Argo Dames S6NSRF SB D3D-finaleza 17:45[5]
Annelies van Zinderen
ARG608Argo Dames S4NSRF SB D3C-finaleza 17:50[4]
Zina Prinsen
ARG613Argo Dames S7NSRF SB D3B-finaleza 17:55[7]
Lea Smeijsters
ARG595Argo 1NSRF H C4+ KlassementA-finaleza 18:20[2]
Igor Vunderink
ARG585Argo 2NSRF H C4+ KlassementA-finaleza 18:20[6]
Chris Bulthuis

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARG687Argo Heren S3NSRF SB H3voorwedstrijd 2zo 08:35[4]
Mark van der Lugt
ARG690Argo Heren S4NSRF SB H3voorwedstrijd 2zo 08:35[7]
Martijn Ekhart
ARG693Argo Heren S2NSRF SB H3voorwedstrijd 3zo 08:40[4]
Wouter Veekamp
ARG704Argo Dames S3NSRF SB D1voorwedstrijd 1zo 08:50[3]
Nadine Kuiper
ARG705Argo Dames S1NSRF SB D1voorwedstrijd 1zo 08:50[4]
Louise Vonk
ARG709Argo Dames S2NSRF SB D1voorwedstrijd 2zo 08:55[2]
Mirjam Groesbeek
ARG780Argo Heren 34+ H2voorwedstrijd 1zo 10:10[7]
niek frijlink
ARG822Argo Heren 24+ H3voorwedstrijd 3zo 11:05[3]
Jesse de Gelder
ARG823Argo Heren 14+ H3voorwedstrijd 3zo 11:05[4]
Jelle Prins
ARG827Argo 1DErv 2xvoorwedstrijd 1zo 11:10[3]
Lisanne de Weert
ARG835Argo 3DErv 2xvoorwedstrijd 2zo 11:15[5]
Merel Kessler
ARG866ArgoDErv 1xvoorwedstrijd 2zo 11:45[7]
Sara Almeloo
ARG693Argo Heren S2NSRF SB H3A-finalezo 14:00[7]
Wouter Veekamp
ARG705Argo Dames S1NSRF SB D1A-finalezo 14:10[4]
Louise Vonk
ARG934Argo 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3zo 14:55[6]
Leonie Vos
ARG936Argo 2NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4zo 15:00[2]
Noortje Schalker
ARG835Argo 3DErv 2xB-finalezo 15:55[6]
Merel Kessler
ARG827Argo 1DErv 2xA-finalezo 16:00[2]
Lisanne de Weert
ARG866ArgoDErv 1xA-finalezo 16:30[7]
Sara Almeloo
ARG823Argo Heren 14+ H3B-finalezo 17:20[3]
Jelle Prins
ARG822Argo Heren 24+ H3B-finalezo 17:20[4]
Jesse de Gelder
ARG936Argo 2NSRF D C4+ KlassementC-finalezo 18:05[2]
Noortje Schalker
ARG934Argo 1NSRF D C4+ KlassementB-finalezo 18:10[3]
Leonie Vos