Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKE422StyxNSRF SB D2voorwedstrijd 4[6]05:17,254e
Judith van Zwol
OKE441Gewoon Slag ManNSRF SB H2voorwedstrijd 3[7]04:37,255e
Max Muller
OKE501OkeanosHCl 8+voorwedstrijd 2[6]07:37,363e
Kasper Gorter
OKE515Another Happy LandingHErv 2xvoorwedstrijd 2[3]10:01,115e
Menno Rotteveel
OKE422StyxNSRF SB D2D-finale[4]04:51,991e
Judith van Zwol
OKE441Gewoon Slag ManNSRF SB H2D-finale[5]04:19,861e
Max Muller
OKE589OkeanosNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2[6]04:10,246e
Thom Ezechiels
OKE604TroebleNSRF SB D3voorwedstrijd 1[3]05:02,491e
Iris Kant
OKE607Bierend BootjeNSRF SB D3voorwedstrijd 1[6]05:26,895e
Anna Sophia de Monnikhof
OKE609Gauwe GolfNSRF SB D3voorwedstrijd 2[2]04:42,072e
Chris Meijer
OKE622AstROWnautenNSRF SB D3voorwedstrijd 4[3]04:58,434e
Elise van der Koogh
OKE501OkeanosHCl 8+B-finale[5]07:29,855e
Kasper Gorter
OKE607Bierend BootjeNSRF SB D3D-finale[3]05:25,152e
Anna Sophia de Monnikhof
OKE604TroebleNSRF SB D3C-finale[5]05:28,984e
Iris Kant
OKE622AstROWnautenNSRF SB D3B-finale[6]05:15,875e
Elise van der Koogh
OKE609Gauwe GolfNSRF SB D3A-finale[6]05:20,186e
Chris Meijer
OKE589OkeanosNSRF H C4+ KlassementD-finale[3]04:09,022e
Thom Ezechiels

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKE681Last Boat Not LeastNSRF SB H3voorwedstrijd 1[4]04:47,535e
Rafael Feijs
OKE708LeeuwinnenNSRF SB D1voorwedstrijd 1[7]04:48,653e
Julia Hartman
OKE713ProwseccoNSRF SB D1voorwedstrijd 2[6]04:37,661e
Vera Snellen
OKE726Gaan Voor GoudvisNSRF SB D1voorwedstrijd 4[7]05:02,124e
Amber Distelbrink
OKE755DCl8+'19DCl 8+voorwedstrijd 2[2]08:04,692e
Mirthe van Vliet
OKE789De dunneHE 1xvoorwedstrijd 1[4]08:32,293e
Mathijs Oggel
OKE794De dikkeHE 1xvoorwedstrijd 2[4]08:34,454e
Jurgen Toennaer
OKE803Okeanos 2DE 1xvoorwedstrijd 2[4]10:17,285e
Emma Huijben
OKE811Okeanos 1DE 1xvoorwedstrijd 3[6]09:30,824e
Aurianne Puts
OKE837CalypsoDErv 2xvoorwedstrijd 2[6]10:36,614e
Eva Hijlkema
OKE852DoublebabbelDErv 2xvoorwedstrijd 5[4]09:52,882e
Sophie Vetter
OKE853Liever laat dan nooitDErv 2xvoorwedstrijd 5[5]10:36,025e
Rona Brokkelkamp
OKE708LeeuwinnenNSRF SB D1B-finale[3]04:57,996e
Julia Hartman
OKE713ProwseccoNSRF SB D1A-finale[3]04:35,992e
Vera Snellen
OKE905Boot Een Fust AanNSRF SB H1voorwedstrijd 2[5]04:23,094e
Nicholas Stoppelenburg
OKE925OkeanosNSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 2[2]04:21,591e
Leonie Reus
OKE755DCl8+'19DCl 8+A-finale[2]07:51,151e
Mirthe van Vliet
OKE789De dunneHE 1xA-finale[2]08:05,912e
Mathijs Oggel
OKE852DoublebabbelDErv 2xB-finale[4]09:26,935e
Sophie Vetter
OKE947OkeanosDE 2-A-finale[2]08:26,843e
Anne Vrieler
NER949Nereus/OkeanosDE 2-A-finale[4]08:18,262e
Miriam Visser
OKE950Okeanos/Willem IIIDE 2-A-finale[5]08:31,424e
Benita de Man
OKE925OkeanosNSRF D C4+ KlassementA-finale[6]04:22,824e
Leonie Reus