Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
OKE422StyxNSRF SB D2voorwedstrijd 4za 08:45[6]
Judith van Zwol
OKE441Gewoon Slag ManNSRF SB H2voorwedstrijd 3za 09:00[7]
Max Muller
OKE501OkeanosHCl 8+voorwedstrijd 2za 10:05[6]
Kasper Gorter
OKE515Another Happy LandingHErv 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[3]
Menno Rotteveel
OKE422StyxNSRF SB D2D-finaleza 13:15[4]
Judith van Zwol
OKE441Gewoon Slag ManNSRF SB H2D-finaleza 13:35[5]
Max Muller
OKE589OkeanosNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2za 14:30[6]
Thom Ezechiels
OKE604TroebleNSRF SB D3voorwedstrijd 1za 14:45[3]
Iris Kant
OKE607Bierend BootjeNSRF SB D3voorwedstrijd 1za 14:45[6]
Anna Sophia de Monnikhof
OKE609Gauwe GolfNSRF SB D3voorwedstrijd 2za 14:50[2]
Chris Meijer
OKE622AstROWnautenNSRF SB D3voorwedstrijd 4za 15:00[3]
Elise van der Koogh
OKE501OkeanosHCl 8+B-finaleza 15:50[5]
Kasper Gorter
OKE607Bierend BootjeNSRF SB D3D-finaleza 17:45[3]
Anna Sophia de Monnikhof
OKE604TroebleNSRF SB D3C-finaleza 17:50[5]
Iris Kant
OKE622AstROWnautenNSRF SB D3B-finaleza 17:55[6]
Elise van der Koogh
OKE609Gauwe GolfNSRF SB D3A-finaleza 18:00[6]
Chris Meijer
OKE589OkeanosNSRF H C4+ KlassementD-finaleza 18:05[3]
Thom Ezechiels

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
OKE681Last Boat Not LeastNSRF SB H3voorwedstrijd 1zo 08:30[4]
Rafael Feijs
OKE708LeeuwinnenNSRF SB D1voorwedstrijd 1zo 08:50[7]
Julia Hartman
OKE713ProwseccoNSRF SB D1voorwedstrijd 2zo 08:55[6]
Vera Snellen
OKE726Gaan Voor GoudvisNSRF SB D1voorwedstrijd 4zo 09:05[7]
Amber Distelbrink
OKE755DCl8+'19DCl 8+voorwedstrijd 2zo 09:45[2]
Mirthe van Vliet
OKE789De dunneHE 1xvoorwedstrijd 1zo 10:20[4]
Mathijs Oggel
OKE794De dikkeHE 1xvoorwedstrijd 2zo 10:25[4]
Jurgen Toennaer
OKE803Okeanos 2DE 1xvoorwedstrijd 2zo 10:40[4]
Emma Huijben
OKE811Okeanos 1DE 1xvoorwedstrijd 3zo 10:45[6]
Aurianne Puts
OKE837CalypsoDErv 2xvoorwedstrijd 2zo 11:15[6]
Eva Hijlkema
OKE852DoublebabbelDErv 2xvoorwedstrijd 5zo 11:35[4]
Sophie Vetter
OKE853Liever laat dan nooitDErv 2xvoorwedstrijd 5zo 11:35[5]
Rona Brokkelkamp
OKE708LeeuwinnenNSRF SB D1B-finalezo 14:05[3]
Julia Hartman
OKE713ProwseccoNSRF SB D1A-finalezo 14:10[3]
Vera Snellen
OKE905Boot Een Fust AanNSRF SB H1voorwedstrijd 2zo 14:30[5]
Nicholas Stoppelenburg
OKE925OkeanosNSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 2zo 14:50[2]
Leonie Reus
OKE755DCl8+'19DCl 8+A-finalezo 15:30[2]
Mirthe van Vliet
OKE789De dunneHE 1xA-finalezo 15:45[2]
Mathijs Oggel
OKE852DoublebabbelDErv 2xB-finalezo 15:55[4]
Sophie Vetter
OKE947OkeanosDE 2-A-finalezo 16:40[2]
Anne Vrieler
NER949Nereus/OkeanosDE 2-A-finalezo 16:40[4]
Miriam Visser
OKE950Okeanos/Willem IIIDE 2-A-finalezo 16:40[5]
Benita de Man
OKE925OkeanosNSRF D C4+ KlassementA-finalezo 18:15[6]
Leonie Reus