Sunday

February 9, 2020

crew
stroke
eventracelanetimepos.
ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U172000 meter[5]08:45.221st
Anna Bellefeuille
ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U172000 meter[8]08:30.113th
Yohanna Ostrowski
ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U172000 meter[19]08:16.66th
Julia Teixeira
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U172000 meter[27]08:56.057th
Samantha Wigg
ARGNArgonaut Rowing ClubJM U172000 meter[15]07:05.45th
Calvin Polo
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U172000 meter[10]07:32.021st
Joshua Leung
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U172000 meter[11]07:20.913th
Oscar Quigley
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U172000 meter[27]08:03.629th
Liam Lewis
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meter[8]03:52.511th
Oscar Graham
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meter[9]03:28.62nd
Charlie Samson
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meter[13]04:01.715th
Sebastian Lippold
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meter[14]03:40.27th
Aleksander Kurvits
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meter[18]03:59.014th
Seth Bolton
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meter[19]03:36.64th
Elias Dimakos
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meter[20]03:44.59th
Marcus Miller
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meter[21]04:15.017th
Fionn Carter
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meter[23]03:57.613th
Charles Debane
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meter[25]03:34.13rd
Trevor Graham
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meter[1]04:20.426th
Rachel Perri
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meter[3]04:13.419th
Isabela Dorado-Smith
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meter[7]04:26.427th
Anya Thomson
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meter[8]did not start
Lulu Deluca
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meter[10]04:18.023rd
Paige Radin
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meter[25]04:15.822nd
Fiona McAllister
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meter[28]03:49.84th
Ava Semeniuk
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meter[31]04:37.930th
Jillian DuHamel
ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U192000 meter[9]did not start
Jamie Blunt
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U192000 meter[8]07:37.811th
Morven Caesar
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U192000 meter[9]07:52.121st
Lauren Tigert
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U192000 meter[10]08:00.333rd
Camryn Steen
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U192000 meter[20]07:42.713th
Isabella Jachymek
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U192000 meter[28]07:55.927th
Rebecca Randall
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U192000 meter[16]07:19.528th
Endre Guljas
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U192000 meter[26]07:14.525th
Kasper Vermeulen
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U192000 meter[5]07:21.431st
Miguel Loschacoff
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U192000 meter[20]07:09.620th
Parker Janes