Sunday

February 9, 2020

crew
stroke
eventracetimelane
ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U172000 meterSun., 9:30 a.m.[5]
Anna Bellefeuille
ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U172000 meterSun., 9:30 a.m.[8]
Yohanna Ostrowski
ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U172000 meterSun., 9:30 a.m.[19]
Julia Teixeira
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U172000 meterSun., 9:45 a.m.[27]
Samantha Wigg
ARGNArgonaut Rowing ClubJM U172000 meterSun., 10:15 a.m.[15]
Calvin Polo
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U172000 meterSun., 10:30 a.m.[10]
Joshua Leung
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U172000 meterSun., 10:30 a.m.[11]
Oscar Quigley
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U172000 meterSun., 10:30 a.m.[27]
Liam Lewis
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[8]
Oscar Graham
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[9]
Charlie Samson
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[13]
Sebastian Lippold
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[14]
Aleksander Kurvits
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[18]
Seth Bolton
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[19]
Elias Dimakos
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[20]
Marcus Miller
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[21]
Fionn Carter
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[23]
Charles Debane
ARGNArgonaut Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[25]
Trevor Graham
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[1]
Rachel Perri
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[3]
Isabela Dorado-Smith
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[7]
Anya Thomson
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[8]
Lulu Deluca
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[10]
Paige Radin
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[25]
Fiona McAllister
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[28]
Ava Semeniuk
ARGNArgonaut Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[31]
Jillian DuHamel
ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U192000 meterSun., 11:45 a.m.[9]
Jamie Blunt
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U192000 meterSun., 12:00 p.m.[8]
Morven Caesar
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U192000 meterSun., 12:15 p.m.[9]
Lauren Tigert
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U192000 meterSun., 12:15 p.m.[10]
Camryn Steen
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U192000 meterSun., 12:15 p.m.[20]
Isabella Jachymek
ARGNArgonaut Rowing ClubJW U192000 meterSun., 12:15 p.m.[28]
Rebecca Randall
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U192000 meterSun., 1:00 p.m.[16]
Endre Guljas
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U192000 meterSun., 1:00 p.m.[26]
Kasper Vermeulen
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U192000 meterSun., 1:15 p.m.[5]
Miguel Loschacoff
ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U192000 meterSun., 1:15 p.m.[20]
Parker Janes