zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEGAegirHDev 2xvoorwedstrijd 1za 08:00[3]
Jordy Leusink
GYAGyas/AegirHEj 4+voorwedstrijd 1za 08:15[5]
Alexander Kemmink
AEGAegir (3)HEj 4+voorwedstrijd 3za 08:25[2]
Gerard Houwink
GYAGyas/AegirDEj 4+voorwedstrijd 2za 08:35[6]
Odette Helsloot
AEGAegir (2)DEj 8+voorwedstrijd 2za 08:45[4]
Anna Koopmans
AEGAegirLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:10[4]
Wif Bronsgeest
LAGLaga/AegirDE 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[3]
Ilse Kolkman
AEGAegirDDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:45[6]
Inge Hadders
AEGAegirLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:20[6]
Betty Lahr
AEGAegirHG 2-voorwedstrijd 2za 11:30[2]
Ben Bakker
AEGAegirHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:30[6]
Brandus Adema
AEGAegirLHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:55[2]
Stijn Wijnen
AEGAegirHEj 8+voorwedstrijd 3za 14:20[3]
Joris Pereboom
AEGAegir 1HG 1xvoorwedstrijd 1za 14:30[5]
Paul Zwanikken
AEGAegir 2HG 1xvoorwedstrijd 3za 14:40[3]
Stijn Blaakman
AEGAegir/ARCLHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:50[6]
Victor Schop
AEGAegirDDev 4-voorwedstrijd 1za 14:55[1]
Eline Cox
AEGAegirHDev 2xA-finaleza 15:50[2]
Jordy Leusink
AEGAegir (3)HEj 4+A-finaleza 15:55[6]
Gerard Houwink
AEGAegir (2)DEj 8+A-finaleza 16:10[6]
Anna Koopmans
LAGLaga/AegirDE 2xA-finaleza 17:00[6]
Ilse Kolkman
AEGAegirHG 2-A-finaleza 17:25[4]
Ben Bakker
AEGAegir/HoopLDE 2xA-finaleza 17:35[5]
Roos Duijn
AEGAegirHDev 4-A-finaleza 17:55[1]
Brandus Adema
AEGAegirLHDev 4-A-finaleza 18:05[5]
Stijn Wijnen
AEGAegir 1HG 1xA-finaleza 18:15[5]
Paul Zwanikken
AEGAegirDDev 4-A-finaleza 18:25[4]
Eline Cox

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEG15AegirHGb 4-time-trialzo 08:06
Brandus Adema
AEG35AegirHB 1xtime-trialzo 08:15
Stijn Blaakman
AEG49Aegir 2LDB 1xtime-trialzo 08:22
Roma Kloosterman
AEG56Aegir 1LDB 1xtime-trialzo 08:22
Maxime Heijman
AEG141AegirLHGb 4-time-trialzo 09:11
Stijn Wijnen
AEG180AegirHG 2xtime-trialzo 09:24
Jordy Leusink
AEG186AegirLHG 2xtime-trialzo 09:30
Wif Bronsgeest
AEG206AegirLDGb 2xtime-trialzo 10:05
Betty Lahr
AEG281AegirHB 4+time-trialzo 10:39
Gerard Houwink
AEG299AegirHB 8+time-trialzo 10:49
Joris Pereboom
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trialzo 11:14
Theis Hagemeister
AEG357AegirDB 2xtime-trialzo 11:23
Inge Hadders
OKE364Okeanos/Phocas/Aegir/SaurusLDE 4xtime-trialzo 11:29
Aurianne Puts
AEGAegirHE 1xA-finalezo 12:45[4]
Paul Zwanikken
AEGAegirHGb 4-A-finalezo 12:55[2]
Brandus Adema
AEGAegirHB 1xA-finalezo 13:10[1]
Stijn Blaakman
AEGAegir 2LDB 1xA-finalezo 13:15[1]
Roma Kloosterman
AEGAegirLHGb 4-A-finalezo 14:15[1]
Stijn Wijnen
AEGAegirHE 2-A-finalezo 14:35[1]
Ben Bakker
AEGAegirHG 2xA-finalezo 14:40[2]
Jordy Leusink
AEGAegir/HoopLDG 2xA-finalezo 14:55[3]
Roos Duijn
AEGAegirDB 4+A-finalezo 15:55[3]
Dorien Peters
AEGAegirHB 4+A-finalezo 16:25[5]
Gerard Houwink
GYAGyas-combiHE 8+A-finalezo 16:50[1]
Theis Hagemeister
OKEOkeanos/Phocas/Aegir/SaurusLDE 4xA-finalezo 17:10[1]
Aurianne Puts
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusDE 4xA-finalezo 17:40[3]
Bente Paulis
AEGAegirDE 8+A-finalezo 17:45[3]
Eline Cox