zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORCOrcaHDev 2xvoorwedstrijd 2za 08:05[3]
Douwe Rietveld
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 3za 08:50[3]
Hinke Oostveen
ORCOrcaLHDev 2xvoorwedstrijd 3za 09:20[5]
Pelle Laken
ORCOrcaLDB 2xvoorwedstrijd 2za 09:30[3]
Anouk van Haare
ORCOrca/BeatrixLDB 2xvoorwedstrijd 2za 09:30[5]
Isabel TimmerMs
ORCOrca *LDDev 2xvoorwedstrijd 3za 09:45[2]
Jonna Mourik
ORCOrca/EurosDE 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[5]
Minke Holleboom
ORCOrca 1DDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:50[3]
Wia Ruiter
ORCOrca 2DDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:50[5]
Ariana Tanja
ORCOrcaLDG 1xvoorwedstrijd 4za 11:10[6]
Joan Lintmeijer
ORCOrcaHG 2-voorwedstrijd 2za 11:30[4]
Maarten Mein
ORCOrca 2HDev 4-voorwedstrijd 1za 13:30[2]
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1HDev 4-voorwedstrijd 3za 13:40[1]
Cas Klingenberg
ORCOrcaDG 2-voorwedstrijd 2za 13:50[4]
Myrna Brandt
ORCOrca/TritonHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:15[6]
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:50[5]
Lex Zwakenberg
ORCOrca/SkøllHE 2xA-finaleza 15:45[2]
Daan Klomp
ORCOrcaHDev 2xA-finaleza 15:50[1]
Douwe Rietveld
ORCOrcaLHDev 2xA-finaleza 16:35[6]
Pelle Laken
ORCOrcaLDB 2xA-finaleza 16:40[1]
Anouk van Haare
ORCOrca/BeatrixLDB 2xA-finaleza 16:40[3]
Isabel TimmerMs
ORCOrca *LDDev 2xA-finaleza 16:45[3]
Jonna Mourik
ORCOrca/EurosDE 2xA-finaleza 17:00[3]
Minke Holleboom
ORCOrca 1DDev 2xA-finaleza 17:10[2]
Wia Ruiter
ORCOrcaHG 2-A-finaleza 17:25[6]
Maarten Mein
ORCOrca/ProteusLDE 2xA-finaleza 17:35[4]
Anouk van Leeuwen
ORCOrcaDG 2-A-finaleza 18:00[6]
Myrna Brandt

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORC14OrcaHGb 4-time-trialzo 08:06
Michiel Swaving Dijkstra
ORC36Orca 2HB 1xtime-trialzo 08:15
Douwe Rietveld
ORC38Orca 1HB 1xtime-trialzo 08:15
Jeppe Rietveld
ORC84OrcaLHB 1xtime-trialzo 08:33
Kai Mos
ORC88OrcaDE 1xtime-trialzo 08:41
Margriet Lantink
ORC136Orca *LDE 1xtime-trialzo 09:04
Tosca Kettler
ORC205OrcaLDGb 2xtime-trialzo 10:05
Anouk van Haare
ORC227OrcaDG 2xtime-trialzo 10:17
Wia Ruiter
TRI292Triton/Vidar/OrcaHB 4+time-trialzo 10:39
Hein Schreuder
ORC300Orca/TritonHB 8+time-trialzo 10:49
Pim Mattijssen
ORC314OrcaLHB 8+time-trialzo 10:56
Lex Zwakenberg
ORC335OrcaHE 8+time-trialzo 11:14
Cas Klingenberg
ORC354OrcaDB 2xtime-trialzo 11:23
Ariana Tanja
ORC363Orca *LDE 4xtime-trialzo 11:29
Jonna Mourik
ORC377OrcaDB 8+time-trialzo 11:35
Hinke Oostveen
ORCOrcaHGb 4-B-finalezo 12:50[4]
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1HB 1xA-finalezo 13:10[2]
Jeppe Rietveld
ORCOrca 2HB 1xA-finalezo 13:10[4]
Douwe Rietveld
ORCOrcaHG 4-A-finalezo 13:20[4]
Cas Klingenberg
ORCOrca 2LHE 1xA-finalezo 13:25[6]
Vincent Goris
ORCOrcaLHB 1xA-finalezo 13:35[2]
Kai Mos
ORCOrcaDE 1xA-finalezo 13:40[3]
Margriet Lantink
ORCOrca *LDE 1xA-finalezo 14:00[4]
Tosca Kettler
ORCOrcaHE 2-A-finalezo 14:35[2]
Maarten Mein
TRITriton/OrcaDG 4+A-finalezo 14:50[4]
Eline van Marle
ORCOrcaDG 2xA-finalezo 15:50[3]
Wia Ruiter
ORCOrcaLHB 8+A-finalezo 16:35[1]
Lex Zwakenberg
ORCOrcaHE 8+B-finalezo 16:45[2]
Cas Klingenberg
OKEOkeanos-combiLHE 8+A-finalezo 16:55[5]
Thomas van Tussenbroek
ORCOrcaLHB 2xA-finalezo 17:00[5]
Pelle Laken
ORCOrcaDB 2xA-finalezo 17:05[2]
Ariana Tanja
ORCOrca *LDE 4xA-finalezo 17:10[5]
Jonna Mourik
ORCOrcaDB 8+B-finalezo 17:50[1]
Hinke Oostveen
ORCOrca/Skøll/ThêtaHE 4xA-finalezo 18:10[5]
Lennart van Lierop