zaterdag

4 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoHGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:55,951e
Daan Jordaan
ARGArgo 2HG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:23,631e
Reinder Droppers
ARGArgo 1HG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:15,493e
Luuk Achterberg
ARGArgoDB 2xvoorwedstrijd 3[1]08:21,843e
Pauline Plessius
ARG2ArgoHB 8+time-trial05:06,749e
Jaap van der Kolk
ARG19ArgoDB 8+time-trial05:43,5510e
Merel van Moorst
ARG30ArgoLHB 8+time-trial05:12,3910e
Thomas Janssen
ASO39Asopos/ArgoLHB 8+time-trial05:13,6511e
Lucas Hoedemaker
ARG55ArgoLHB 1xtime-trial06:14,118e
Kees Cornelissen
ARGArgoLHGb 4-voorwedstrijd 2[4]07:26,692e
TIm Janssen
ARGArgoDE 1xvoorwedstrijd 2[3]09:40,512e
Carolien Tigelaar
ARGArgo 1LDGb 2xvoorwedstrijd 1[2]09:05,843e
Sophie Kemme
ARGArgo 2LDGb 2xvoorwedstrijd 1[3]08:50,072e
Rosalie van der Kolk
ARGArgoLHB 2xvoorwedstrijd 1[1]07:50,413e
Koen Draijer
ARGArgo/TritonLHB 2xvoorwedstrijd 2[2]08:11,474e
Chris Congleton
ORCOrca/ArgoLDB 4*voorwedstrijd 3[1]09:30,904e
Anouk van Haare
ARGArgoLDB 1xvoorwedstrijd 1[4]11:35,924e
Rianne Van Zandbrink
ARGArgoHGb 4-A-finale[4]07:04,022e
Daan Jordaan
ARGArgo 2HG 2xA-finale[3]07:39,463e
Reinder Droppers
ARGArgoDE 1xA-finale[2]08:57,463e
Carolien Tigelaar

zondag

5 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARG63ArgoHDev 4-time-trial05:07,465e
Daan Jordaan
ARG95ArgoHDev 2xtime-trial05:22,592e
Reinder Droppers
ARG108ArgoDDev 2xtime-trial06:15,6410e
Pauline Plessius
ARG129ArgoLHDev 4-time-trial05:22,0612e
TIm Janssen
ARG141Argo/TritonLHDev 2xtime-trial06:09,2713e
Chris Congleton
ARG145ArgoLHDev 2xtime-trial05:43,319e
Koen Draijer
ARG168ArgoHEj 8+time-trial04:53,4010e
Jaap van der Kolk
ARG190ArgoDEj 8+time-trial05:33,1111e
Merel van Moorst
ARG216ArgoDEj 4+time-trial06:12,901e
Isabelle van Doorn
ARG225ArgoLHEj 8+time-trial05:08,4511e
Thomas Janssen
ORC244Orca/ArgoLDEj 4*time-trial06:22,1313e
Anouk van Haare
ARG249ArgoLDEj 4*time-trial06:01,902e
Julia Suijs
ARGArgoHG 1xvoorwedstrijd 3[2]08:07,521e
Luuk Achterberg
ARGArgoDG 1xvoorwedstrijd 2[1]09:01,212e
Carolien Tigelaar
ARGArgoDDev 2xC-finale[3]08:36,582e
Pauline Plessius
ARGArgoLHDev 4-C-finale[1]07:41,854e
TIm Janssen
ARGArgoLHDev 2xC-finale[4]07:31,801e
Koen Draijer
ARGArgoHEj 8+C-finale[3]06:52,703e
Jaap van der Kolk
ARGArgoDEj 8+C-finale[2]07:21,433e
Merel van Moorst
ARGArgoLHEj 8+C-finale[2]06:34,202e
Thomas Janssen
ARGArgoHG 1xA-finale[4]07:31,691e
Luuk Achterberg
ARGArgoDG 1xA-finale[2]08:32,983e
Carolien Tigelaar
ARGArgoHDev 4-B-finale[4]06:43,593e
Daan Jordaan
ARGArgoHDev 2xA-finale[3]07:02,321e
Reinder Droppers
ARGArgoDEj 4+A-finale[4]08:28,251e
Isabelle van Doorn
ARGArgoLDEj 4*A-finale[3]08:00,582e
Julia Suijs