Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 14:25 - race 147 - [900] NSRF H C4+ Klassement voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SAUHeren TopC4+[580]
 Sean Hazenberg
[3]ASOThe Seven C's[581]
 Anthonie Schaap
[4]GYATyr 2[582]
 Jakob de Boer
[5]NJONjord 1[583]
 Sam van Leeuwen
[6]AEGAegir 1[584]
 Sjoerd Hilhorst

za 14:30 - race 148 - [900] NSRF H C4+ Klassement voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo 2[585]
 Chris Bulthuis
[3]SKOså høflig[586]
 Jules van Iterson
[4]TRIHeren 3'19[587]
 Thomas Plomp
[5]ORCClubC4[588]
 Barry Praag
[6]OKEOkeanos[589]
 Thom Ezechiels
[7]NJONjord 2[590]
 Boudewijn Miedema

za 14:35 - race 149 - [900] NSRF H C4+ Klassement voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NERHeeren 1[591]
 Lorenz Schalkwijk
[3]NERHeren 2[592]
 Samer Darras
[4]LAGHeren 15[593]
 Jeroen Dolle
[5]PHOHomines Cornei[594]
 Rowan Beun
[6]ARGArgo 1[595]
 Igor Vunderink
[7]GYATyr 1[596]
 Julian Blanksma

za 14:40 - race 150 - [900] NSRF H C4+ Klassement voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PROSolide[597]
 Thijs Vlonk
[3]LAGHeren 1[598]
 Aad Baartman
[4]SKAHeren 1[599]
 Boudewijn Pieterson
[5]SKOså moden[600]
 Yannick Hoffmann
[6]AEGAegir 2[601]
 Martijn Nijland
[7]TRIHeren 1'19[602]
 Robert Laan

za 18:05 - race 182 - [900] NSRF H C4+ Klassement D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]LAGHeren 15[593]
 Jeroen Dolle
[3]OKEOkeanos[589]
 Thom Ezechiels
[4]ORCClubC4[588]
 Barry Praag
[5]NERHeren 2[592]
 Samer Darras
[6]PROSolide[597]
 Thijs Vlonk

za 18:10 - race 183 - [900] NSRF H C4+ Klassement C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]AEGAegir 2[601]
 Martijn Nijland
[3]SKOså moden[600]
 Yannick Hoffmann
[4]NJONjord 2[590]
 Boudewijn Miedema
[5]PHOHomines Cornei[594]
 Rowan Beun
[6]AEGAegir 1[584]
 Sjoerd Hilhorst
[7]ASOThe Seven C's[581]
 Anthonie Schaap

za 18:15 - race 184 - [900] NSRF H C4+ Klassement B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]TRIHeren 3'19[587]
 Thomas Plomp
[3]SAUHeren TopC4+[580]
 Sean Hazenberg
[4]SKOså høflig[586]
 Jules van Iterson
[5]GYATyr 2[582]
 Jakob de Boer
[6]NERHeeren 1[591]
 Lorenz Schalkwijk
[7]SKAHeren 1[599]
 Boudewijn Pieterson

za 18:20 - race 185 - [900] NSRF H C4+ Klassement A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo 1[595]
 Igor Vunderink
[3]NJONjord 1[583]
 Sam van Leeuwen
[4]LAGHeren 1[598]
 Aad Baartman
[5]GYATyr 1[596]
 Julian Blanksma
[6]ARGArgo 2[585]
 Chris Bulthuis
[7]TRIHeren 1'19[602]
 Robert Laan