Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORC431Browjob odz Komt zo snel mogelijkNSRF SB H2voorwedstrijd 2[3]04:29,653e
Sil van Veen
ORC459BavaariaNSRF SB D4voorwedstrijd 2[6]06:03,565e
annabel Meijers
ORC465IngeblikkeldNSRF SB D4voorwedstrijd 4[2]05:20,601e
Carmen DyMus
ORC474KokosbootNSRF SB D4voorwedstrijd 5[6]05:38,132e
Merel de Goede
ORC477DROWningNSRF SB D4voorwedstrijd 6[4]05:33,773e
Nikki Plug
ORC537Duizendboot 4+ D2voorwedstrijd 2[4]10:03,312e
Mojca Kloos
ORC431Browjob odz Komt zo snel mogelijkNSRF SB H2B-finale[6]04:44,424e
Sil van Veen
ORC459BavaariaNSRF SB D4E-finale[6]05:48,864e
annabel Meijers
ORC474KokosbootNSRF SB D4C-finale[5]05:36,466e
Merel de Goede
ORC477DROWningNSRF SB D4B-finale[2]05:01,132e
Nikki Plug
ORC465IngeblikkeldNSRF SB D4A-finale[3]05:03,824e
Carmen DyMus
ORC588ClubC4NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2[5]04:08,795e
Barry Praag
ORC621Rocket RowersNSRF SB D3voorwedstrijd 4[2]04:45,701e
Fabienne Vermeer
ORC625Bermuda Driesnoek odz Ga je ook mee van de kaart?NSRF SB D3voorwedstrijd 4[6]04:54,603e
Pien van Gennip
ORC626Keizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlamNSRF SB D3voorwedstrijd 4[7]05:12,506e
Maaike Bouwmeester
ORC627Vlam in de pijpBestuurs 2xA-finale[2]04:01,731e
Hidde NegenM
ORC634Herendispuut DRAFTHDispuut C4+heat[4]02:03,85e
Lard Montesano Montessori
ORC639Damesdispuut V.I.N.DDispuut C4+heat[4]02:55,04e
Franka Jesse
ORC537Duizendboot 4+ D2A-finale[6]09:54,546e
Mojca Kloos
ORC570Kantjeboord 4+ D3voorwedstrijd 1[4]10:18,014e
Vera Orzechowski
ORC575Sparrow 4+ D3voorwedstrijd 2[3]11:05,006e
Sandra van de Grift
ORC626Keizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlamNSRF SB D3D-finale[6]05:20,861e
Maaike Bouwmeester
ORC625Bermuda Driesnoek odz Ga je ook mee van de kaart?NSRF SB D3B-finale[4]04:56,662e
Pien van Gennip
ORC621Rocket RowersNSRF SB D3A-finale[4]05:10,255e
Fabienne Vermeer
ORC588ClubC4NSRF H C4+ KlassementD-finale[4]04:13,014e
Barry Praag

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORC698AquaholicsNSRF SB H3voorwedstrijd 4[3]04:34,993e
ArM Omari
ORC706BoegbeeldigNSRF SB D1voorwedstrijd 1[5]05:19,736e
Jonne Draper
ORC710HardslagNSRF SB D1voorwedstrijd 2[3]05:02,656e
Milot Tubben
ORC743Spookboot4+ H1voorwedstrijd 1[6]08:37,914e
Bram Vermeulen
ORC746Club4+4+ H1voorwedstrijd 2[3]08:28,335e
Jorrit Streng
ORC762Dames Clubacht 2019DCl 8+voorwedstrijd 3[4]08:05,644e
Carien BierM
ORC782Kanorca's4+ H2voorwedstrijd 1[3]08:32,742e
Robin van den Brink
ORC815Bootram4+ H3voorwedstrijd 1[5]08:56,691e
Collin Aldaibis
ORC819Kyrowasis4+ H3voorwedstrijd 2[5]09:53,235e
Freek Kuijpers
ORC828Mario & RoeiigiDErv 2xvoorwedstrijd 1[4]09:48,543e
Marlies Grolle
ORC833UitgeselecteerdDErv 2xvoorwedstrijd 2[3]11:08,635e
Irene van der Baan
ORC840Op karakter odz Laten lopenDErv 2xvoorwedstrijd 3[4]11:04,224e
Eveline van de Ven
ORC894B.'Vo-lleberghVoorzitter 1xheat[6]10:07,831e
Bart Vollebergh
ORC698AquaholicsNSRF SB H3A-finale[2]04:45,385e
ArM Omari
ORC901B.V.rOw'tjeNSRF SB H1voorwedstrijd 1[7]04:18,502e
Mart Griffioen
ORC906B(r)ak HalenNSRF SB H1voorwedstrijd 2[6]04:36,945e
Roland van de Walle
ORC935ZeeslagNSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[7]04:57,186e
Gaetane JM Demyttenaere
ORC746Club4+4+ H1B-finale[3]08:22,411e
Jorrit Streng
ORC743Spookboot4+ H1B-finale[5]08:34,544e
Bram Vermeulen
ORC762Dames Clubacht 2019DCl 8+B-finale[7]08:13,944e
Carien BierM
ORC782Kanorca's4+ H2A-finale[3]08:16,172e
Robin van den Brink
ORC819Kyrowasis4+ H3B-finale[6]09:23,985e
Freek Kuijpers
ORC815Bootram4+ H3A-finale[4]09:09,526e
Collin Aldaibis
ORC901B.V.rOw'tjeNSRF SB H1B-finale[4]04:15,441e
Mart Griffioen
ORC935ZeeslagNSRF D C4+ KlassementD-finale[3]04:53,172e
Gaetane JM Demyttenaere