Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKA413Dames 4NSRF SB D2voorwedstrijd 3[3]04:41,411e
Sophie de Haan
SKA419Dames 8NSRF SB D2voorwedstrijd 4[3]05:23,845e
Bente de Klerk Wolters
SKA420Dames 6NSRF SB D2voorwedstrijd 4[4]05:25,916e
Eva Goossens
SKA423Dames 14NSRF SB D2voorwedstrijd 4[7]05:02,571e
Josephine Kerkhoven
SKA427Heren 6NSRF SB H2voorwedstrijd 1[5]04:34,313e
Robin Klein
SKA436Heren 10NSRF SB H2voorwedstrijd 3[2]04:35,434e
Lasse l' Istelle
SKA447Heren 4NSRF SB H2voorwedstrijd 4[6]04:25,812e
Christiaan van Eck
SKA468Dames 12NSRF SB D4voorwedstrijd 4[5]06:09,084e
Eva Potma
SKA420Dames 6NSRF SB D2D-finale[2]05:01,712e
Eva Goossens
SKA419Dames 8NSRF SB D2D-finale[6]05:30,975e
Bente de Klerk Wolters
SKA423Dames 14NSRF SB D2C-finale[4]05:11,521e
Josephine Kerkhoven
SKA413Dames 4NSRF SB D2A-finale[3]04:58,204e
Sophie de Haan
SKA436Heren 10NSRF SB H2C-finale[5]05:05,235e
Lasse l' Istelle
SKA447Heren 4NSRF SB H2B-finale[4]04:37,942e
Christiaan van Eck
SKA468Dames 12NSRF SB D4E-finale[4]05:31,862e
Eva Potma
SKA599Heren 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[4]03:46,483e
Boudewijn Pieterson
SKA620Dames 10NSRF SB D3voorwedstrijd 3[7]04:55,092e
Nona de Fretes
SKA620Dames 10NSRF SB D3B-finale[5]05:10,713e
Nona de Fretes
SKA599Heren 1NSRF H C4+ KlassementB-finale[7]04:09,625e
Boudewijn Pieterson

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKA689Heren 12NSRF SB H3voorwedstrijd 2[6]04:48,494e
Daan Rustige
SKA691Heren 14NSRF SB H3voorwedstrijd 3[2]04:48,934e
Andries Knöps
SKA724Dames 3NSRF SB D1voorwedstrijd 4[5]04:51,081e
Estelle Tamming
SKA728Heren 8NSRF SB H4voorwedstrijd 1[3]05:37,624e
Albert jan Hoven
SKA752Dames Club 8+DCl 8+voorwedstrijd 1[4]08:10,961e
Joseline Smit
SKA860SkadiDErv 1xvoorwedstrijd 1[6]10:44,014e
Nicky Maassen
SKA724Dames 3NSRF SB D1B-finale[5]04:43,371e
Estelle Tamming
SKA728Heren 8NSRF SB H4B-finale[4]05:33,315e
Albert jan Hoven
SKA899Heren 2NSRF SB H1voorwedstrijd 1[5]03:59,891e
Berend Volker
SKA926Dames 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 2[3]04:25,592e
Amanda Luijckx
SKA752Dames Club 8+DCl 8+A-finale[4]08:06,134e
Joseline Smit
SKA860SkadiDErv 1xB-finale[3]10:23,001e
Nicky Maassen
SKA899Heren 2NSRF SB H1A-finale[6]04:06,621e
Berend Volker
SKA926Dames 1NSRF D C4+ KlassementA-finale[7]04:29,676e
Amanda Luijckx