Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRI439Heren 5'19NSRF SB H2voorwedstrijd 3[5]04:24,272e
Beau Lagarde
TRI450Dames 13'19NSRF SB D4voorwedstrijd 1[3]05:54,204e
Ning Ze Werensteijn
TRI460Dames 7'19NSRF SB D4voorwedstrijd 3[2]05:13,501e
Annelie Bakker
TRI467Dames 15'19NSRF SB D4voorwedstrijd 4[4]05:57,663e
Joni Tersteeg
TRI469Dames 17'19NSRF SB D4voorwedstrijd 4[6]06:46,105e
Kim Vrolijk
TRI480Dames Club4+'19 4+ D1voorwedstrijd 1[2]08:59,002e
Suzan van Mensvoort
TRI502HCl8+'19HCl 8+voorwedstrijd 3[2]07:43,415e
Max van der Velden
TRI540Dames 7'18 4+ D2voorwedstrijd 2[7]10:30,313e
Mylene Janssen
TRI439Heren 5'19NSRF SB H2B-finale[5]04:49,905e
Beau Lagarde
TRI469Dames 17'19NSRF SB D4E-finale[3]06:01,385e
Kim Vrolijk
TRI450Dames 13'19NSRF SB D4D-finale[3]05:35,144e
Ning Ze Werensteijn
TRI467Dames 15'19NSRF SB D4D-finale[5]05:29,203e
Joni Tersteeg
TRI460Dames 7'19NSRF SB D4A-finale[6]05:01,373e
Annelie Bakker
TRI587Heren 3'19NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2[4]04:03,943e
Thomas Plomp
TRI602Heren 1'19NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[7]03:45,922e
Robert Laan
TRI619Dames 11'19NSRF SB D3voorwedstrijd 3[6]05:00,593e
Hannah Raben
TRI623Dames 5'19NSRF SB D3voorwedstrijd 4[4]04:45,972e
Mila Suijk
TRI480Dames Club4+'19 4+ D1A-finale[3]09:01,224e
Suzan van Mensvoort
TRI540Dames 7'18 4+ D2B-finale[4]10:32,945e
Mylene Janssen
TRI577Dames 12'18 4+ D3voorwedstrijd 2[5]10:18,864e
Maud van Voskuijlen
TRI619Dames 11'19NSRF SB D3C-finale[6]05:30,715e
Hannah Raben
TRI623Dames 5'19NSRF SB D3A-finale[2]04:51,273e
Mila Suijk
TRI587Heren 3'19NSRF H C4+ KlassementB-finale[2]04:04,051e
Thomas Plomp
TRI602Heren 1'19NSRF H C4+ KlassementA-finale[7]04:01,854e
Robert Laan

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRI694Heren 7'19NSRF SB H3voorwedstrijd 3[5]04:30,181e
Coen ten Berge
TRI702Heren 9'19NSRF SB H3voorwedstrijd 4[7]04:33,451e
Bram Griffioen
TRI716Dames 9'19NSRF SB D1voorwedstrijd 3[3]04:56,935e
Malou van Beek
TRI723Dames 3'19NSRF SB D1voorwedstrijd 4[4]04:59,452e
Myrthe Hemker
TRI737Heren 13'19NSRF SB H4voorwedstrijd 2[6]05:15,435e
Boris Kik
TRI747Heren 4+'194+ H1voorwedstrijd 2[4]08:28,596e
Floris ten Tusscher
TRI753DCL8+'19DCl 8+voorwedstrijd 1[5]08:31,124e
Mabel Schoen
TRI702Heren 9'19NSRF SB H3A-finale[5]04:36,223e
Bram Griffioen
TRI694Heren 7'19NSRF SB H3A-finale[6]04:39,684e
Coen ten Berge
TRI737Heren 13'19NSRF SB H4B-finale[3]05:03,092e
Boris Kik
TRI903Heren 11'19NSRF SB H1voorwedstrijd 2[3]04:22,693e
Daan Kuipers
TRI928Dames 1'19NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 2[5]04:44,255e
Anne-Wouke van Helden
TRI747Heren 4+'194+ H1B-finale[2]08:31,583e
Floris ten Tusscher
TRI903Heren 11'19NSRF SB H1B-finale[3]04:23,986e
Daan Kuipers
TRI928Dames 1'19NSRF D C4+ KlassementD-finale[4]04:48,561e
Anne-Wouke van Helden