Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJO415Dames 9NSRF SB D2voorwedstrijd 3[5]04:57,375e
Nienke Spiessens
NJO416Dames 6NSRF SB D2voorwedstrijd 3[6]05:30,066e
Jolien Sterk
NJO432Heren 6NSRF SB H2voorwedstrijd 2[4]04:43,225e
Abel van de Sluis
NJO451Dames 14NSRF SB D4voorwedstrijd 1[4]05:27,703e
Fleur de Leede
NJO466Dames 8NSRF SB D4voorwedstrijd 4[3]05:50,872e
Djoeke Overduin
NJO495NjordHCl 8+voorwedstrijd 1[5]07:41,134e
Alexander Kwant
NJO521NjordHErv 2xvoorwedstrijd 3[4]08:34,763e
David Slotboom
NJO416Dames 6NSRF SB D2D-finale[3]05:11,894e
Jolien Sterk
NJO415Dames 9NSRF SB D2B-finale[7]05:14,015e
Nienke Spiessens
NJO432Heren 6NSRF SB H2D-finale[4]04:40,233e
Abel van de Sluis
NJO466Dames 8NSRF SB D4C-finale[4]05:14,233e
Djoeke Overduin
NJO451Dames 14NSRF SB D4A-finale[7]05:18,226e
Fleur de Leede
NJO583Njord 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 1[5]03:57,471e
Sam van Leeuwen
NJO590Njord 2NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2[7]04:04,334e
Boudewijn Miedema
NJO616Dames 11NSRF SB D3voorwedstrijd 3[3]05:02,124e
Tess Fransen
NJO617Dames 15NSRF SB D3voorwedstrijd 3[4]05:04,125e
Francien van Gent
NJO624Dames 17NSRF SB D3voorwedstrijd 4[5]05:00,215e
Julia Moens
NJO495NjordHCl 8+B-finale[2]07:20,674e
Alexander Kwant
NJO642NjordHErv 2-A-finale[2]09:01,415e
Jan Willem Buizert
NJO651NjordD 4*A-finale[5]08:42,602e
Merel Riekerk
NJO569Njord 4+ D3voorwedstrijd 1[3]09:53,202e
Morgaine Westers
NJO521NjordHErv 2xB-finale[3]08:32,412e
David Slotboom
NJO616Dames 11NSRF SB D3C-finale[3]05:02,092e
Tess Fransen
NJO617Dames 15NSRF SB D3C-finale[7]05:38,866e
Francien van Gent
NJO624Dames 17NSRF SB D3B-finale[2]05:16,256e
Julia Moens
NJO590Njord 2NSRF H C4+ KlassementC-finale[4]04:05,962e
Boudewijn Miedema
NJO583Njord 1NSRF H C4+ KlassementA-finale[3]03:57,873e
Sam van Leeuwen

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJO686Heren 7NSRF SB H3voorwedstrijd 2[3]05:06,486e
Thomas van Leeuwen
NJO701Heren 12NSRF SB H3voorwedstrijd 4[6]04:51,145e
Misha Vierling
NJO721Dames 3NSRF SB D1voorwedstrijd 4[2]05:21,245e
Marjolijn de Lange
NJO730Heren 5NSRF SB H4voorwedstrijd 1[5]05:06,222e
Ludolf Jongeneel
NJO751NjordDCl 8+voorwedstrijd 1[3]08:16,893e
Irene Mulder
NJO845Njord 3DErv 2xvoorwedstrijd 4[4]11:03,076e
Annefleur Langbroek
NJO854Njord 2DErv 2xvoorwedstrijd 5[6]10:50,026e
Arisa Namba
NJO855Njord 1DErv 2xvoorwedstrijd 5[7]09:41,981e
Josephine van Asbeck
NJO730Heren 5NSRF SB H4A-finale[3]04:46,674e
Ludolf Jongeneel
NJO904Heren 2NSRF SB H1voorwedstrijd 2[4]04:10,812e
Nordin Verhagen
NJO929Njord 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 2[6]04:27,693e
Kristie Wesdorp
NJO930Njord 2NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[2]04:24,812e
Floor Huisman
NJO751NjordDCl 8+B-finale[5]08:13,113e
Irene Mulder
NJO855Njord 1DErv 2xA-finale[5]09:17,026e
Josephine van Asbeck
NJO904Heren 2NSRF SB H1A-finale[7]04:26,965e
Nordin Verhagen
NJO929Njord 1NSRF D C4+ KlassementB-finale[7]04:33,993e
Kristie Wesdorp
NJO930Njord 2NSRF D C4+ KlassementA-finale[2]04:20,643e
Floor Huisman