Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASO498AchterstevorenHCl 8+voorwedstrijd 2[3]07:44,624e
Tom Langelaar
ASO511PloegnaamHErv 2xvoorwedstrijd 1[5]niet gefinisht
Koen van Meerendonk
ASO539Wiebelatief 4+ D2voorwedstrijd 2[6]11:21,105e
Emma Nordkamp
ASO547Solo queueHErv 1xvoorwedstrijd 2[2]09:21,523e
Paul Couzy
ASO581The Seven C'sNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 1[3]04:07,915e
Anthonie Schaap
ASO628De KloofBestuurs 2xA-finale[3]04:26,354e
Iris Zelsmann
ASO633The Landed GentryHDispuut C4+heat[3]01:56,62e
Maurice De Haan
ASO498AchterstevorenHCl 8+B-finale[6]07:48,156e
Tom Langelaar
ASO539Wiebelatief 4+ D2B-finale[3]10:59,106e
Emma Nordkamp
ASO547Solo queueHErv 1xA-finale[7]09:28,226e
Paul Couzy
ASO581The Seven C'sNSRF H C4+ KlassementC-finale[7]04:26,876e
Anthonie Schaap

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASO741Bluf4+ H1voorwedstrijd 1[4]08:19,493e
Ruud Poolman
ASO750Neder4+ H1voorwedstrijd 2[7]08:24,544e
Derek Ponssen
ASO757Aandacht+DCl 8+voorwedstrijd 2[4]08:14,653e
Iris Baas
ASO758ZwaartekrachtDCl 8+voorwedstrijd 2[5]08:16,194e
Tjarda Kraijenbrink
ASO788The Purple TitHE 1xvoorwedstrijd 1[3]08:54,375e
Mees van der Meer
ASO795Asopos 1HE 1xvoorwedstrijd 2[5]08:24,452e
Ward van Zeijl
ASO796No peen, no gainHE 1xvoorwedstrijd 2[6]08:53,575e
Jarno Hagelen
ASO798Bertha 78DE 1xvoorwedstrijd 1[3]09:28,222e
Fleur Jaspers
ASO804"What ELS?!"DE 1xvoorwedstrijd 2[5]09:42,534e
Elsemieke Hack
ASO810Asopos 2DE 1xvoorwedstrijd 3[5]10:07,205e
Roxann Geenen
ASO8382/8eDErv 2xvoorwedstrijd 3[2]09:57,222e
Marie-Louise Meijman
ASO850Asopos 1DErv 2xvoorwedstrijd 5[2]10:08,743e
Iza Leijtens
ASO750Neder4+ H1B-finale[4]08:22,792e
Derek Ponssen
ASO741Bluf4+ H1A-finale[2]08:11,105e
Ruud Poolman
ASO758ZwaartekrachtDCl 8+B-finale[3]08:20,526e
Tjarda Kraijenbrink
ASO757Aandacht+DCl 8+B-finale[4]08:17,005e
Iris Baas
ASO795Asopos 1HE 1xA-finale[6]08:10,874e
Ward van Zeijl
ASO798Bertha 78DE 1xA-finale[6]09:22,446e
Fleur Jaspers
ASO8382/8eDErv 2xB-finale[3]09:25,193e
Marie-Louise Meijman
ASO951Special Edition Purple EmpacherDE 2-A-finale[6]09:41,185e
Vivian Andriessen