Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJO415Dames 9NSRF SB D2voorwedstrijd 3za 08:40[5]
Nienke Spiessens
NJO416Dames 6NSRF SB D2voorwedstrijd 3za 08:40[6]
Jolien Sterk
NJO432Heren 6NSRF SB H2voorwedstrijd 2za 08:55[4]
Abel van de Sluis
NJO451Dames 14NSRF SB D4voorwedstrijd 1za 09:10[4]
Fleur de Leede
NJO466Dames 8NSRF SB D4voorwedstrijd 4za 09:25[3]
Djoeke Overduin
NJO495NjordHCl 8+voorwedstrijd 1za 10:00[5]
Alexander Kwant
NJO521NjordHErv 2xvoorwedstrijd 3za 10:30[4]
David Slotboom
NJO416Dames 6NSRF SB D2D-finaleza 13:15[3]
Jolien Sterk
NJO415Dames 9NSRF SB D2B-finaleza 13:25[7]
Nienke Spiessens
NJO432Heren 6NSRF SB H2D-finaleza 13:35[4]
Abel van de Sluis
NJO466Dames 8NSRF SB D4C-finaleza 14:10[4]
Djoeke Overduin
NJO451Dames 14NSRF SB D4A-finaleza 14:20[7]
Fleur de Leede
NJO583Njord 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 1za 14:25[5]
Sam van Leeuwen
NJO590Njord 2NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2za 14:30[7]
Boudewijn Miedema
NJO616Dames 11NSRF SB D3voorwedstrijd 3za 14:55[3]
Tess Fransen
NJO617Dames 15NSRF SB D3voorwedstrijd 3za 14:55[4]
Francien van Gent
NJO624Dames 17NSRF SB D3voorwedstrijd 4za 15:00[5]
Julia Moens
NJO495NjordHCl 8+B-finaleza 15:50[2]
Alexander Kwant
NJO642NjordHErv 2-A-finaleza 16:00[2]
Jan Willem Buizert
NJO651NjordD 4*A-finaleza 16:10[5]
Merel Riekerk
NJO569Njord4+ D3voorwedstrijd 1za 16:50[3]
Morgaine Westers
NJO521NjordHErv 2xB-finaleza 17:25[3]
David Slotboom
NJO616Dames 11NSRF SB D3C-finaleza 17:50[3]
Tess Fransen
NJO617Dames 15NSRF SB D3C-finaleza 17:50[7]
Francien van Gent
NJO624Dames 17NSRF SB D3B-finaleza 17:55[2]
Julia Moens
NJO590Njord 2NSRF H C4+ KlassementC-finaleza 18:10[4]
Boudewijn Miedema
NJO583Njord 1NSRF H C4+ KlassementA-finaleza 18:20[3]
Sam van Leeuwen

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJO686Heren 7NSRF SB H3voorwedstrijd 2zo 08:35[3]
Thomas van Leeuwen
NJO701Heren 12NSRF SB H3voorwedstrijd 4zo 08:45[6]
Misha Vierling
NJO721Dames 3NSRF SB D1voorwedstrijd 4zo 09:05[2]
Marjolijn de Lange
NJO730Heren 5NSRF SB H4voorwedstrijd 1zo 09:10[5]
Ludolf Jongeneel
NJO751NjordDCl 8+voorwedstrijd 1zo 09:40[3]
Irene Mulder
NJO845Njord 3DErv 2xvoorwedstrijd 4zo 11:25[4]
Annefleur Langbroek
NJO854Njord 2DErv 2xvoorwedstrijd 5zo 11:35[6]
Arisa Namba
NJO855Njord 1DErv 2xvoorwedstrijd 5zo 11:35[7]
Josephine van Asbeck
NJO730Heren 5NSRF SB H4A-finalezo 14:20[3]
Ludolf Jongeneel
NJO904Heren 2NSRF SB H1voorwedstrijd 2zo 14:30[4]
Nordin Verhagen
NJO929Njord 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 2zo 14:50[6]
Kristie Wesdorp
NJO930Njord 2NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3zo 14:55[2]
Floor Huisman
NJO751NjordDCl 8+B-finalezo 15:25[5]
Irene Mulder
NJO855Njord 1DErv 2xA-finalezo 16:00[5]
Josephine van Asbeck
NJO904Heren 2NSRF SB H1A-finalezo 17:55[7]
Nordin Verhagen
NJO929Njord 1NSRF D C4+ KlassementB-finalezo 18:10[7]
Kristie Wesdorp
NJO930Njord 2NSRF D C4+ KlassementA-finalezo 18:15[2]
Floor Huisman