Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRI439Heren 5'19NSRF SB H2voorwedstrijd 3za 09:00[5]
Beau Lagarde
TRI450Dames 13'19NSRF SB D4voorwedstrijd 1za 09:10[3]
Ning Ze Werensteijn
TRI460Dames 7'19NSRF SB D4voorwedstrijd 3za 09:20[2]
Annelie Bakker
TRI467Dames 15'19NSRF SB D4voorwedstrijd 4za 09:25[4]
Joni Tersteeg
TRI469Dames 17'19NSRF SB D4voorwedstrijd 4za 09:25[6]
Kim Vrolijk
TRI480Dames Club4+'19 4+ D1voorwedstrijd 1za 09:50[2]
Suzan van Mensvoort
TRI502HCl8+'19HCl 8+voorwedstrijd 3za 10:10[2]
Max van der Velden
TRI540Dames 7'18 4+ D2voorwedstrijd 2za 10:50[7]
Mylene Janssen
TRI439Heren 5'19NSRF SB H2B-finaleza 13:45[5]
Beau Lagarde
TRI469Dames 17'19NSRF SB D4E-finaleza 14:00[3]
Kim Vrolijk
TRI450Dames 13'19NSRF SB D4D-finaleza 14:05[3]
Ning Ze Werensteijn
TRI467Dames 15'19NSRF SB D4D-finaleza 14:05[5]
Joni Tersteeg
TRI460Dames 7'19NSRF SB D4A-finaleza 14:20[6]
Annelie Bakker
TRI587Heren 3'19NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2za 14:30[4]
Thomas Plomp
TRI602Heren 1'19NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4za 14:40[7]
Robert Laan
TRI619Dames 11'19NSRF SB D3voorwedstrijd 3za 14:55[6]
Hannah Raben
TRI623Dames 5'19NSRF SB D3voorwedstrijd 4za 15:00[4]
Mila Suijk
TRI480Dames Club4+'19 4+ D1A-finaleza 15:45[3]
Suzan van Mensvoort
TRI540Dames 7'18 4+ D2B-finaleza 16:15[4]
Mylene Janssen
TRI577Dames 12'184+ D3voorwedstrijd 2za 16:55[5]
Maud van Voskuijlen
TRI619Dames 11'19NSRF SB D3C-finaleza 17:50[6]
Hannah Raben
TRI623Dames 5'19NSRF SB D3A-finaleza 18:00[2]
Mila Suijk
TRI587Heren 3'19NSRF H C4+ KlassementB-finaleza 18:15[2]
Thomas Plomp
TRI602Heren 1'19NSRF H C4+ KlassementA-finaleza 18:20[7]
Robert Laan

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRI694Heren 7'19NSRF SB H3voorwedstrijd 3zo 08:40[5]
Coen ten Berge
TRI702Heren 9'19NSRF SB H3voorwedstrijd 4zo 08:45[7]
Bram Griffioen
TRI716Dames 9'19NSRF SB D1voorwedstrijd 3zo 09:00[3]
Malou van Beek
TRI723Dames 3'19NSRF SB D1voorwedstrijd 4zo 09:05[4]
Myrthe Hemker
TRI737Heren 13'19NSRF SB H4voorwedstrijd 2zo 09:15[6]
Boris Kik
TRI747Heren 4+'194+ H1voorwedstrijd 2zo 09:35[4]
Floris ten Tusscher
TRI753DCL8+'19DCl 8+voorwedstrijd 1zo 09:40[5]
Mabel Schoen
TRI702Heren 9'19NSRF SB H3A-finalezo 14:00[5]
Bram Griffioen
TRI694Heren 7'19NSRF SB H3A-finalezo 14:00[6]
Coen ten Berge
TRI737Heren 13'19NSRF SB H4B-finalezo 14:15[3]
Boris Kik
TRI903Heren 11'19NSRF SB H1voorwedstrijd 2zo 14:30[3]
Daan Kuipers
TRI928Dames 1'19NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 2zo 14:50[5]
Anne-Wouke van Helden
TRI747Heren 4+'194+ H1B-finalezo 15:15[2]
Floris ten Tusscher
TRI903Heren 11'19NSRF SB H1B-finalezo 17:50[3]
Daan Kuipers
TRI928Dames 1'19NSRF D C4+ KlassementD-finalezo 18:00[4]
Anne-Wouke van Helden