Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORC431Browjob odz Komt zo snel mogelijkNSRF SB H2voorwedstrijd 2za 08:55[3]
Sil van Veen
ORC459BavaariaNSRF SB D4voorwedstrijd 2za 09:15[6]
annabel Meijers
ORC465IngeblikkeldNSRF SB D4voorwedstrijd 4za 09:25[2]
Carmen DyMus
ORC474KokosbootNSRF SB D4voorwedstrijd 5za 09:30[6]
Merel de Goede
ORC477DROWningNSRF SB D4voorwedstrijd 6za 09:35[4]
Nikki Plug
ORC537Duizendboot 4+ D2voorwedstrijd 2za 10:50[4]
Mojca Kloos
ORC431Browjob odz Komt zo snel mogelijkNSRF SB H2B-finaleza 13:45[6]
Sil van Veen
ORC459BavaariaNSRF SB D4E-finaleza 14:00[6]
annabel Meijers
ORC474KokosbootNSRF SB D4C-finaleza 14:10[5]
Merel de Goede
ORC477DROWningNSRF SB D4B-finaleza 14:15[2]
Nikki Plug
ORC465IngeblikkeldNSRF SB D4A-finaleza 14:20[3]
Carmen DyMus
ORC588ClubC4NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2za 14:30[5]
Barry Praag
ORC621Rocket RowersNSRF SB D3voorwedstrijd 4za 15:00[2]
Fabienne Vermeer
ORC625Bermuda Driesnoek odz Ga je ook mee van de kaart?NSRF SB D3voorwedstrijd 4za 15:00[6]
Pien van Gennip
ORC626Keizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlamNSRF SB D3voorwedstrijd 4za 15:00[7]
Maaike Bouwmeester
ORC627Vlam in de pijpBestuurs 2xA-finaleza 15:05[2]
Hidde NegenM
ORC634Herendispuut DRAFTHDispuut C4+heatza 15:10[4]
Lard Montesano Montessori
ORC639Damesdispuut V.I.N.DDispuut C4+heatza 15:20[4]
Franka Jesse
ORC537Duizendboot 4+ D2A-finaleza 16:20[6]
Mojca Kloos
ORC570Kantjeboord 4+ D3voorwedstrijd 1za 16:50[4]
Vera Orzechowski
ORC575Sparrow 4+ D3voorwedstrijd 2za 16:55[3]
Sandra van de Grift
ORC626Keizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlamNSRF SB D3D-finaleza 17:45[6]
Maaike Bouwmeester
ORC625Bermuda Driesnoek odz Ga je ook mee van de kaart?NSRF SB D3B-finaleza 17:55[4]
Pien van Gennip
ORC621Rocket RowersNSRF SB D3A-finaleza 18:00[4]
Fabienne Vermeer
ORC588ClubC4NSRF H C4+ KlassementD-finaleza 18:05[4]
Barry Praag

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORC698AquaholicsNSRF SB H3voorwedstrijd 4zo 08:45[3]
ArM Omari
ORC706BoegbeeldigNSRF SB D1voorwedstrijd 1zo 08:50[5]
Jonne Draper
ORC710HardslagNSRF SB D1voorwedstrijd 2zo 08:55[3]
Milot Tubben
ORC743Spookboot4+ H1voorwedstrijd 1zo 09:30[6]
Bram Vermeulen
ORC746Club4+4+ H1voorwedstrijd 2zo 09:35[3]
Jorrit Streng
ORC762Dames Clubacht 2019DCl 8+voorwedstrijd 3zo 09:50[4]
Carien BierM
ORC782Kanorca's4+ H2voorwedstrijd 1zo 10:10[3]
Robin van den Brink
ORC815Bootram4+ H3voorwedstrijd 1zo 10:50[5]
Collin Aldaibis
ORC819Kyrowasis4+ H3voorwedstrijd 2zo 10:55[5]
Freek Kuijpers
ORC828Mario & RoeiigiDErv 2xvoorwedstrijd 1zo 11:10[4]
Marlies Grolle
ORC833UitgeselecteerdDErv 2xvoorwedstrijd 2zo 11:15[3]
Irene van der Baan
ORC840Op karakter odz Laten lopenDErv 2xvoorwedstrijd 3zo 11:20[4]
Eveline van de Ven
ORC894B.'Vo-lleberghVoorzitter 1xheatzo 12:15[6]
Bart Vollebergh
ORC698AquaholicsNSRF SB H3A-finalezo 14:00[2]
ArM Omari
ORC901B.V.rOw'tjeNSRF SB H1voorwedstrijd 1zo 14:25[7]
Mart Griffioen
ORC906B(r)ak HalenNSRF SB H1voorwedstrijd 2zo 14:30[6]
Roland van de Walle
ORC935ZeeslagNSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3zo 14:55[7]
Gaetane JM Demyttenaere
ORC746Club4+4+ H1B-finalezo 15:15[3]
Jorrit Streng
ORC743Spookboot4+ H1B-finalezo 15:15[5]
Bram Vermeulen
ORC762Dames Clubacht 2019DCl 8+B-finalezo 15:25[7]
Carien BierM
ORC782Kanorca's4+ H2A-finalezo 16:15[3]
Robin van den Brink
ORC819Kyrowasis4+ H3B-finalezo 17:20[6]
Freek Kuijpers
ORC815Bootram4+ H3A-finalezo 17:25[4]
Collin Aldaibis
ORC901B.V.rOw'tjeNSRF SB H1B-finalezo 17:50[4]
Mart Griffioen
ORC935ZeeslagNSRF D C4+ KlassementD-finalezo 18:00[3]
Gaetane JM Demyttenaere