Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ASO498AchterstevorenHCl 8+voorwedstrijd 2za 10:05[3]
Tom Langelaar
ASO511PloegnaamHErv 2xvoorwedstrijd 1za 10:20[5]
Koen van Meerendonk
ASO539Wiebelatief 4+ D2voorwedstrijd 2za 10:50[6]
Emma Nordkamp
ASO547Solo queueHErv 1xvoorwedstrijd 2za 11:00[2]
Paul Couzy
ASO581The Seven C'sNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 1za 14:25[3]
Anthonie Schaap
ASO628De KloofBestuurs 2xA-finaleza 15:05[3]
Iris Zelsmann
ASO633The Landed GentryHDispuut C4+heatza 15:10[3]
Maurice De Haan
ASO498AchterstevorenHCl 8+B-finaleza 15:50[6]
Tom Langelaar
ASO539Wiebelatief 4+ D2B-finaleza 16:15[3]
Emma Nordkamp
ASO547Solo queueHErv 1xA-finaleza 16:30[7]
Paul Couzy
ASO581The Seven C'sNSRF H C4+ KlassementC-finaleza 18:10[7]
Anthonie Schaap

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ASO741Bluf4+ H1voorwedstrijd 1zo 09:30[4]
Ruud Poolman
ASO750Neder4+ H1voorwedstrijd 2zo 09:35[7]
Derek Ponssen
ASO757Aandacht+DCl 8+voorwedstrijd 2zo 09:45[4]
Iris Baas
ASO758ZwaartekrachtDCl 8+voorwedstrijd 2zo 09:45[5]
Tjarda Kraijenbrink
ASO788The Purple TitHE 1xvoorwedstrijd 1zo 10:20[3]
Mees van der Meer
ASO795Asopos 1HE 1xvoorwedstrijd 2zo 10:25[5]
Ward van Zeijl
ASO796No peen, no gainHE 1xvoorwedstrijd 2zo 10:25[6]
Jarno Hagelen
ASO798Bertha 78DE 1xvoorwedstrijd 1zo 10:35[3]
Fleur Jaspers
ASO804"What ELS?!"DE 1xvoorwedstrijd 2zo 10:40[5]
Elsemieke Hack
ASO810Asopos 2DE 1xvoorwedstrijd 3zo 10:45[5]
Roxann Geenen
ASO8382/8eDErv 2xvoorwedstrijd 3zo 11:20[2]
Marie-Louise Meijman
ASO850Asopos 1DErv 2xvoorwedstrijd 5zo 11:35[2]
Iza Leijtens
ASO750Neder4+ H1B-finalezo 15:15[4]
Derek Ponssen
ASO741Bluf4+ H1A-finalezo 15:20[2]
Ruud Poolman
ASO758ZwaartekrachtDCl 8+B-finalezo 15:25[3]
Tjarda Kraijenbrink
ASO757Aandacht+DCl 8+B-finalezo 15:25[4]
Iris Baas
ASO795Asopos 1HE 1xA-finalezo 15:45[6]
Ward van Zeijl
ASO798Bertha 78DE 1xA-finalezo 15:50[6]
Fleur Jaspers
ASO8382/8eDErv 2xB-finalezo 15:55[3]
Marie-Louise Meijman
ASO951Special Edition Purple EmpacherDE 2-A-finalezo 16:40[6]
Vivian Andriessen