Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEG457Aegir 9NSRF SB D4voorwedstrijd 2za 09:15[4]
Sophie Bos
AEG472Aegir 10NSRF SB D4voorwedstrijd 5za 09:30[4]
Emese Mul
AEG473Aegir 7NSRF SB D4voorwedstrijd 5za 09:30[5]
Emma Dorenbos
AEG522AegirHErv 2xvoorwedstrijd 3za 10:30[5]
Floris Gerla
AEG530Aegir 2 4+ D2voorwedstrijd 1za 10:45[3]
Anne Rijnfrank
AEG534Aegir 1 4+ D2voorwedstrijd 1za 10:45[7]
Nienke Harte
AEG472Aegir 10NSRF SB D4F-finaleza 13:50[4]
Emese Mul
AEG473Aegir 7NSRF SB D4E-finaleza 14:00[5]
Emma Dorenbos
AEG457Aegir 9NSRF SB D4B-finaleza 14:15[5]
Sophie Bos
AEG584Aegir 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 1za 14:25[6]
Sjoerd Hilhorst
AEG601Aegir 2NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4za 14:40[6]
Martijn Nijland
AEG614Aegir 6NSRF SB D3voorwedstrijd 2za 14:50[7]
Femke Huisman
AEG530Aegir 2 4+ D2B-finaleza 16:15[2]
Anne Rijnfrank
AEG534Aegir 1 4+ D2A-finaleza 16:20[7]
Nienke Harte
AEG614Aegir 6NSRF SB D3D-finaleza 17:45[2]
Femke Huisman
AEG601Aegir 2NSRF H C4+ KlassementC-finaleza 18:10[2]
Martijn Nijland
AEG584Aegir 1NSRF H C4+ KlassementC-finaleza 18:10[6]
Sjoerd Hilhorst

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEG696Aegir 3NSRF SB H3voorwedstrijd 3zo 08:40[7]
Yorick Bergsma
AEG712Aegir 3NSRF SB D1voorwedstrijd 2zo 08:55[5]
Britt Horstink
AEG731Aegir 8NSRF SB H4voorwedstrijd 1zo 09:10[6]
Wouter Vos
AEG736Aegir 4NSRF SB H4voorwedstrijd 2zo 09:15[5]
Bas van den Boomgaard
AEG738Aegir 9NSRF SB H4voorwedstrijd 2zo 09:15[7]
Laurens van der Knaap
AEG829Aegir 2DErv 2xvoorwedstrijd 1zo 11:10[5]
Tamara van Berkel
AEG841Aegir 1DErv 2xvoorwedstrijd 3zo 11:20[5]
Karlijn van Adrichem
AEG712Aegir 3NSRF SB D1B-finalezo 14:05[2]
Britt Horstink
AEG736Aegir 4NSRF SB H4B-finalezo 14:15[2]
Bas van den Boomgaard
AEG731Aegir 8NSRF SB H4B-finalezo 14:15[6]
Wouter Vos
AEG738Aegir 9NSRF SB H4A-finalezo 14:20[2]
Laurens van der Knaap
AEG933Aegir 2NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3zo 14:55[5]
Elzemiek Jansen
AEG940Aegir 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4zo 15:00[6]
Lotje De Bell
AEG933Aegir 2NSRF D C4+ KlassementC-finalezo 18:05[7]
Elzemiek Jansen
AEG940Aegir 1NSRF D C4+ KlassementB-finalezo 18:10[6]
Lotje De Bell