Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKA413Dames 4NSRF SB D2voorwedstrijd 3za 08:40[3]
Sophie de Haan
SKA419Dames 8NSRF SB D2voorwedstrijd 4za 08:45[3]
Bente de Klerk Wolters
SKA420Dames 6NSRF SB D2voorwedstrijd 4za 08:45[4]
Eva Goossens
SKA423Dames 14NSRF SB D2voorwedstrijd 4za 08:45[7]
Josephine Kerkhoven
SKA427Heren 6NSRF SB H2voorwedstrijd 1za 08:50[5]
Robin Klein
SKA436Heren 10NSRF SB H2voorwedstrijd 3za 09:00[2]
Lasse l' Istelle
SKA447Heren 4NSRF SB H2voorwedstrijd 4za 09:05[6]
Christiaan van Eck
SKA468Dames 12NSRF SB D4voorwedstrijd 4za 09:25[5]
Eva Potma
SKA420Dames 6NSRF SB D2D-finaleza 13:15[2]
Eva Goossens
SKA419Dames 8NSRF SB D2D-finaleza 13:15[6]
Bente de Klerk Wolters
SKA423Dames 14NSRF SB D2C-finaleza 13:20[4]
Josephine Kerkhoven
SKA413Dames 4NSRF SB D2A-finaleza 13:30[3]
Sophie de Haan
SKA436Heren 10NSRF SB H2C-finaleza 13:40[5]
Lasse l' Istelle
SKA447Heren 4NSRF SB H2B-finaleza 13:45[4]
Christiaan van Eck
SKA468Dames 12NSRF SB D4E-finaleza 14:00[4]
Eva Potma
SKA599Heren 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4za 14:40[4]
Boudewijn Pieterson
SKA620Dames 10NSRF SB D3voorwedstrijd 3za 14:55[7]
Nona de Fretes
SKA620Dames 10NSRF SB D3B-finaleza 17:55[5]
Nona de Fretes
SKA599Heren 1NSRF H C4+ KlassementB-finaleza 18:15[7]
Boudewijn Pieterson

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKA689Heren 12NSRF SB H3voorwedstrijd 2zo 08:35[6]
Daan Rustige
SKA691Heren 14NSRF SB H3voorwedstrijd 3zo 08:40[2]
Andries Knöps
SKA724Dames 3NSRF SB D1voorwedstrijd 4zo 09:05[5]
Estelle Tamming
SKA728Heren 8NSRF SB H4voorwedstrijd 1zo 09:10[3]
Albert jan Hoven
SKA752Dames Club 8+DCl 8+voorwedstrijd 1zo 09:40[4]
Joseline Smit
SKA860SkadiDErv 1xvoorwedstrijd 1zo 11:40[6]
Nicky Maassen
SKA724Dames 3NSRF SB D1B-finalezo 14:05[5]
Estelle Tamming
SKA728Heren 8NSRF SB H4B-finalezo 14:15[4]
Albert jan Hoven
SKA899Heren 2NSRF SB H1voorwedstrijd 1zo 14:25[5]
Berend Volker
SKA926Dames 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 2zo 14:50[3]
Amanda Luijckx
SKA752Dames Club 8+DCl 8+A-finalezo 15:30[4]
Joseline Smit
SKA860SkadiDErv 1xB-finalezo 16:25[3]
Nicky Maassen
SKA899Heren 2NSRF SB H1A-finalezo 17:55[6]
Berend Volker
SKA926Dames 1NSRF D C4+ KlassementA-finalezo 18:15[7]
Amanda Luijckx