WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

zaterdag

11 december 2021

ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
SKOLucia FolkersM182000 meter[24]07:29,65e
Skøll
SKOGaia EversDG2000 meter[3]07:49,657e
Skøll 5
SKOIris NeijzenDG2000 meter[5]07:37,650e
Skøll 6
SKOKlara GmeinbauerDG2000 meter[9]07:35,447e
Skøll 7
SKONoor GrimbergDG2000 meter[34]07:47,555e
Skøll 4
SKOEls HertogDG2000 meter[9]07:21,322e
Skøll 11
SKORenske van DrutenDG2000 meter[18]07:32,743e
Skøll 1
SKOKris de MaatDG2000 meter[31]07:28,532e
Skøll 8
SKOMerel DuboisDG2000 meter[35]07:15,816e
Skøll 9
SKOMaud FeenstraDG2000 meter[37]07:25,126e
Skøll 3
SKOSietske WiemerDG2000 meter[40]07:26,628e
Skøll 10
SKONour StevensLDG2000 meter[36]08:25,225e
Skøll
SKOEnzo van LeeuwenHG2000 meter[10]06:23,520e
Skøll 1
SKOMaxence MenthonHG2000 meter[11]06:43,755e
Skøll 2
SKORobbe MouritsHG2000 meter[15]06:31,133e
Skøll 7
SKOFlorian Menso Schalkwijk MolendijkHG2000 meter[29]07:06,465e
Skøll 4
SKOStijn ZelhorstHG2000 meter[7]06:18,413e
Skøll 11
SKODaniel BeelenHG2000 meter[15]06:15,48e
Skøll 12
SKODaniel VersluisHG2000 meter[23]06:19,815e
Skøll 8
SKOWouter JongHG2000 meter[28]06:41,953e
Skøll 10
SKOLuca PerottiHG2000 meter[29]06:27,928e
Skøll 9
SKORoelof PolHG2000 meter[31]06:31,434e
Skøll 6
SKOThomas BredéeHG2000 meter[40]06:21,818e
Skøll 5
SKOSkøll 3DCl 82000 meter[41-48]08:04,411e
Floor Hegge
SKOSkøll 4DCl 82000 meter[57-64]07:59,18e
Sanne Homan
SKOSkøll 1DCl 82000 meter[41-48]07:56,37e
Sophie van Dulmen
SKOSkøll 2DCl 82000 meter[57-64]07:51,22e
Vera Spee
SKOSkøll 2HCl 82000 meter[57-64]07:29,515e
Sjoerd van Erp
SKOSkøll 1HCl 82000 meter[41-48]06:56,98e
Daan de Wolf
SKOEmma van der VorstDSB2000 meter[9]07:05,65e
Skøll 2
SKOSophie GoldschmedingDSB2000 meter[20]07:14,412e
Skøll 1
SKOJoost SchwarzHSB2000 meter[14]06:10,210e
Skøll
SKOStijn WielingHE2000 meter[48]05:58,72e
Skøll
PROProteus/SkøllDEj 42000 meter[17-20]07:57,13e
Sien Wagenaar
SKOSkøllLDEj 42000 meter[25-28]07:59,76e
Rina Engel
SKOSkøllLHEj 82000 meter[33-40]07:09,111e
Imme van den End
SKOSkøllDEj 82000 meter[25-32]07:37,83e
Tosca van Boom
SKOSkøllHEj 82000 meter[49-56]06:35,56e
Jip Faes