WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[014] DG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROMarije IJpma01:43,6(2)03:28,2(2)05:12,3(1)06:53,9(1)
Proteus 6 01:43,601:44,601:44,101:41,634.2 spm
2.ARGNicole Broekema01:43,3(1)03:28,0(1)05:12,5(2)06:58,9(2)+5,0
Argo 01:43,301:44,701:44,501:46,434.8 spm
3.TRIEleonore Veldman01:45,2(5)03:30,9(4)05:15,9(4)06:59,5(3)+5,6
Triton 5 01:45,201:45,701:45,001:43,633.5 spm
4.NJOMargot Leeuwenburgh01:43,8(3)03:28,8(3)05:15,2(3)07:00,1(4)+6,2
Njord 3 01:43,801:45,001:46,401:45,034.7 spm
5.EURIlse Akkermans01:44,8(4)03:31,4(5)05:18,7(5)07:03,6(5)+9,7
Euros 01:44,801:46,601:47,301:44,834.0 spm
6.OKEFréderique Pals01:46,1(7)03:32,9(6)05:19,9(6)07:04,1(6)+10,2
Okeanos 1 01:46,101:46,801:47,001:44,235.2 spm
7.NJOKristie Wesdorp01:47,2(11)03:33,7(7)05:20,8(7)07:06,9(7)+13,0
Njord 2 01:47,201:46,501:47,101:46,032.0 spm
8.OKELara Evers01:47,5(13)03:35,6(12)05:22,8(10)07:08,1(8)+14,2
Okeanos 2 01:47,501:48,101:47,201:45,334.0 spm
9.SKAMarieke van der Pijl01:47,3(12)03:35,0(10)05:22,4(8)07:10,7(9)+16,8
Skadi 4 01:47,301:47,701:47,401:48,234.3 spm
10.PHOSibylle Lange01:47,1(9)03:34,6(9)05:22,5(9)07:13,0(10)+19,1
Phocas 5 01:47,101:47,501:47,901:50,534.0 spm
11.SAUBerber Hoogland01:47,9(16)03:36,5(14)05:25,9(13)07:14,2(11)+20,3
Saurus 01:47,901:48,601:49,401:48,333.2 spm
11.NJOClaire de Kok01:46,1(7)03:34,3(8)05:24,4(11)07:14,2(11)+20,3
Njord 1 01:46,101:48,201:50,101:49,833.5 spm
13.TRIAnna Leerink01:48,2(17)03:38,2(17)05:27,8(16)07:14,7(13)+20,8
Triton 2 01:48,201:50,001:49,601:46,935.5 spm
14.SKALieke van Nieuwenhuizen01:48,5(18)03:37,9(16)05:28,2(18)07:15,2(14)+21,3
Skadi 3 01:48,501:49,401:50,301:47,037.5 spm
15.GYAWillemijn Muggen01:48,7(21)03:38,6(19)05:28,0(17)07:15,6(15)+21,7
Gyas 2 01:48,701:49,901:49,401:47,633.2 spm
16.SKOMerel Dubois01:48,6(20)03:38,3(18)05:27,4(14)07:15,8(16)+21,9
Skøll 9 01:48,601:49,701:49,101:48,434.7 spm
17.PHOFloor Bleijerveld01:47,5(13)03:37,7(15)05:28,6(19)07:17,9(17)+24,0
Phocas 6 01:47,501:50,201:50,901:49,335.7 spm
18.NERRosalie Lubeck01:49,0(22)03:38,7(20)05:28,9(20)07:18,7(18)+24,8
Nereus 12 01:49,001:49,701:50,201:49,837.0 spm
19.PROLidia Rzeplinska01:45,8(6)03:35,7(13)05:27,7(15)07:19,0(19)+25,1
Proteus 5 01:45,801:49,901:52,001:51,432.7 spm
19.OKESam Veen01:50,0(29)03:39,8(23)05:29,4(21)07:19,0(19)+25,1
Okeanos 6 01:50,001:49,801:49,601:49,733.8 spm
21.NERBarbara Stoop01:47,1(9)03:35,0(10)05:25,3(12)07:20,1(21)+26,2
Nereus 1 01:47,101:47,901:50,301:54,837.5 spm
22.SKOEls Hertog01:49,8(27)03:40,2(24)05:30,8(22)07:21,3(22)+27,4
Skøll 11 01:49,801:50,401:50,601:50,633.8 spm
23.TRIEsmay Meinders01:47,8(15)03:39,4(21)05:31,9(23)07:22,3(23)+28,4
Triton 4 01:47,801:51,601:52,501:50,530.2 spm
24.GYAPhoebe e Muir01:51,5(37)03:43,3(30)05:35,4(27)07:24,5(24)+30,6
Gyas 3 01:51,501:51,801:52,101:49,132.0 spm
25.PROBrigitte Nauta01:48,5(18)03:39,4(21)05:31,9(23)07:24,7(25)+30,8
Proteus 2 01:48,501:50,901:52,501:52,835.0 spm
26.SKOMaud Feenstra01:49,7(26)03:41,3(25)05:32,3(25)07:25,1(26)+31,2
Skøll 3 01:49,701:51,601:51,001:52,735.0 spm
27.PHOMargo Dijkink01:51,4(36)03:43,7(32)05:35,8(30)07:25,9(27)+32,0
Phocas 1 01:51,401:52,301:52,101:50,230.5 spm
28.OKESarah Kaptein01:51,5(37)03:43,9(34)05:35,4(27)07:26,6(28)+32,7
Okeanos 3 01:51,501:52,401:51,501:51,234.0 spm
28.SKOSietske Wiemer01:49,0(22)03:41,6(27)05:35,1(26)07:26,6(28)+32,7
Skøll 10 01:49,001:52,601:53,501:51,533.5 spm
30.MWCMichalina Partyga01:51,6(39)03:43,9(34)05:36,0(31)07:26,9(30)+33,0
Maastrichtsche 01:51,601:52,301:52,101:50,833.7 spm
31.PHOEmma van der Stok01:51,7(40)03:44,9(37)05:37,2(35)07:28,3(31)+34,4
Phocas 2 01:51,701:53,201:52,301:51,133.2 spm
32.SKOKris de Maat01:50,6(33)03:43,3(30)05:36,0(31)07:28,5(32)+34,6
Skøll 8 01:50,601:52,701:52,701:52,434.3 spm
33.TRIJulia van Leeuwen01:49,9(28)03:43,7(32)05:37,4(36)07:28,6(33)+34,7
Triton 8 01:49,901:53,801:53,701:51,132.0 spm
34.THEPleun Hutten01:53,0(48)03:45,9(45)05:38,2(39)07:29,0(34)+35,1
Thêta 01:53,001:52,901:52,301:50,934.5 spm
35.GYAIris Schuch01:52,2(45)03:44,6(36)05:37,1(34)07:29,1(35)+35,2
Gyas 1 01:52,201:52,401:52,501:51,935.2 spm
36.TRIMilou Verhoeff01:52,9(47)03:45,9(45)05:38,3(40)07:30,0(36)+36,1
Triton 7 01:52,901:53,001:52,401:51,732.7 spm
37.OKERosalie Groeneveld01:53,0(48)03:45,8(43)05:38,8(41)07:31,0(37)+37,1
Okeanos 7 01:53,001:52,801:53,001:52,332.5 spm
37.NERGwenael Leenheer de01:50,8(34)03:41,5(26)05:36,1(33)07:31,0(37)+37,1
Nereus 3 01:50,801:50,701:54,601:55,035.0 spm
39.PHOKyra Velner01:51,8(42)03:45,0(38)05:37,5(37)07:31,2(39)+37,3
Phocas 3 01:51,801:53,201:52,501:53,735.5 spm
40.TRILotte Sietsma01:51,1(35)03:45,0(38)05:39,3(42)07:31,7(40)+37,8
Triton 6 01:51,101:53,901:54,301:52,333.2 spm
41.PRODanique Buchner01:52,1(44)03:46,9(49)05:40,2(44)07:32,0(41)+38,1
Proteus 3 01:52,101:54,801:53,301:51,933.5 spm
42.ASODjoeke Lammerse01:50,1(30)03:42,5(29)05:35,5(29)07:32,3(42)+38,4
Asopos 2 01:50,101:52,401:53,001:56,833.2 spm
43.SKORenske van Druten01:49,6(25)03:42,4(28)05:37,6(38)07:32,7(43)+38,8
Skøll 1 01:49,601:52,801:55,201:55,130.7 spm
44.PROSophie Koopman01:51,7(40)03:46,8(48)05:41,6(46)07:34,2(44)+40,3
Proteus 1 01:51,701:55,101:54,801:52,634.7 spm
45.ASOBritte Lenderink01:52,6(46)03:45,8(43)05:39,8(43)07:34,4(45)+40,5
Asopos 1 01:52,601:53,201:54,001:54,635.0 spm
46.PROJessica van den Heuvel01:49,5(24)03:45,0(38)05:44,3(51)07:34,9(46)+41,0
Proteus 4 01:49,501:55,501:59,301:50,632.2 spm
47.SKOKlara Gmeinbauer01:52,0(43)03:46,0(47)05:40,8(45)07:35,4(47)+41,5
Skøll 7 01:52,001:54,001:54,801:54,636.7 spm
48.OKEYvette Biekart01:53,2(52)03:47,4(50)05:42,2(48)07:36,3(48)+42,4
Okeanos 5 01:53,201:54,201:54,801:54,032.2 spm
49.GYAFemke Tas01:53,6(53)03:47,9(51)05:41,9(47)07:37,2(49)+43,3
Gyas 4 01:53,601:54,301:54,001:55,334.8 spm
50.SKOIris Neijzen01:53,0(48)03:48,3(52)05:43,1(50)07:37,6(50)+43,7
Skøll 6 01:53,001:55,301:54,801:54,533.5 spm
51.BORRowin Morsinkhof01:50,1(30)03:45,3(41)05:42,5(49)07:39,8(51)+45,9
Boreas 2 01:50,101:55,201:57,201:57,333.7 spm
52.OKEJaimy Jo Ballantine01:57,2(61)03:54,2(56)05:50,3(54)07:43,6(52)+49,7
Okeanos 4 01:57,201:57,001:56,101:53,332.5 spm
53.DAVMadelief Meijerink01:50,1(30)03:45,7(42)05:45,1(52)07:43,7(53)+49,8
Daventria 01:50,101:55,601:59,401:58,736.0 spm
54.ASORianne de Jonge01:53,8(54)03:50,3(54)05:46,8(53)07:45,0(54)+51,1
Asopos 6 01:53,801:56,501:56,501:58,236.2 spm
55.SKONoor Grimberg01:55,1(55)03:54,3(57)05:54,3(58)07:47,5(55)+53,6
Skøll 4 01:55,101:59,202:00,001:53,235.0 spm
56.SKAFrederique Bienfait01:55,4(56)03:53,9(55)05:52,9(56)07:48,8(56)+54,9
Skadi 5 01:55,401:58,501:59,001:56,034.7 spm
57.SKOGaia Evers01:53,1(51)03:50,2(53)05:50,5(55)07:49,6(57)+55,7
Skøll 5 01:53,101:57,102:00,301:59,033.5 spm
58.ASOkes van leeuwen01:56,4(59)03:54,4(58)05:53,7(57)07:52,3(58)+58,4
Asopos 3 01:56,401:58,001:59,301:58,633.7 spm
59.TRIPien Van Haren01:55,7(57)03:55,3(59)05:56,5(59)07:58,0(59)+1:04,1
Triton 10 01:55,701:59,602:01,202:01,532.2 spm
60.BORMarije Rijpkema01:55,9(58)03:58,8(61)06:00,2(60)07:58,9(60)+1:05,0
Boreas 1 01:55,902:02,902:01,401:58,729.5 spm
61.ASONoa Strijk01:59,2(63)03:58,2(60)06:02,2(61)08:00,5(61)+1:06,6
Asopos 4 01:59,201:59,002:04,001:58,429.7 spm
62.NERMickey Revet02:01,8(67)04:04,1(66)06:07,3(66)08:06,7(62)+1:12,8
Nereus 11 02:01,802:02,302:03,201:59,330.5 spm
63.ASOCarlijn Fransen01:57,7(62)04:01,2(64)06:06,4(65)08:10,2(63)+1:16,3
Asopos 5 01:57,702:03,502:05,202:03,831.2 spm
64.LAGElsemiek Dikker01:56,8(60)04:01,0(63)06:05,8(63)08:10,5(64)+1:16,6
Laga 6 01:56,802:04,202:04,802:04,629.0 spm
65.LAGZola Zwerver01:59,2(63)04:00,5(62)06:05,3(62)08:11,8(65)+1:17,9
Laga 5 01:59,202:01,302:04,802:06,536.3 spm
66.NEREmma Snelder02:00,0(65)04:02,6(65)06:06,2(64)08:13,2(66)+1:19,3
Nereus 7 02:00,002:02,602:03,602:07,034.8 spm
67.LAGSanne van Proosdij02:01,4(66)04:06,2(67)06:12,1(67)08:20,1(67)+1:26,2
Laga 3 02:01,402:04,802:05,902:08,130.3 spm
68.LAGBrigit de Bok02:01,8(67)04:08,9(68)06:20,1(68)08:35,1(68)+1:41,2
Laga 1 02:01,802:07,102:11,202:15,033.7 spm
69.LAGMarlou Boerkamp02:06,4(70)04:16,0(70)06:27,8(69)08:40,2(69)+1:46,3
Laga 4 02:06,402:09,602:11,802:12,529.2 spm
70.NERLara Kiwiet02:03,8(69)04:14,1(69)06:27,8(69)08:41,1(70)+1:47,2
Nereus 5 02:03,802:10,302:13,702:13,335.0 spm
71.LAGVera Klerken02:06,6(71)04:17,9(71)06:29,9(71)08:42,2(71)+1:48,3
Laga 2 02:06,602:11,302:12,002:12,433.0 spm
TRIJosien Brzesowsky   niet gestart
Triton 9