WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 13:30 - race 17 - Sporthallen Zuid - DSB, DE 2000 meter

pos.codeploeg
slag
veld500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJOLisa BruijnincxDSB01:41,5(1)03:24,4(1)05:08,0(1)06:50,9(1)
Njord 2 01:41,501:42,901:43,601:42,934.0 spm
2.VIDJolijn De weijerDSB01:42,9(3)03:28,9(2)05:15,0(2)07:01,6(2)+10,7
Vidar 1 01:42,901:46,001:46,101:46,633.0 spm
3.GYARoos KlaverDSB01:44,2(4)03:31,1(4)05:18,2(3)07:05,1(3)+14,2
Gyas 2 01:44,201:46,901:47,101:46,935.7 spm
4.SKALinn van AanholtDSB01:46,0(10)03:33,4(10)05:20,3(6)07:05,3(4)+14,4
Skadi 1 01:46,001:47,401:46,901:45,036.0 spm
5.PROIngmar VisserDE01:45,0(5)03:32,0(5)05:18,8(4)07:05,5(5)+14,6
Proteus 01:45,001:47,001:46,801:46,734.7 spm
6.SKOEmma van der VorstDSB01:45,3(7)03:32,3(6)05:18,9(5)07:05,6(6)+14,7
Skøll 2 01:45,301:47,001:46,601:46,734.7 spm
7.NERMarthe MeijerDSB01:47,3(13)03:35,0(12)05:22,2(9)07:06,8(7)+15,9
Nereus 3 01:47,301:47,701:47,201:44,635.0 spm
8.PROIris van den BergDSB01:45,5(8)03:32,8(8)05:20,3(6)07:06,9(8)+16,0
Proteus 2 01:45,501:47,301:47,501:46,634.0 spm
9.PHONicky MaassenDSB01:42,8(2)03:30,5(3)05:20,7(8)07:08,9(9)+18,0
Phocas 3 01:42,801:47,701:50,201:48,231.0 spm
10.NERAida Cosijn DiezDSB01:45,6(9)03:33,2(9)05:22,4(10)07:10,6(10)+19,7
Nereus 5 01:45,601:47,601:49,201:48,232.5 spm
11.NERKiene RemijnDSB01:49,6(19)03:38,5(16)05:26,3(15)07:13,2(11)+22,3
Nereus 6 01:49,601:48,901:47,801:46,935.0 spm
12.PHOMadelon SnijdersDSB01:45,1(6)03:32,4(7)05:22,7(11)07:14,3(12)+23,4
Phocas 7 01:45,101:47,301:50,301:51,535.5 spm
13.SKOSophie GoldschmedingDSB01:47,6(14)03:36,2(14)05:25,0(13)07:14,4(13)+23,5
Skøll 1 01:47,601:48,601:48,801:49,331.0 spm
14.NERPleun BonDSB01:50,0(22)03:39,8(19)05:28,6(17)07:15,2(14)+24,3
Nereus 8 01:50,001:49,801:48,801:46,633.2 spm
15.GYAPauline van TilburgDSB01:48,0(15)03:37,0(15)05:26,6(16)07:15,5(15)+24,6
Gyas 1 01:48,001:49,001:49,601:48,932.5 spm
16.PROEvie RademakerDSB01:46,2(11)03:34,5(11)05:24,3(12)07:16,1(16)+25,2
Proteus 1 01:46,201:48,301:49,801:51,833.8 spm
16.SKANienke von HebelDSB01:47,1(12)03:35,5(13)05:25,4(14)07:16,1(16)+25,2
Skadi 2 01:47,101:48,401:49,901:50,734.5 spm
18.SKAVeerle GoordenDSB01:50,7(26)03:41,5(25)05:31,3(20)07:17,8(18)+26,9
Skadi 3 01:50,701:50,801:49,801:46,535.5 spm
19.PHOJulie BrinkhofDSB01:48,8(17)03:38,8(17)05:29,3(18)07:17,9(19)+27,0
Phocas 1 01:48,801:50,001:50,501:48,734.2 spm
20.NERSam van der MeerDSB01:49,9(21)03:41,3(23)05:33,4(24)07:20,8(20)+29,9
Nereus 4 01:49,901:51,401:52,101:47,535.5 spm
21.HUNLouise LiembergDSB01:48,6(16)03:38,9(18)05:30,3(19)07:21,0(21)+30,1
Hunze 1 01:48,601:50,301:51,401:50,834.0 spm
22.NERAnneloes PluimertDSB01:50,2(24)03:41,2(22)05:32,0(21)07:21,1(22)+30,2
Nereus 7 01:50,201:51,001:50,801:49,136.2 spm
23.NERSona HospersDSB01:49,8(20)03:41,3(23)05:32,8(23)07:21,4(23)+30,5
Nereus 1 01:49,801:51,501:51,501:48,535.5 spm
24.PHOViviana SuichiesDSB01:50,2(24)03:41,0(21)05:32,2(22)07:22,1(24)+31,2
Phocas 2 01:50,201:50,801:51,201:50,033.7 spm
25.SKANicole WillemseDSB01:51,2(27)03:43,1(26)05:35,3(25)07:27,8(25)+36,9
Skadi 4 01:51,201:51,901:52,201:52,535.5 spm
26.SKAAlide HiemstraDSB01:48,8(17)03:40,6(20)05:35,7(26)07:28,2(26)+37,3
Skadi 6 01:48,801:51,801:55,101:52,531.2 spm
27.PHOAnna DiederichDSB01:50,1(23)03:44,9(27)05:40,1(27)07:31,0(27)+40,1
Phocas 5 01:50,101:54,801:55,201:50,933.5 spm
28.NERMeike BuijtendijkDSB01:53,6(29)03:47,5(28)05:40,8(28)07:31,8(28)+40,9
Nereus 2 01:53,601:53,901:53,301:51,134.7 spm
29.NERJane GoossensDSB01:54,0(30)03:49,5(31)05:45,0(29)07:36,6(29)+45,7
Nereus 12 01:54,001:55,501:55,501:51,636.3 spm
30.SKASophie EliensDSB01:54,5(33)03:50,7(33)05:47,2(31)07:42,1(30)+51,2
Skadi 5 01:54,501:56,201:56,501:55,034.2 spm
31.NERRoos AlgeraDSB01:54,1(31)03:48,8(30)05:45,7(30)07:42,4(31)+51,5
Nereus 9 01:54,101:54,701:56,901:56,734.7 spm
32.NERJet ZandbergenDSB01:54,8(34)03:50,6(32)05:48,6(33)07:46,1(32)+55,2
Nereus 10 01:54,801:55,801:58,001:57,436.7 spm
33.PHOAmélie CurralDSB01:53,5(28)03:48,6(29)05:47,3(32)07:50,6(33)+59,7
Phocas 6 01:53,501:55,101:58,702:03,334.0 spm
34.PHOGuusje DokterDSB01:54,2(32)03:52,7(34)05:51,7(34)07:53,5(34)+1:02,6
Phocas 4 01:54,201:58,501:59,002:01,834.2 spm
NERIris KlokDSB   niet gestart
Nereus 11 
SKAMarit de JongeDE   niet gestart
Skadi 2