WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 10:00 - race 5 - Sporthallen Zuid - [014] DG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROMarije IJpma01:43,6(2)03:28,2(2)05:12,3(1)06:53,9(1)
Proteus 6 01:43,601:44,601:44,101:41,634.2 spm
2.ARGNicole Broekema01:43,3(1)03:28,0(1)05:12,5(2)06:58,9(2)+5,0
Argo 01:43,301:44,701:44,501:46,434.8 spm
3.TRIEleonore Veldman01:45,2(5)03:30,9(4)05:15,9(4)06:59,5(3)+5,6
Triton 5 01:45,201:45,701:45,001:43,633.5 spm
4.NJOMargot Leeuwenburgh01:43,8(3)03:28,8(3)05:15,2(3)07:00,1(4)+6,2
Njord 3 01:43,801:45,001:46,401:45,034.7 spm
5.EURIlse Akkermans01:44,8(4)03:31,4(5)05:18,7(5)07:03,6(5)+9,7
Euros 01:44,801:46,601:47,301:44,834.0 spm
6.OKEFréderique Pals01:46,1(7)03:32,9(6)05:19,9(6)07:04,1(6)+10,2
Okeanos 1 01:46,101:46,801:47,001:44,235.2 spm
7.NJOKristie Wesdorp01:47,2(10)03:33,7(7)05:20,8(7)07:06,9(7)+13,0
Njord 2 01:47,201:46,501:47,101:46,032.0 spm
8.OKELara Evers01:47,5(12)03:35,6(11)05:22,8(10)07:08,1(8)+14,2
Okeanos 2 01:47,501:48,101:47,201:45,334.0 spm
9.SKAMarieke van der Pijl01:47,3(11)03:35,0(10)05:22,4(8)07:10,7(9)+16,8
Skadi 4 01:47,301:47,701:47,401:48,234.3 spm
10.PHOSibylle Lange01:47,1(9)03:34,6(9)05:22,5(9)07:13,0(10)+19,1
Phocas 5 01:47,101:47,501:47,901:50,534.0 spm
11.SAUBerber Hoogland01:47,9(15)03:36,5(13)05:25,9(12)07:14,2(11)+20,3
Saurus 01:47,901:48,601:49,401:48,333.2 spm
11.NJOClaire de Kok01:46,1(7)03:34,3(8)05:24,4(11)07:14,2(11)+20,3
Njord 1 01:46,101:48,201:50,101:49,833.5 spm
13.TRIAnna Leerink01:48,2(16)03:38,2(16)05:27,8(15)07:14,7(13)+20,8
Triton 2 01:48,201:50,001:49,601:46,935.5 spm
14.SKALieke van Nieuwenhuizen01:48,5(17)03:37,9(15)05:28,2(17)07:15,2(14)+21,3
Skadi 3 01:48,501:49,401:50,301:47,037.5 spm
15.GYAWillemijn Muggen01:48,7(20)03:38,6(18)05:28,0(16)07:15,6(15)+21,7
Gyas 2 01:48,701:49,901:49,401:47,633.2 spm
16.SKOMerel Dubois01:48,6(19)03:38,3(17)05:27,4(13)07:15,8(16)+21,9
Skøll 9 01:48,601:49,701:49,101:48,434.7 spm
17.PHOFloor Bleijerveld01:47,5(12)03:37,7(14)05:28,6(18)07:17,9(17)+24,0
Phocas 6 01:47,501:50,201:50,901:49,335.7 spm
18.PROLidia Rzeplinska01:45,8(6)03:35,7(12)05:27,7(14)07:19,0(18)+25,1
Proteus 5 01:45,801:49,901:52,001:51,432.7 spm
18.OKESam Veen01:50,0(26)03:39,8(21)05:29,4(19)07:19,0(18)+25,1
Okeanos 6 01:50,001:49,801:49,601:49,733.8 spm
20.SKOEls Hertog01:49,8(25)03:40,2(22)05:30,8(20)07:21,3(20)+27,4
Skøll 11 01:49,801:50,401:50,601:50,633.8 spm
21.TRIEsmay Meinders01:47,8(14)03:39,4(19)05:31,9(21)07:22,3(21)+28,4
Triton 4 01:47,801:51,601:52,501:50,530.2 spm
22.GYAPhoebe e Muir01:51,5(31)03:43,3(28)05:35,4(25)07:24,5(22)+30,6
Gyas 3 01:51,501:51,801:52,101:49,132.0 spm
23.PROBrigitte Nauta01:48,5(17)03:39,4(19)05:31,9(21)07:24,7(23)+30,8
Proteus 2 01:48,501:50,901:52,501:52,835.0 spm
24.SKOMaud Feenstra01:49,7(24)03:41,3(23)05:32,3(23)07:25,1(24)+31,2
Skøll 3 01:49,701:51,601:51,001:52,735.0 spm
25.OKESarah Kaptein01:51,5(31)03:43,9(30)05:35,4(25)07:26,6(25)+32,7
Okeanos 3 01:51,501:52,401:51,501:51,234.0 spm
25.SKOSietske Wiemer01:49,0(21)03:41,6(25)05:35,1(24)07:26,6(25)+32,7
Skøll 10 01:49,001:52,601:53,501:51,533.5 spm
27.SKOKris de Maat01:50,6(29)03:43,3(28)05:36,0(28)07:28,5(27)+34,6
Skøll 8 01:50,601:52,701:52,701:52,434.3 spm
28.GYAIris Schuch01:52,2(34)03:44,6(31)05:37,1(30)07:29,1(28)+35,2
Gyas 1 01:52,201:52,401:52,501:51,935.2 spm
29.TRIMilou Verhoeff01:52,9(36)03:45,9(35)05:38,3(32)07:30,0(29)+36,1
Triton 7 01:52,901:53,001:52,401:51,732.7 spm
30.NERGwenael Leenheer de01:50,8(30)03:41,5(24)05:36,1(29)07:31,0(30)+37,1
Nereus 3 01:50,801:50,701:54,601:55,035.0 spm
31.ASODjoeke Lammerse01:50,1(27)03:42,5(27)05:35,5(27)07:32,3(31)+38,4
Asopos 2 01:50,101:52,401:53,001:56,833.2 spm
32.SKORenske van Druten01:49,6(23)03:42,4(26)05:37,6(31)07:32,7(32)+38,8
Skøll 1 01:49,601:52,801:55,201:55,130.7 spm
33.PROSophie Koopman01:51,7(33)03:46,8(36)05:41,6(34)07:34,2(33)+40,3
Proteus 1 01:51,701:55,101:54,801:52,634.7 spm
34.ASOBritte Lenderink01:52,6(35)03:45,8(34)05:39,8(33)07:34,4(34)+40,5
Asopos 1 01:52,601:53,201:54,001:54,635.0 spm
35.PROJessica van den Heuvel01:49,5(22)03:45,0(32)05:44,3(35)07:34,9(35)+41,0
Proteus 4 01:49,501:55,501:59,301:50,632.2 spm
36.DAVMadelief Meijerink01:50,1(27)03:45,7(33)05:45,1(36)07:43,7(36)+49,8
Daventria 01:50,101:55,601:59,401:58,736.0 spm
37.NERMickey Revet02:01,8(37)04:04,1(37)06:07,3(37)08:06,7(37)+1:12,8
Nereus 11 02:01,802:02,302:03,201:59,330.5 spm