WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 09:45 - race 4 - Sporthallen Zuid - [014] DG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERRosalie Lubeck01:49,0(2)03:38,7(2)05:28,9(2)07:18,7(1)
Nereus 12 01:49,001:49,701:50,201:49,837.0 spm
2.NERBarbara Stoop01:47,1(1)03:35,0(1)05:25,3(1)07:20,1(2)+1,4
Nereus 1 01:47,101:47,901:50,301:54,837.5 spm
3.PHOMargo Dijkink01:51,4(6)03:43,7(3)05:35,8(3)07:25,9(3)+7,2
Phocas 1 01:51,401:52,301:52,101:50,230.5 spm
4.MWCMichalina Partyga01:51,6(7)03:43,9(5)05:36,0(4)07:26,9(4)+8,2
Maastrichtsche 01:51,601:52,301:52,101:50,833.7 spm
5.PHOEmma van der Stok01:51,7(8)03:44,9(6)05:37,2(5)07:28,3(5)+9,6
Phocas 2 01:51,701:53,201:52,301:51,133.2 spm
6.TRIJulia van Leeuwen01:49,9(3)03:43,7(3)05:37,4(6)07:28,6(6)+9,9
Triton 8 01:49,901:53,801:53,701:51,132.0 spm
7.THEPleun Hutten01:53,0(12)03:45,9(11)05:38,2(8)07:29,0(7)+10,3
Thêta 01:53,001:52,901:52,301:50,934.5 spm
8.OKERosalie Groeneveld01:53,0(12)03:45,8(10)05:38,8(9)07:31,0(8)+12,3
Okeanos 7 01:53,001:52,801:53,001:52,332.5 spm
9.PHOKyra Velner01:51,8(9)03:45,0(7)05:37,5(7)07:31,2(9)+12,5
Phocas 3 01:51,801:53,201:52,501:53,735.5 spm
10.TRILotte Sietsma01:51,1(5)03:45,0(7)05:39,3(10)07:31,7(10)+13,0
Triton 6 01:51,101:53,901:54,301:52,333.2 spm
11.PRODanique Buchner01:52,1(11)03:46,9(13)05:40,2(11)07:32,0(11)+13,3
Proteus 3 01:52,101:54,801:53,301:51,933.5 spm
12.SKOKlara Gmeinbauer01:52,0(10)03:46,0(12)05:40,8(12)07:35,4(12)+16,7
Skøll 7 01:52,001:54,001:54,801:54,636.7 spm
13.OKEYvette Biekart01:53,2(16)03:47,4(14)05:42,2(14)07:36,3(13)+17,6
Okeanos 5 01:53,201:54,201:54,801:54,032.2 spm
14.GYAFemke Tas01:53,6(17)03:47,9(15)05:41,9(13)07:37,2(14)+18,5
Gyas 4 01:53,601:54,301:54,001:55,334.8 spm
15.SKOIris Neijzen01:53,0(12)03:48,3(16)05:43,1(16)07:37,6(15)+18,9
Skøll 6 01:53,001:55,301:54,801:54,533.5 spm
16.BORRowin Morsinkhof01:50,1(4)03:45,3(9)05:42,5(15)07:39,8(16)+21,1
Boreas 2 01:50,101:55,201:57,201:57,333.7 spm
17.OKEJaimy Jo Ballantine01:57,2(25)03:54,2(20)05:50,3(18)07:43,6(17)+24,9
Okeanos 4 01:57,201:57,001:56,101:53,332.5 spm
18.ASORianne de Jonge01:53,8(18)03:50,3(18)05:46,8(17)07:45,0(18)+26,3
Asopos 6 01:53,801:56,501:56,501:58,236.2 spm
19.SKONoor Grimberg01:55,1(19)03:54,3(21)05:54,3(22)07:47,5(19)+28,8
Skøll 4 01:55,101:59,202:00,001:53,235.0 spm
20.SKAFrederique Bienfait01:55,4(20)03:53,9(19)05:52,9(20)07:48,8(20)+30,1
Skadi 5 01:55,401:58,501:59,001:56,034.7 spm
21.SKOGaia Evers01:53,1(15)03:50,2(17)05:50,5(19)07:49,6(21)+30,9
Skøll 5 01:53,101:57,102:00,301:59,033.5 spm
22.ASOkes van leeuwen01:56,4(23)03:54,4(22)05:53,7(21)07:52,3(22)+33,6
Asopos 3 01:56,401:58,001:59,301:58,633.7 spm
23.TRIPien Van Haren01:55,7(21)03:55,3(23)05:56,5(23)07:58,0(23)+39,3
Triton 10 01:55,701:59,602:01,202:01,532.2 spm
24.BORMarije Rijpkema01:55,9(22)03:58,8(25)06:00,2(24)07:58,9(24)+40,2
Boreas 1 01:55,902:02,902:01,401:58,729.5 spm
25.ASONoa Strijk01:59,2(27)03:58,2(24)06:02,2(25)08:00,5(25)+41,8
Asopos 4 01:59,201:59,002:04,001:58,429.7 spm
26.ASOCarlijn Fransen01:57,7(26)04:01,2(28)06:06,4(29)08:10,2(26)+51,5
Asopos 5 01:57,702:03,502:05,202:03,831.2 spm
27.LAGElsemiek Dikker01:56,8(24)04:01,0(27)06:05,8(27)08:10,5(27)+51,8
Laga 6 01:56,802:04,202:04,802:04,629.0 spm
28.LAGZola Zwerver01:59,2(27)04:00,5(26)06:05,3(26)08:11,8(28)+53,1
Laga 5 01:59,202:01,302:04,802:06,536.3 spm
29.NEREmma Snelder02:00,0(29)04:02,6(29)06:06,2(28)08:13,2(29)+54,5
Nereus 7 02:00,002:02,602:03,602:07,034.8 spm
30.LAGSanne van Proosdij02:01,4(30)04:06,2(30)06:12,1(30)08:20,1(30)+1:01,4
Laga 3 02:01,402:04,802:05,902:08,130.3 spm
31.LAGBrigit de Bok02:01,8(31)04:08,9(31)06:20,1(31)08:35,1(31)+1:16,4
Laga 1 02:01,802:07,102:11,202:15,033.7 spm
32.LAGMarlou Boerkamp02:06,4(33)04:16,0(33)06:27,8(32)08:40,2(32)+1:21,5
Laga 4 02:06,402:09,602:11,802:12,529.2 spm
33.NERLara Kiwiet02:03,8(32)04:14,1(32)06:27,8(32)08:41,1(33)+1:22,4
Nereus 5 02:03,802:10,302:13,702:13,335.0 spm
34.LAGVera Klerken02:06,6(34)04:17,9(34)06:29,9(34)08:42,2(34)+1:23,5
Laga 2 02:06,602:11,302:12,002:12,433.0 spm
TRIJosien Brzesowsky   niet gestart
Triton 9