WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[006] DSB 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJOLisa Bruijnincx01:41,5(1)03:24,4(1)05:08,0(1)06:50,9(1)
Njord 2 01:41,501:42,901:43,601:42,934.0 spm
2.VIDJolijn De weijer01:42,9(3)03:28,9(2)05:15,0(2)07:01,6(2)+10,7
Vidar 1 01:42,901:46,001:46,101:46,633.0 spm
3.GYARoos Klaver01:44,2(4)03:31,1(4)05:18,2(3)07:05,1(3)+14,2
Gyas 2 01:44,201:46,901:47,101:46,935.7 spm
4.SKALinn van Aanholt01:46,0(9)03:33,4(9)05:20,3(5)07:05,3(4)+14,4
Skadi 1 01:46,001:47,401:46,901:45,036.0 spm
5.SKOEmma van der Vorst01:45,3(6)03:32,3(5)05:18,9(4)07:05,6(5)+14,7
Skøll 2 01:45,301:47,001:46,601:46,734.7 spm
6.NERMarthe Meijer01:47,3(12)03:35,0(11)05:22,2(8)07:06,8(6)+15,9
Nereus 3 01:47,301:47,701:47,201:44,635.0 spm
7.PROIris van den Berg01:45,5(7)03:32,8(7)05:20,3(5)07:06,9(7)+16,0
Proteus 2 01:45,501:47,301:47,501:46,634.0 spm
8.PHONicky Maassen01:42,8(2)03:30,5(3)05:20,7(7)07:08,9(8)+18,0
Phocas 3 01:42,801:47,701:50,201:48,231.0 spm
9.NERAida Cosijn Diez01:45,6(8)03:33,2(8)05:22,4(9)07:10,6(9)+19,7
Nereus 5 01:45,601:47,601:49,201:48,232.5 spm
10.NERKiene Remijn01:49,6(18)03:38,5(15)05:26,3(14)07:13,2(10)+22,3
Nereus 6 01:49,601:48,901:47,801:46,935.0 spm
11.PHOMadelon Snijders01:45,1(5)03:32,4(6)05:22,7(10)07:14,3(11)+23,4
Phocas 7 01:45,101:47,301:50,301:51,535.5 spm
12.SKOSophie Goldschmeding01:47,6(13)03:36,2(13)05:25,0(12)07:14,4(12)+23,5
Skøll 1 01:47,601:48,601:48,801:49,331.0 spm
13.NERPleun Bon01:50,0(21)03:39,8(18)05:28,6(16)07:15,2(13)+24,3
Nereus 8 01:50,001:49,801:48,801:46,633.2 spm
14.GYAPauline van Tilburg01:48,0(14)03:37,0(14)05:26,6(15)07:15,5(14)+24,6
Gyas 1 01:48,001:49,001:49,601:48,932.5 spm
15.PROEvie Rademaker01:46,2(10)03:34,5(10)05:24,3(11)07:16,1(15)+25,2
Proteus 1 01:46,201:48,301:49,801:51,833.8 spm
15.SKANienke von Hebel01:47,1(11)03:35,5(12)05:25,4(13)07:16,1(15)+25,2
Skadi 2 01:47,101:48,401:49,901:50,734.5 spm
17.SKAVeerle Goorden01:50,7(25)03:41,5(24)05:31,3(19)07:17,8(17)+26,9
Skadi 3 01:50,701:50,801:49,801:46,535.5 spm
18.PHOJulie Brinkhof01:48,8(16)03:38,8(16)05:29,3(17)07:17,9(18)+27,0
Phocas 1 01:48,801:50,001:50,501:48,734.2 spm
19.NERSam van der Meer01:49,9(20)03:41,3(22)05:33,4(23)07:20,8(19)+29,9
Nereus 4 01:49,901:51,401:52,101:47,535.5 spm
20.HUNLouise Liemberg01:48,6(15)03:38,9(17)05:30,3(18)07:21,0(20)+30,1
Hunze 1 01:48,601:50,301:51,401:50,834.0 spm
21.NERAnneloes Pluimert01:50,2(23)03:41,2(21)05:32,0(20)07:21,1(21)+30,2
Nereus 7 01:50,201:51,001:50,801:49,136.2 spm
22.NERSona Hospers01:49,8(19)03:41,3(22)05:32,8(22)07:21,4(22)+30,5
Nereus 1 01:49,801:51,501:51,501:48,535.5 spm
23.PHOViviana Suichies01:50,2(23)03:41,0(20)05:32,2(21)07:22,1(23)+31,2
Phocas 2 01:50,201:50,801:51,201:50,033.7 spm
24.SKANicole Willemse01:51,2(26)03:43,1(25)05:35,3(24)07:27,8(24)+36,9
Skadi 4 01:51,201:51,901:52,201:52,535.5 spm
25.SKAAlide Hiemstra01:48,8(16)03:40,6(19)05:35,7(25)07:28,2(25)+37,3
Skadi 6 01:48,801:51,801:55,101:52,531.2 spm
26.PHOAnna Diederich01:50,1(22)03:44,9(26)05:40,1(26)07:31,0(26)+40,1
Phocas 5 01:50,101:54,801:55,201:50,933.5 spm
27.NERMeike Buijtendijk01:53,6(28)03:47,5(27)05:40,8(27)07:31,8(27)+40,9
Nereus 2 01:53,601:53,901:53,301:51,134.7 spm
28.NERJane Goossens01:54,0(29)03:49,5(30)05:45,0(28)07:36,6(28)+45,7
Nereus 12 01:54,001:55,501:55,501:51,636.3 spm
29.SKASophie Eliens01:54,5(32)03:50,7(32)05:47,2(30)07:42,1(29)+51,2
Skadi 5 01:54,501:56,201:56,501:55,034.2 spm
30.NERRoos Algera01:54,1(30)03:48,8(29)05:45,7(29)07:42,4(30)+51,5
Nereus 9 01:54,101:54,701:56,901:56,734.7 spm
31.NERJet Zandbergen01:54,8(33)03:50,6(31)05:48,6(32)07:46,1(31)+55,2
Nereus 10 01:54,801:55,801:58,001:57,436.7 spm
32.PHOAmélie Curral01:53,5(27)03:48,6(28)05:47,3(31)07:50,6(32)+59,7
Phocas 6 01:53,501:55,101:58,702:03,334.0 spm
33.PHOGuusje Dokter01:54,2(31)03:52,7(33)05:51,7(33)07:53,5(33)+1:02,6
Phocas 4 01:54,201:58,501:59,002:01,834.2 spm
NERIris Klok   niet gestart
Nereus 11