WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[010] M18 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERJente Jongsma01:44,1(1)03:31,0(1)05:17,9(1)07:05,6(1)
Nereus 01:44,101:46,901:46,901:47,835.2 spm
2.WILMinou Bouman01:45,4(2)03:33,3(2)05:20,9(2)07:09,3(2)+3,7
Willem III 2 01:45,401:47,901:47,601:48,433.3 spm
3.AMSLiza Kooi01:48,8(3)03:39,5(3)05:30,7(3)07:24,4(3)+18,8
Amstel 01:48,801:50,701:51,201:53,731.5 spm
4.WILLina Schwartz01:50,4(4)03:42,3(4)05:34,5(4)07:26,1(4)+20,5
Willem III 3 01:50,401:51,901:52,201:51,734.2 spm
5.SKOLucia Folkers01:51,9(6)03:45,4(5)05:38,5(5)07:29,6(5)+24,0
Skøll 01:51,901:53,501:53,101:51,033.2 spm
6.WILEmma Eggenkamp01:52,8(7)03:46,4(6)05:38,8(6)07:30,9(6)+25,3
Willem III 1 01:52,801:53,601:52,401:52,033.5 spm
7.HEMLuna Hartog01:51,7(5)03:47,6(7)05:43,5(7)07:40,2(7)+34,6
Hemus 1 01:51,701:55,901:55,901:56,631.0 spm
8.VADEeke Bavelaar01:53,7(9)03:49,4(8)05:46,3(9)07:42,1(8)+36,5
Vada 01:53,701:55,701:56,901:55,831.5 spm
9.HEMJonne Meijer01:53,7(9)03:50,6(10)05:47,3(10)07:42,7(9)+37,1
Hemus 2 01:53,701:56,901:56,701:55,433.5 spm
10.DDSAnne Geurts01:53,8(11)03:50,5(9)05:45,8(8)07:43,3(10)+37,7
DDS 2 01:53,801:56,701:55,301:57,532.7 spm
11.DDSHélène Ooink01:55,7(12)03:52,6(11)05:51,3(11)07:51,2(11)+45,6
DDS 1 01:55,701:56,901:58,701:59,931.7 spm
12.MWCPien Siermann01:58,2(14)03:57,8(14)05:59,6(14)07:59,4(12)+53,8
Maastrichtsche 1 01:58,201:59,602:01,801:59,832.0 spm
13.MAASarah Korving01:53,6(8)03:54,0(12)05:57,2(12)08:00,1(13)+54,5
Maas 01:53,602:00,402:03,202:02,931.7 spm
14.MWCRebecca Vignali01:58,0(13)03:55,8(13)05:58,1(13)08:01,7(14)+56,1
Maastrichtsche 2 01:58,001:57,802:02,302:03,630.7 spm
15.LEYJulia Heemskerk01:58,9(15)04:01,5(15)06:06,1(15)08:11,4(15)+1:05,8
Leythe 01:58,902:02,602:04,602:05,328.7 spm
16.DAVMila Kedde02:04,6(16)04:09,7(16)06:16,5(16)08:22,2(16)+1:16,6
Daventria 02:04,602:05,102:06,802:05,731.3 spm
HUNAnna Menke------niet gefinisht
Hunze