WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[023] LDEj 4 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ASOAsopos01:55,9(1)03:54,1(1)05:53,5(1)07:51,7(1)
Guusje Van Zanen 01:56,502:00,402:04,802:02,31946m · 30.5 spm
Meike De Nooij 01:58,602:00,502:01,502:02,81953m · 31.2 spm
Rosan van Koppen 01:54,301:56,101:55,801:53,32054m · 32.0 spm
Luna van Schaik 01:53,501:56,001:56,601:55,12046m · 31.7 spm
2.SKASkadi01:57,3(2)03:56,2(3)05:55,0(2)07:53,3(2)+1,6
Annebel Keetels 01:56,001:57,001:56,801:57,02028m · 30.7 spm
Iris Kuiper 01:55,201:57,501:57,801:57,42026m · 30.7 spm
Marieke Sanderse 01:56,501:58,001:57,901:56,82015m · 32.5 spm
Emma Kleij 02:01,202:03,102:02,602:02,51932m · 32.8 spm
3.TRITriton01:57,8(5)03:57,2(5)05:57,2(5)07:54,3(3)+2,6
Eline In 't Velt 01:54,501:56,401:56,901:54,52053m · 35.0 spm
Mirthe Wissink 01:59,002:01,002:01,502:00,91969m · 33.8 spm
Sonne Straal 01:58,002:00,202:00,001:53,92008m · 36.7 spm
Lisa Schmoutziguer 01:58,802:00,902:01,601:59,91970m · 33.0 spm
4.LAGLaga01:57,6(4)03:56,5(4)05:55,6(3)07:55,6(4)+3,9
Emilie Westerling 01:57,801:58,801:59,102:00,01999m · 32.5 spm
Djura Sjoerds 02:01,202:02,702:02,902:05,41934m · 31.8 spm
Judith Mos 01:58,402:00,702:00,801:59,41986m · 30.2 spm
Eva Westerhout 01:53,001:53,601:54,201:55,72081m · 31.2 spm
5.NJONjord01:57,4(3)03:55,5(2)05:55,9(4)07:57,1(5)+5,4
Hieke Bohm 01:56,401:57,501:59,601:59,92017m · 31.0 spm
Maura van der Poel 01:59,602:01,302:03,902:04,41950m · 30.2 spm
Roos Wagensveld 01:53,801:54,401:55,401:56,52072m · 29.5 spm
Noor van Essen 01:59,002:00,302:02,502:04,41962m · 30.2 spm
6.SKOSkøll01:58,8(7)03:58,7(6)05:59,2(6)07:59,7(6)+8,0
Mathilde Verster 01:57,601:58,001:58,501:59,52027m · 31.0 spm
Kaat van Leenders 02:01,202:00,502:00,901:59,41991m · 35.0 spm
Pien van den Bos 01:59,302:01,702:02,002:02,01979m · 35.2 spm
Rina Engel 01:56,901:59,602:00,202:01,42004m · 34.3 spm
7.GYAGyas02:01,0(11)04:02,6(8)06:04,4(7)08:06,2(7)+14,5
Lisanne de Bruijn 02:01,702:01,502:02,002:00,12006m · 31.2 spm
Lotte anna Scheele 01:56,901:57,901:58,601:59,42055m · 33.8 spm
Roos Tamming 02:01,802:03,202:03,602:03,01977m · 29.7 spm
Merije de Wit 02:03,402:03,602:03,702:04,61962m · 30.2 spm
8.PROProteus01:57,8(5)04:00,6(7)06:04,7(8)08:07,2(8)+15,5
Kathlijn Wessels 01:56,202:02,502:03,702:01,72015m · 31.5 spm
Roelie Ootes 02:02,502:03,802:05,202:04,01965m · 29.2 spm
Isabel Goes 01:55,902:01,102:03,702:02,42016m · 32.2 spm
Charlotte Bourdon 01:56,402:03,802:03,802:02,12004m · 32.2 spm
9.VIDVidar02:00,0(8)04:02,6(8)06:06,4(9)08:09,6(9)+17,9
Emma Lops 02:02,202:04,602:06,202:05,01965m · 30.8 spm
Suzan Huizinga 02:01,302:03,102:03,302:02,91997m · 29.2 spm
Louka Geurts 01:59,102:02,602:05,502:05,61988m · 32.2 spm
Iris Willigers 01:57,301:59,902:00,002:00,32048m · 31.0 spm
10.OKEOkeanos02:01,5(13)04:04,7(12)06:08,4(10)08:12,2(10)+20,5
Isa Nienhaus 01:55,101:58,101:57,901:57,32105m · 32.7 spm
Silke Jansen 02:04,102:05,302:06,502:05,41962m · 32.0 spm
Bente Amundsen 01:59,802:02,502:02,302:06,52004m · 32.0 spm
Lucca-lie Prins 02:06,802:07,502:08,902:07,01928m · 33.8 spm
11.PELPelargos02:00,1(9)04:03,2(10)06:09,4(11)08:14,5(11)+22,8
Lise Amundsen 02:02,602:06,102:08,402:06,41966m · 29.3 spm
Olivie van der Linden 01:56,602:00,902:04,802:06,02027m · 27.7 spm
Wiktoria Kula 02:02,002:04,702:06,802:07,31972m · 31.8 spm
Yentl Witte 01:59,402:01,002:03,602:01,72033m · 29.0 spm
12.SAUSaurus02:01,0(11)04:05,5(13)06:11,3(12)08:18,1(12)+26,4
Alina Beisterveld 02:02,802:06,602:08,102:08,91968m · 30.8 spm
Isabelle van der Meij 02:00,302:04,802:06,802:13,51971m · 33.7 spm
Sarah Huizenga 01:58,702:02,302:03,702:02,62043m · 33.8 spm
Mara Isler 02:01,902:04,502:04,702:02,22018m · 32.0 spm
13.ASOAsopos/Proteus02:00,8(10)04:04,6(11)06:11,4(13)08:18,2(13)+26,5
Franka Zeeuw 01:58,202:06,602:13,702:12,21956m · 30.5 spm
rozemarijn jonk 01:59,502:02,002:03,402:04,72034m · 30.5 spm
Marjolein Visser 02:00,002:02,202:04,802:04,52026m · 30.0 spm
Zo� Kirschfink 02:04,802:05,302:05,402:05,61987m · 31.8 spm
14.NERNereus02:05,0(15)04:09,9(14)06:15,7(14)08:18,7(14)+27,0
Jet Poolman 02:03,902:04,202:06,702:03,72001m · 27.7 spm
Marijn Gudde 02:01,702:02,902:03,502:00,72041m · 28.0 spm
Tess Ruger 02:06,902:07,202:06,902:03,31978m · 28.8 spm
Bodine Stubbe 02:06,702:05,802:06,602:04,21979m · 28.5 spm
15.PHOPhocas 102:04,5(14)04:10,2(15)06:17,9(15)08:25,7(15)+34,0
Eliane Kessels 02:03,102:07,602:10,502:10,81976m · 33.7 spm
Janne van Rijnsoever 02:04,602:05,802:07,002:06,72007m · 34.0 spm
Hedri Beeksma 02:06,202:05,702:08,602:10,11981m · 33.5 spm
Teuntje Eye 02:03,902:04,002:03,902:04,32035m · 33.2 spm
16.PHOPhocas 202:05,3(16)04:12,4(16)06:19,9(16)08:26,2(16)+34,5
Kalina Sas 02:04,502:05,502:05,202:03,12035m · 30.4 spm
Charlotte Jacobs 02:07,202:07,202:06,102:03,82006m · 35.4 spm
Berber Van den Brink 02:03,702:08,102:10,402:10,11974m · 30.6 spm
Malin Wagenbach 02:05,302:06,502:09,402:08,11987m · 31.8 spm