WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[005] HSB 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TRIEli Brouwer01:30,8(6)03:02,0(4)04:31,9(2)05:58,2(1)
Triton 01:30,801:31,201:29,901:26,435.7 spm
2.SKAMartijn Bos01:29,9(1)03:01,1(1)04:31,5(1)05:58,5(2)+0,3
Skadi 6 01:29,901:31,201:30,401:27,038.7 spm
3.EUREmiel Tempelman01:30,3(2)03:01,9(3)04:32,7(4)06:00,7(3)+2,5
Euros 01:30,301:31,601:30,801:28,138.2 spm
4.NJOThijs Ruiken01:30,4(4)03:01,8(2)04:32,4(3)06:02,9(4)+4,7
Njord 3 01:30,401:31,401:30,601:30,536.5 spm
5.SAUNykle Krijgsveld01:31,0(7)03:03,2(7)04:35,0(6)06:04,1(5)+5,9
Saurus 1 01:31,001:32,201:31,801:29,235.7 spm
6.PROJim Wijngaarde01:30,5(5)03:02,6(6)04:35,2(7)06:06,3(6)+8,1
Proteus 4 01:30,501:32,101:32,601:31,135.7 spm
7.BORNicolaas Dirkzwager01:30,3(2)03:02,3(5)04:34,5(5)06:08,3(7)+10,1
Boreas 01:30,301:32,001:32,201:33,739.5 spm
8.NERLucas Keijzer01:31,7(9)03:04,7(8)04:36,8(8)06:09,2(8)+11,0
Nereus 1 01:31,701:33,001:32,101:32,333.8 spm
9.NJOPieter Sluijter01:32,3(11)03:05,6(11)04:38,1(9)06:09,5(9)+11,3
Njord 4 01:32,301:33,301:32,501:31,337.0 spm
10.SKOJoost Schwarz01:32,1(10)03:05,1(9)04:39,6(12)06:10,2(10)+12,0
Skøll 01:32,101:33,001:34,501:30,635.7 spm
11.PHOHessel van Vilsteren01:31,5(8)03:05,2(10)04:39,1(10)06:11,1(11)+12,9
Phocas 2 01:31,501:33,701:33,901:32,135.2 spm
12.OKEKevin-Lee Bieshaar01:32,3(11)03:05,7(12)04:39,5(11)06:11,8(12)+13,6
Okeanos 1 01:32,301:33,401:33,801:32,238.0 spm
13.NERBoris Mulder01:33,8(17)03:07,2(15)04:39,9(13)06:13,3(13)+15,1
Nereus 2 01:33,801:33,401:32,701:33,438.2 spm
14.NJOMaarten Reincke01:33,6(16)03:07,1(14)04:40,6(14)06:13,8(14)+15,6
Njord 2 01:33,601:33,501:33,501:33,232.0 spm
15.NJOTijs de Koningh01:33,5(15)03:08,4(16)04:43,8(19)06:15,7(15)+17,5
Njord 1 01:33,501:34,901:35,401:31,935.0 spm
16.SKAMaarten Bukman01:33,2(14)03:07,0(13)04:41,1(15)06:16,6(16)+18,4
Skadi 7 01:33,201:33,801:34,101:35,637.0 spm
17.PROFloris Reinders01:34,1(18)03:08,7(18)04:43,1(16)06:17,1(17)+18,9
Proteus 2 01:34,101:34,601:34,401:33,937.7 spm
18.SKAMinne Verboom01:34,1(18)03:09,0(19)04:43,5(17)06:17,5(18)+19,3
Skadi 4 01:34,101:34,901:34,501:34,035.0 spm
19.OKERuben Weijers01:34,3(20)03:09,2(20)04:43,6(18)06:18,2(19)+20,0
Okeanos 5 01:34,301:34,901:34,401:34,535.0 spm
20.SAUKarel van Melle01:35,0(23)03:10,6(23)04:45,6(22)06:18,4(20)+20,2
Saurus 2 01:35,001:35,601:35,001:32,936.0 spm
21.NERTijn Versteeg01:34,4(21)03:09,6(21)04:45,2(21)06:19,3(21)+21,1
Nereus 3 01:34,401:35,201:35,601:34,037.0 spm
22.SKARui de Boer01:34,6(22)03:09,6(21)04:44,2(20)06:19,7(22)+21,5
Skadi 2 01:34,601:35,001:34,601:35,532.3 spm
23.OKEFons Brauers01:35,0(23)03:11,1(25)04:47,6(25)06:21,6(23)+23,4
Okeanos 2 01:35,001:36,101:36,501:34,136.5 spm
24.PRODaan van der Werff01:35,0(23)03:10,7(24)04:46,7(24)06:22,1(24)+23,9
Proteus 3 01:35,001:35,701:36,001:35,433.7 spm
25.PROWouter Hoepman01:32,6(13)03:08,4(16)04:45,9(23)06:22,3(25)+24,1
Proteus 1 01:32,601:35,801:37,501:36,435.5 spm
26.GYAErik Talens01:35,1(26)03:11,8(26)04:48,8(27)06:23,7(26)+25,5
Gyas 01:35,101:36,701:37,001:34,935.7 spm
27.SKAAxel Geers01:35,2(27)03:11,9(27)04:48,3(26)06:24,5(27)+26,3
Skadi 5 01:35,201:36,701:36,401:36,334.5 spm
28.NERAntonie Tilanus01:35,6(28)03:12,6(28)04:51,2(29)06:27,9(28)+29,7
Nereus 7 01:35,601:37,001:38,601:36,736.7 spm
29.OKEOeds Blom01:35,9(30)03:13,7(31)04:52,6(31)06:29,4(29)+31,2
Okeanos 3 01:35,901:37,801:38,901:36,936.5 spm
30.NERGijs Schwarz01:36,6(32)03:13,1(30)04:50,7(28)06:29,8(30)+31,6
Nereus 6 01:36,601:36,501:37,601:39,241.0 spm
31.OKEGjalt Hoekstra01:37,2(35)03:15,5(34)04:53,8(32)06:30,4(31)+32,2
Okeanos 4 01:37,201:38,301:38,301:36,635.5 spm
32.VIDDaan Zwertbroek01:35,7(29)03:12,9(29)04:51,2(29)06:30,5(32)+32,3
Vidar 1 01:35,701:37,201:38,301:39,333.3 spm
33.NERJaap Worm01:36,7(33)03:15,2(33)04:54,3(34)06:31,1(33)+32,9
Nereus 4 01:36,701:38,501:39,101:36,936.5 spm
34.NERMaarten Stork01:36,0(31)03:13,7(31)04:54,2(33)06:33,0(34)+34,8
Nereus 5 01:36,001:37,701:40,501:38,936.3 spm
35.SKAMichiel van Keulen01:37,1(34)03:16,3(35)04:56,3(35)06:34,8(35)+36,6
Skadi 3 01:37,101:39,201:40,001:38,535.5 spm
36.VIDJasper Los01:38,3(37)03:18,3(36)04:58,5(36)06:37,2(36)+39,0
Vidar 2 01:38,301:40,001:40,201:38,836.2 spm
37.PHOKrijn Bronkhorst01:38,7(38)03:19,1(37)04:59,4(37)06:39,9(37)+41,7
Phocas 4 01:38,701:40,401:40,301:40,434.5 spm
38.WILMaarten Worm01:38,2(36)03:19,3(38)05:01,2(38)06:41,8(38)+43,6
Willem III 01:38,201:41,101:41,901:40,537.7 spm
39.AEGMathijs Hakkesteegt01:42,3(39)03:25,9(39)05:11,0(39)06:57,3(39)+59,1
Aegir 2 01:42,301:43,601:45,101:46,333.3 spm