WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[145] DEj 4 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.VIDVidar 101:53,8(1)03:50,7(1)05:48,6(1)07:45,8(1)
Sophia Vis 01:55,001:59,001:59,402:00,31965m · 31.0 spm
Elena Nijhuis 01:55,601:58,601:59,701:58,11974m · 31.0 spm
Eva In 't veld 01:52,201:57,301:57,601:57,92004m · 31.7 spm
Evianne van der Tang 01:51,501:53,801:54,301:52,82060m · 31.3 spm
2.SAUSaurus01:56,1(3)03:53,0(2)05:50,2(2)07:46,7(2)+0,9
Merel Wiebes 01:57,501:58,801:59,301:59,91961m · 33.6 spm
Sanne de Kleijn 01:50,701:51,401:51,401:50,22102m · 30.8 spm
Nine Sijbranda 01:58,501:58,901:59,501:58,31965m · 32.0 spm
Janne Post 01:57,401:58,601:59,001:58,11973m · 31.8 spm
3.PROProteus/Skøll01:55,9(2)03:55,5(3)05:56,2(3)07:57,1(3)+11,3
Lola van 't Loo 01:53,401:56,401:55,701:56,82065m · 32.0 spm
Emma Ros 01:57,701:58,401:58,101:57,02025m · 31.7 spm
Natasha Kaeller 01:51,901:59,102:02,202:02,82005m · 32.5 spm
Sien Wagenaar 02:00,302:05,202:07,802:07,51905m · 28.4 spm
4.PHOPhocas 101:59,5(6)04:00,7(6)06:02,0(4)08:02,2(4)+16,4
Anna Sanders 01:59,902:01,402:02,202:00,11995m · 28.0 spm
Alies Gerrits 02:03,602:06,902:05,802:00,51942m · 30.5 spm
Anne Götz 01:58,601:59,401:58,702:02,92012m · 34.5 spm
Sofie Maassen 01:55,301:57,801:58,501:57,62052m · 34.0 spm
5.VIDVidar 201:56,6(5)03:58,1(4)06:02,2(5)08:04,8(5)+19,0
Britt Schenning 02:00,202:03,402:05,402:00,41979m · 32.0 spm
Mylène Broekhuizen 01:54,802:00,402:04,102:03,52009m · 31.0 spm
Mariëlle Tigchelaar 01:55,002:01,602:04,102:00,52016m · 30.7 spm
Anouk Govers 01:56,202:00,502:02,602:06,91995m · 34.3 spm
6.PELPelargos01:56,1(3)03:58,7(5)06:04,0(6)08:08,4(6)+22,6
Lola de Rooij 01:58,202:03,202:07,702:06,41971m · 31.0 spm
Vera Poot 01:55,202:01,802:03,702:00,62031m · 30.2 spm
Mayon van t Westeinde 01:54,202:07,002:12,502:12,11932m · 29.1 spm
Laura Kempen 01:56,301:58,501:58,601:58,82066m · 32.5 spm
7.LAGLaga02:03,3(7)04:08,5(7)06:16,2(7)08:23,9(7)+38,1
Janna van Geest 02:01,602:03,802:06,602:04,02030m · 31.3 spm
Florine Vermeer 02:02,702:04,202:05,502:06,62020m · 32.2 spm
Britt van de Stadt 02:02,902:04,102:05,602:09,02009m · 28.5 spm
Lotte Rus 02:05,202:09,502:12,902:11,51942m · 30.7 spm
8.PHOPhocas 202:05,2(8)04:12,2(8)06:20,5(8)08:27,0(8)+41,2
Tessa Engelen 02:03,002:03,602:03,301:58,72077m · 32.2 spm
Jessica Turlings 02:06,602:08,102:10,402:11,21965m · 32.3 spm
Bente Bruurs 02:06,302:06,502:07,602:06,71997m · 27.0 spm
Louise Schouten 02:04,402:10,402:12,002:10,31959m · 33.0 spm