WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 10:30 - race 7 - Sporthallen Zuid - [013] HG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOEnzo van Leeuwen01:36,2(5)03:13,8(3)04:50,1(2)06:23,5(1)
Skøll 1 01:36,201:37,601:36,301:33,435.2 spm
2.LAGPieter Zeelenberg01:36,0(3)03:12,4(1)04:48,5(1)06:23,7(2)+0,2
Laga 6 01:36,001:36,401:36,101:35,133.7 spm
3.SKORobbe Mourits01:35,0(2)03:12,6(2)04:52,7(3)06:31,1(3)+7,6
Skøll 7 01:35,001:37,601:40,101:38,434.7 spm
4.OKESander Boelsma01:38,4(14)03:17,4(12)04:55,2(5)06:31,4(4)+7,9
Okeanos 2 01:38,401:39,001:37,801:36,135.7 spm
5.TRIHooper Kelly-Smith01:37,5(10)03:15,8(6)04:53,6(4)06:32,0(5)+8,5
Triton 12 01:37,501:38,301:37,801:38,434.2 spm
6.ASOMartijn van Duijn01:36,0(3)03:16,1(7)04:55,3(6)06:33,7(6)+10,2
Asopos 2 01:36,001:40,101:39,201:38,334.0 spm
7.LAGBob Kerkhofs01:36,8(8)03:15,7(4)04:55,5(7)06:35,0(7)+11,5
Laga 3 01:36,801:38,901:39,801:39,433.7 spm
8.LAGDaan Bolkestein01:36,6(7)03:15,7(4)04:56,5(9)06:37,7(8)+14,2
Laga 5 01:36,601:39,101:40,801:41,335.0 spm
8.GYADaan Vermeulen01:37,8(12)03:17,1(9)04:56,2(8)06:37,7(8)+14,2
Gyas 5 01:37,801:39,301:39,101:41,433.0 spm
8.ASOCasper van Haren01:37,0(9)03:17,3(10)04:58,3(11)06:37,7(8)+14,2
Asopos 3 01:37,001:40,301:41,001:39,334.0 spm
11.LAGStijn Lafontaine01:36,4(6)03:16,3(8)04:56,9(10)06:38,1(11)+14,6
Laga 11 01:36,401:39,901:40,601:41,232.0 spm
12.TRIElwin Stach01:38,1(13)03:18,1(13)04:58,5(12)06:38,2(12)+14,7
Triton 13 01:38,101:40,001:40,401:39,736.3 spm
13.LAGSeverijn Wiechers01:40,0(16)03:20,1(15)05:00,9(13)06:42,1(13)+18,6
Laga 10 01:40,001:40,101:40,801:41,233.5 spm
14.SKOMaxence Menthon01:37,6(11)03:19,1(14)05:01,5(15)06:43,7(14)+20,2
Skøll 2 01:37,601:41,501:42,401:42,136.2 spm
15.BORNiels van Vilsteren01:34,2(1)03:17,3(10)05:01,1(14)06:44,2(15)+20,7
Boreas 2 01:34,201:43,101:43,801:43,132.7 spm
16.BORJesper te Riet01:41,4(22)03:24,5(19)05:07,0(19)06:45,2(16)+21,7
Boreas 1 01:41,401:43,101:42,501:38,230.7 spm
17.LAGBart Scheel01:40,3(17)03:22,3(17)05:04,6(16)06:48,7(17)+25,2
Laga 2 01:40,301:42,001:42,301:44,034.2 spm
18.TRIIgor Chladek01:39,8(15)03:21,3(16)05:05,4(17)06:48,8(18)+25,3
Triton 15 01:39,801:41,501:44,101:43,532.2 spm
19.TRIPim van der Zwan01:40,8(19)03:22,5(18)05:05,9(18)06:49,1(19)+25,6
Triton 14 01:40,801:41,701:43,401:43,233.0 spm
20.LAGNijs de Zoete01:42,5(24)03:26,1(21)05:10,1(20)06:54,4(20)+30,9
Laga 8 01:42,501:43,601:44,001:44,331.2 spm
21.SKALuuk Olgers01:41,8(23)03:26,0(20)05:10,2(21)06:55,2(21)+31,7
Skadi 2 01:41,801:44,201:44,201:45,033.2 spm
22.LAGMax Bondam01:40,6(18)03:26,6(22)05:12,6(22)06:57,1(22)+33,6
Laga 1 01:40,601:46,001:46,001:44,528.5 spm
23.NERCesar van Rooij01:43,7(27)03:28,8(26)05:14,6(23)07:00,1(23)+36,6
Nereus 17 01:43,701:45,101:45,801:45,531.0 spm
24.SKOFlorian Menso Schalkwijk Molendijk01:45,4(29)03:33,7(28)05:21,8(27)07:06,4(24)+42,9
Skøll 4 01:45,401:48,301:48,101:44,634.2 spm
25.ORCJeroen Dekker01:41,1(20)03:28,6(24)05:18,1(25)07:06,6(25)+43,1
Orca 2 01:41,101:47,501:49,501:48,531.5 spm
26.NEROscar Verweij01:46,3(30)03:35,0(30)05:22,9(28)07:07,0(26)+43,5
Nereus 15 01:46,301:48,701:47,901:44,134.3 spm
27.ORCBram Verreussel01:41,1(20)03:28,1(23)05:17,5(24)07:07,1(27)+43,6
Orca 1 01:41,101:47,001:49,401:49,627.7 spm
28.LAGMarnix Meersman01:42,8(25)03:28,7(25)05:21,0(26)07:12,8(28)+49,3
Laga 7 01:42,801:45,901:52,301:51,832.2 spm
29.LAGMaarten Slik01:44,4(28)03:33,8(29)05:25,8(30)07:16,5(29)+53,0
Laga 9 01:44,401:49,401:52,001:50,729.7 spm
30.NERCharles Hills01:48,4(33)03:37,4(31)05:27,7(31)07:16,6(30)+53,1
Nereus 18 01:48,401:49,001:50,301:48,932.0 spm
31.BORRijan van Doorn01:43,4(26)03:33,2(27)05:25,1(29)07:19,2(31)+55,7
Boreas 3 01:43,401:49,801:51,901:54,033.7 spm
32.SKABenjamin Quist01:46,8(31)03:38,5(32)05:31,4(32)07:23,2(32)+59,7
Skadi 1 01:46,801:51,701:52,901:51,730.5 spm
33.LAGHarm Stöver01:47,1(32)03:42,5(33)05:41,6(33)07:37,2(33)+1:13,7
Laga 4 01:47,101:55,401:59,101:55,629.5 spm
Simon Van Eeden   niet gestart
 
NERDavid Verboom   niet gestart
Nereus 13 
NERTobias Timmer   niet gestart
Nereus 16 
NERNoah Vaal   niet gestart
Nereus 14