WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

zaterdag

11 december 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKOLucia FolkersM182000 meterza 09:00[24]
Skøll
SKOGaia EversDG2000 meterza 09:45[3]
Skøll 5
SKOIris NeijzenDG2000 meterza 09:45[5]
Skøll 6
SKOKlara GmeinbauerDG2000 meterza 09:45[9]
Skøll 7
SKONoor GrimbergDG2000 meterza 09:45[34]
Skøll 4
SKOEls HertogDG2000 meterza 10:00[9]
Skøll 11
SKORenske van DrutenDG2000 meterza 10:00[18]
Skøll 1
SKOKris de MaatDG2000 meterza 10:00[31]
Skøll 8
SKOMerel DuboisDG2000 meterza 10:00[35]
Skøll 9
SKOMaud FeenstraDG2000 meterza 10:00[37]
Skøll 3
SKOSietske WiemerDG2000 meterza 10:00[40]
Skøll 10
SKONour StevensLDG2000 meterza 10:15[36]
Skøll
SKOEnzo van LeeuwenHG2000 meterza 10:30[10]
Skøll 1
SKOMaxence MenthonHG2000 meterza 10:30[11]
Skøll 2
SKORobbe MouritsHG2000 meterza 10:30[15]
Skøll 7
SKOFlorian Menso Schalkwijk MolendijkHG2000 meterza 10:30[29]
Skøll 4
SKOStijn ZelhorstHG2000 meterza 10:45[7]
Skøll 11
SKODaniel BeelenHG2000 meterza 10:45[15]
Skøll 12
SKODaniel VersluisHG2000 meterza 10:45[23]
Skøll 8
SKOWouter JongHG2000 meterza 10:45[28]
Skøll 10
SKOLuca PerottiHG2000 meterza 10:45[29]
Skøll 9
SKORoelof PolHG2000 meterza 10:45[31]
Skøll 6
SKOThomas BredéeHG2000 meterza 10:45[40]
Skøll 5
SKOSkøll 3DCl 82000 meterza 11:30[41-48]
Floor Hegge
SKOSkøll 4DCl 82000 meterza 11:30[57-64]
Sanne Homan
SKOSkøll 1DCl 82000 meterza 11:45[41-48]
Sophie van Dulmen
SKOSkøll 2DCl 82000 meterza 11:45[57-64]
Vera Spee
SKOSkøll 2HCl 82000 meterza 12:00[57-64]
Sjoerd van Erp
SKOSkøll 1HCl 82000 meterza 12:15[41-48]
Daan de Wolf
SKOEmma van der VorstDSB2000 meterza 13:30[9]
Skøll 2
SKOSophie GoldschmedingDSB2000 meterza 13:30[20]
Skøll 1
SKOJoost SchwarzHSB2000 meterza 13:45[14]
Skøll
SKOStijn WielingHE2000 meterza 13:45[48]
Skøll
PROProteus/SkøllDEj 42000 meterza 14:30[17-20]
Sien Wagenaar
SKOSkøllLDEj 42000 meterza 14:45[25-28]
Rina Engel
SKOSkøllLHEj 82000 meterza 15:00[33-40]
Imme van den End
SKOSkøllDEj 82000 meterza 15:45[25-32]
Tosca van Boom
SKOSkøllHEj 82000 meterza 16:15[49-56]
Jip Faes