WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 13:45 - race 18 - Sporthallen Zuid - HSB, HE 2000 meter

pos.codeploeg
slag
veld500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TRIEli BrouwerHSB01:30,8(11)03:02,0(9)04:31,9(5)05:58,2(1)
Triton 01:30,801:31,201:29,901:26,435.7 spm
2.SKAMartijn BosHSB01:29,9(4)03:01,1(4)04:31,5(4)05:58,5(2)+0,3
Skadi 6 01:29,901:31,201:30,401:27,038.7 spm
3.TRIPieter van VeenHE01:30,3(5)03:01,3(5)04:32,6(7)05:58,6(3)+0,4
Triton 01:30,301:31,001:31,301:26,038.2 spm
4.SKOStijn WielingHE01:29,6(3)03:00,0(3)04:30,4(2)05:58,7(4)+0,5
Skøll 01:29,601:30,401:30,401:28,233.5 spm
5.PROMaarten EnthovenHE01:29,5(2)02:59,7(2)04:29,9(1)05:59,5(5)+1,3
Proteus 3 01:29,501:30,201:30,201:29,735.0 spm
6.NJODolf RuttenHE01:28,8(1)02:59,5(1)04:30,6(3)06:00,2(6)+2,0
Njord 01:28,801:30,701:31,101:29,735.2 spm
7.EUREmiel TempelmanHSB01:30,3(5)03:01,9(8)04:32,7(8)06:00,7(7)+2,5
Euros 01:30,301:31,601:30,801:28,138.2 spm
8.NJOThijs RuikenHSB01:30,4(8)03:01,8(6)04:32,4(6)06:02,9(8)+4,7
Njord 3 01:30,401:31,401:30,601:30,536.5 spm
9.SAUNykle KrijgsveldHSB01:31,0(12)03:03,2(12)04:35,0(11)06:04,1(9)+5,9
Saurus 1 01:31,001:32,201:31,801:29,235.7 spm
10.PROJim WijngaardeHSB01:30,5(9)03:02,6(11)04:35,2(12)06:06,3(10)+8,1
Proteus 4 01:30,501:32,101:32,601:31,135.7 spm
11.PROVosse MeijssenHE01:30,7(10)03:01,8(6)04:33,6(9)06:06,4(11)+8,2
Proteus 5 01:30,701:31,101:31,801:32,733.3 spm
12.BORNicolaas DirkzwagerHSB01:30,3(5)03:02,3(10)04:34,5(10)06:08,3(12)+10,1
Boreas 01:30,301:32,001:32,201:33,739.5 spm
13.GYALeonard VosHE01:31,8(16)03:04,9(14)04:38,1(14)06:08,7(13)+10,5
Gyas 01:31,801:33,101:33,201:30,634.7 spm
14.PRONiek van der GriftHE01:31,4(13)03:05,0(15)04:38,7(17)06:09,0(14)+10,8
Proteus 1 01:31,401:33,601:33,701:30,336.2 spm
15.NERLucas KeijzerHSB01:31,7(15)03:04,7(13)04:36,8(13)06:09,2(15)+11,0
Nereus 1 01:31,701:33,001:32,101:32,333.8 spm
16.NJOPieter SluijterHSB01:32,3(18)03:05,6(18)04:38,1(14)06:09,5(16)+11,3
Njord 4 01:32,301:33,301:32,501:31,337.0 spm
17.SKOJoost SchwarzHSB01:32,1(17)03:05,1(16)04:39,6(21)06:10,2(17)+12,0
Skøll 01:32,101:33,001:34,501:30,635.7 spm
18.PHOHessel van VilsterenHSB01:31,5(14)03:05,2(17)04:39,1(18)06:11,1(18)+12,9
Phocas 2 01:31,501:33,701:33,901:32,135.2 spm
19.SAULuc CornieljeHE01:33,1(23)03:06,6(22)04:40,1(23)06:11,2(19)+13,0
Saurus 01:33,101:33,501:33,501:31,035.2 spm
20.PROSander HazelaarHE01:33,0(22)03:06,3(21)04:38,5(16)06:11,5(20)+13,3
Proteus 4 01:33,001:33,301:32,201:32,936.5 spm
21.OKEKevin-Lee BieshaarHSB01:32,3(18)03:05,7(19)04:39,5(19)06:11,8(21)+13,6
Okeanos 1 01:32,301:33,401:33,801:32,238.0 spm
22.PRONils van der EntHE01:32,4(20)03:05,9(20)04:39,5(19)06:12,7(22)+14,5
Proteus 2 01:32,401:33,501:33,601:33,234.2 spm
23.NERBoris MulderHSB01:33,8(27)03:07,2(25)04:39,9(22)06:13,3(23)+15,1
Nereus 2 01:33,801:33,401:32,701:33,438.2 spm
24.NJOMaarten ReinckeHSB01:33,6(26)03:07,1(24)04:40,6(24)06:13,8(24)+15,6
Njord 2 01:33,601:33,501:33,501:33,232.0 spm
25.NJOTijs de KoninghHSB01:33,5(25)03:08,4(26)04:43,8(29)06:15,7(25)+17,5
Njord 1 01:33,501:34,901:35,401:31,935.0 spm
26.SKAMaarten BukmanHSB01:33,2(24)03:07,0(23)04:41,1(25)06:16,6(26)+18,4
Skadi 7 01:33,201:33,801:34,101:35,637.0 spm
27.PROFloris ReindersHSB01:34,1(28)03:08,7(28)04:43,1(26)06:17,1(27)+18,9
Proteus 2 01:34,101:34,601:34,401:33,937.7 spm
28.SKAMinne VerboomHSB01:34,1(28)03:09,0(29)04:43,5(27)06:17,5(28)+19,3
Skadi 4 01:34,101:34,901:34,501:34,035.0 spm
29.OKERuben WeijersHSB01:34,3(30)03:09,2(30)04:43,6(28)06:18,2(29)+20,0
Okeanos 5 01:34,301:34,901:34,401:34,535.0 spm
30.SAUKarel van MelleHSB01:35,0(33)03:10,6(33)04:45,6(32)06:18,4(30)+20,2
Saurus 2 01:35,001:35,601:35,001:32,936.0 spm
31.NERTijn VersteegHSB01:34,4(31)03:09,6(31)04:45,2(31)06:19,3(31)+21,1
Nereus 3 01:34,401:35,201:35,601:34,037.0 spm
32.SKARui de BoerHSB01:34,6(32)03:09,6(31)04:44,2(30)06:19,7(32)+21,5
Skadi 2 01:34,601:35,001:34,601:35,532.3 spm
33.OKEFons BrauersHSB01:35,0(33)03:11,1(35)04:47,6(35)06:21,6(33)+23,4
Okeanos 2 01:35,001:36,101:36,501:34,136.5 spm
34.PRODaan van der WerffHSB01:35,0(33)03:10,7(34)04:46,7(34)06:22,1(34)+23,9
Proteus 3 01:35,001:35,701:36,001:35,433.7 spm
35.PROWouter HoepmanHSB01:32,6(21)03:08,4(26)04:45,9(33)06:22,3(35)+24,1
Proteus 1 01:32,601:35,801:37,501:36,435.5 spm
36.GYAErik TalensHSB01:35,1(36)03:11,8(36)04:48,8(37)06:23,7(36)+25,5
Gyas 01:35,101:36,701:37,001:34,935.7 spm
37.SKAAxel GeersHSB01:35,2(37)03:11,9(37)04:48,3(36)06:24,5(37)+26,3
Skadi 5 01:35,201:36,701:36,401:36,334.5 spm
38.NERAntonie TilanusHSB01:35,6(38)03:12,6(38)04:51,2(39)06:27,9(38)+29,7
Nereus 7 01:35,601:37,001:38,601:36,736.7 spm
39.OKEOeds BlomHSB01:35,9(40)03:13,7(41)04:52,6(41)06:29,4(39)+31,2
Okeanos 3 01:35,901:37,801:38,901:36,936.5 spm
40.NERGijs SchwarzHSB01:36,6(42)03:13,1(40)04:50,7(38)06:29,8(40)+31,6
Nereus 6 01:36,601:36,501:37,601:39,241.0 spm
41.OKEGjalt HoekstraHSB01:37,2(45)03:15,5(44)04:53,8(42)06:30,4(41)+32,2
Okeanos 4 01:37,201:38,301:38,301:36,635.5 spm
42.VIDDaan ZwertbroekHSB01:35,7(39)03:12,9(39)04:51,2(39)06:30,5(42)+32,3
Vidar 1 01:35,701:37,201:38,301:39,333.3 spm
43.NERJaap WormHSB01:36,7(43)03:15,2(43)04:54,3(44)06:31,1(43)+32,9
Nereus 4 01:36,701:38,501:39,101:36,936.5 spm
44.NERMaarten StorkHSB01:36,0(41)03:13,7(41)04:54,2(43)06:33,0(44)+34,8
Nereus 5 01:36,001:37,701:40,501:38,936.3 spm
45.SKAMichiel van KeulenHSB01:37,1(44)03:16,3(45)04:56,3(45)06:34,8(45)+36,6
Skadi 3 01:37,101:39,201:40,001:38,535.5 spm
46.VIDJasper LosHSB01:38,3(47)03:18,3(46)04:58,5(46)06:37,2(46)+39,0
Vidar 2 01:38,301:40,001:40,201:38,836.2 spm
47.PHOKrijn BronkhorstHSB01:38,7(48)03:19,1(47)04:59,4(47)06:39,9(47)+41,7
Phocas 4 01:38,701:40,401:40,301:40,434.5 spm
48.WILMaarten WormHSB01:38,2(46)03:19,3(48)05:01,2(48)06:41,8(48)+43,6
Willem III 01:38,201:41,101:41,901:40,537.7 spm
49.AEGMathijs HakkesteegtHSB01:42,3(49)03:25,9(49)05:11,0(49)06:57,3(49)+59,1
Aegir 2 01:42,301:43,601:45,101:46,333.3 spm