WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 10:45 - race 8 - Sporthallen Zuid - [013] HG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TRIJaap Schenck01:30,6(2)03:02,4(2)04:33,9(2)06:02,0(1)
Triton 1 01:30,601:31,801:31,501:28,134.7 spm
2.TRICasper van der Steen01:31,3(4)03:03,4(4)04:35,6(3)06:05,0(2)+3,0
Triton 6 01:31,301:32,101:32,201:29,337.5 spm
3.NERIsak Verkaik01:29,7(1)03:01,3(1)04:33,4(1)06:06,8(3)+4,8
Nereus 1 01:29,701:31,601:32,101:33,437.0 spm
4.TRISteven Bos01:31,2(3)03:03,2(3)04:35,8(4)06:12,0(4)+10,0
Triton 2 01:31,201:32,001:32,601:36,234.5 spm
5.TRITimo van Eijden01:32,7(5)03:05,9(5)04:39,2(5)06:12,1(5)+10,1
Triton 5 01:32,701:33,201:33,301:32,934.5 spm
6.NERYoup Leeuwenburgh01:33,9(12)03:08,3(9)04:42,3(7)06:12,9(6)+10,9
Nereus 2 01:33,901:34,401:34,001:30,634.7 spm
7.GYAJitse Cruijs01:33,7(11)03:08,7(12)04:44,0(13)06:14,8(7)+12,8
Gyas 3 01:33,701:35,001:35,301:30,835.5 spm
8.SKODaniel Beelen01:32,9(9)03:07,2(6)04:42,6(9)06:15,4(8)+13,4
Skøll 12 01:32,901:34,301:35,401:32,835.2 spm
9.NERLuuk Rodenburg01:34,8(18)03:09,3(13)04:43,3(12)06:16,2(9)+14,2
Nereus 3 01:34,801:34,501:34,001:32,939.2 spm
10.TRIHugo Kuipers01:32,8(8)03:07,2(6)04:41,7(6)06:16,9(10)+14,9
Triton 8 01:32,801:34,401:34,501:35,237.5 spm
11.NERHajo Vlaar01:34,1(14)03:08,3(9)04:42,4(8)06:17,7(11)+15,7
Nereus 4 01:34,101:34,201:34,101:35,237.5 spm
12.PROMarko Matusovic01:32,7(5)03:07,8(8)04:43,1(10)06:18,1(12)+16,1
Proteus 1 01:32,701:35,101:35,301:34,934.7 spm
13.SKOStijn Zelhorst01:33,1(10)03:08,4(11)04:43,2(11)06:18,4(13)+16,4
Skøll 11 01:33,101:35,301:34,801:35,337.5 spm
14.NERSam Geurst01:35,7(21)03:12,1(20)04:46,6(17)06:19,2(14)+17,2
Nereus 7 01:35,701:36,401:34,501:32,636.7 spm
15.SKODaniel Versluis01:34,6(17)03:10,6(17)04:45,9(15)06:19,8(15)+17,8
Skøll 8 01:34,601:36,001:35,301:33,939.7 spm
16.NERYannick Haverkamp01:34,5(16)03:10,2(14)04:45,1(14)06:20,2(16)+18,2
Nereus 6 01:34,501:35,701:34,901:35,236.7 spm
17.NERMarijn Kox01:35,0(19)03:10,4(16)04:45,9(15)06:21,2(17)+19,2
Nereus 5 01:35,001:35,401:35,501:35,437.0 spm
18.SKOThomas Bredée01:33,9(12)03:11,6(18)04:48,3(18)06:21,8(18)+19,8
Skøll 5 01:33,901:37,701:36,701:33,636.2 spm
19.TRISebastian Fortineau01:36,2(24)03:12,4(21)04:48,3(18)06:23,0(19)+21,0
Triton 9 01:36,201:36,201:35,901:34,636.5 spm
20.ASONiels Levelt01:36,3(27)03:12,9(23)04:49,0(21)06:24,1(20)+22,1
Asopos 5 01:36,301:36,601:36,101:35,234.5 spm
21.NERRobert Keulen01:36,4(29)03:12,9(23)04:49,5(23)06:24,6(21)+22,6
Nereus 9 01:36,401:36,501:36,601:35,236.7 spm
22.ASOMaarten Klumperman01:36,1(23)03:12,6(22)04:48,8(20)06:24,8(22)+22,8
Asopos 4 01:36,101:36,501:36,201:36,035.0 spm
23.PHORuben van Maanen01:34,2(15)03:11,8(19)04:49,0(21)06:25,2(23)+23,2
Phocas 2 01:34,201:37,601:37,201:36,134.0 spm
24.GYAJeroen Smeier01:36,2(24)03:13,1(25)04:50,3(24)06:25,5(24)+23,5
Gyas 8 01:36,201:36,901:37,201:35,232.0 spm
25.GYAVincent Cremers01:36,6(33)03:13,7(28)04:50,8(25)06:27,8(25)+25,8
Gyas 9 01:36,601:37,101:37,101:37,033.2 spm
26.SKOLuca Perotti01:35,9(22)03:14,0(29)04:52,2(28)06:27,9(26)+25,9
Skøll 9 01:35,901:38,101:38,201:35,734.5 spm
27.NERJan-Mattis Lassen01:36,5(31)03:15,2(34)04:54,3(34)06:28,1(27)+26,1
Nereus 8 01:36,501:38,701:39,101:33,836.2 spm
28.GYAJarno Honebecke01:36,9(34)03:14,4(30)04:52,4(29)06:29,2(28)+27,2
Gyas 7 01:36,901:37,501:38,001:36,734.5 spm
29.GYAJoren Koetsier01:36,4(29)03:13,5(26)04:51,0(26)06:29,4(29)+27,4
Gyas 2 01:36,401:37,101:37,501:38,435.0 spm
30.ASOJan-Christiaan Wahls01:36,3(27)03:14,7(32)04:52,7(30)06:29,8(30)+27,8
Asopos 1 01:36,301:38,401:38,001:37,133.5 spm
31.SKORoelof Pol01:37,2(35)03:15,3(35)04:54,0(33)06:31,4(31)+29,4
Skøll 6 01:37,201:38,101:38,701:37,437.0 spm
32.NERRainer Pots01:38,4(39)03:17,3(39)04:55,0(37)06:32,0(32)+30,0
Nereus 12 01:38,401:38,901:37,701:37,036.0 spm
33.NERMick Van Banning01:37,7(37)03:15,6(36)04:54,4(35)06:32,4(33)+30,4
Nereus 10 01:37,701:37,901:38,801:38,036.7 spm
34.GYALaurens Postma01:39,1(41)03:18,3(40)04:56,5(38)06:33,4(34)+31,4
Gyas 4 01:39,101:39,201:38,201:36,935.2 spm
35.TRIEran Arntz01:37,2(35)03:14,9(33)04:53,7(31)06:33,5(35)+31,5
Triton 10 01:37,201:37,701:38,801:39,936.0 spm
36.OKEJordy van der Meyde01:36,2(24)03:13,5(26)04:53,7(31)06:34,1(36)+32,1
Okeanos 1 01:36,201:37,301:40,201:40,434.2 spm
37.PHOMees Brouwer01:35,6(20)03:14,4(30)04:54,4(35)06:34,8(37)+32,8
Phocas 1 01:35,601:38,801:40,001:40,435.2 spm
38.ASOLukas Meester01:37,7(37)03:17,2(38)04:58,3(40)06:36,2(38)+34,2
Asopos 6 01:37,701:39,501:41,101:37,932.7 spm
39.GYASam van Assen01:38,9(40)03:19,1(41)04:59,1(41)06:37,4(39)+35,4
Gyas 1 01:38,901:40,201:40,001:38,331.7 spm
40.RICJoppe Visch01:32,7(5)03:10,3(15)04:51,0(26)06:38,0(40)+36,0
RIC 01:32,701:37,601:40,701:47,032.5 spm
41.SKOWouter Jong01:36,5(31)03:15,9(37)04:57,5(39)06:41,9(41)+39,9
Skøll 10 01:36,501:39,401:41,601:44,434.0 spm