WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[013] HG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TRIJaap Schenck01:30,6(2)03:02,4(2)04:33,9(2)06:02,0(1)
Triton 1 01:30,601:31,801:31,501:28,134.7 spm
2.TRICasper van der Steen01:31,3(4)03:03,4(4)04:35,6(3)06:05,0(2)+3,0
Triton 6 01:31,301:32,101:32,201:29,337.5 spm
3.NERIsak Verkaik01:29,7(1)03:01,3(1)04:33,4(1)06:06,8(3)+4,8
Nereus 1 01:29,701:31,601:32,101:33,437.0 spm
4.TRISteven Bos01:31,2(3)03:03,2(3)04:35,8(4)06:12,0(4)+10,0
Triton 2 01:31,201:32,001:32,601:36,234.5 spm
5.TRITimo van Eijden01:32,7(5)03:05,9(5)04:39,2(5)06:12,1(5)+10,1
Triton 5 01:32,701:33,201:33,301:32,934.5 spm
6.NERYoup Leeuwenburgh01:33,9(12)03:08,3(9)04:42,3(7)06:12,9(6)+10,9
Nereus 2 01:33,901:34,401:34,001:30,634.7 spm
7.GYAJitse Cruijs01:33,7(11)03:08,7(12)04:44,0(13)06:14,8(7)+12,8
Gyas 3 01:33,701:35,001:35,301:30,835.5 spm
8.SKODaniel Beelen01:32,9(9)03:07,2(6)04:42,6(9)06:15,4(8)+13,4
Skøll 12 01:32,901:34,301:35,401:32,835.2 spm
9.NERLuuk Rodenburg01:34,8(19)03:09,3(13)04:43,3(12)06:16,2(9)+14,2
Nereus 3 01:34,801:34,501:34,001:32,939.2 spm
10.TRIHugo Kuipers01:32,8(8)03:07,2(6)04:41,7(6)06:16,9(10)+14,9
Triton 8 01:32,801:34,401:34,501:35,237.5 spm
11.NERHajo Vlaar01:34,1(14)03:08,3(9)04:42,4(8)06:17,7(11)+15,7
Nereus 4 01:34,101:34,201:34,101:35,237.5 spm
12.PROMarko Matusovic01:32,7(5)03:07,8(8)04:43,1(10)06:18,1(12)+16,1
Proteus 1 01:32,701:35,101:35,301:34,934.7 spm
13.SKOStijn Zelhorst01:33,1(10)03:08,4(11)04:43,2(11)06:18,4(13)+16,4
Skøll 11 01:33,101:35,301:34,801:35,337.5 spm
14.NERSam Geurst01:35,7(23)03:12,1(20)04:46,6(17)06:19,2(14)+17,2
Nereus 7 01:35,701:36,401:34,501:32,636.7 spm
15.SKODaniel Versluis01:34,6(18)03:10,6(17)04:45,9(15)06:19,8(15)+17,8
Skøll 8 01:34,601:36,001:35,301:33,939.7 spm
16.NERYannick Haverkamp01:34,5(17)03:10,2(14)04:45,1(14)06:20,2(16)+18,2
Nereus 6 01:34,501:35,701:34,901:35,236.7 spm
17.NERMarijn Kox01:35,0(20)03:10,4(16)04:45,9(15)06:21,2(17)+19,2
Nereus 5 01:35,001:35,401:35,501:35,437.0 spm
18.SKOThomas Bredée01:33,9(12)03:11,6(18)04:48,3(18)06:21,8(18)+19,8
Skøll 5 01:33,901:37,701:36,701:33,636.2 spm
19.TRISebastian Fortineau01:36,2(28)03:12,4(21)04:48,3(18)06:23,0(19)+21,0
Triton 9 01:36,201:36,201:35,901:34,636.5 spm
20.SKOEnzo van Leeuwen01:36,2(28)03:13,8(31)04:50,1(25)06:23,5(20)+21,5
Skøll 1 01:36,201:37,601:36,301:33,435.2 spm
21.LAGPieter Zeelenberg01:36,0(25)03:12,4(21)04:48,5(20)06:23,7(21)+21,7
Laga 6 01:36,001:36,401:36,101:35,133.7 spm
22.ASONiels Levelt01:36,3(32)03:12,9(25)04:49,0(22)06:24,1(22)+22,1
Asopos 5 01:36,301:36,601:36,101:35,234.5 spm
23.NERRobert Keulen01:36,4(34)03:12,9(25)04:49,5(24)06:24,6(23)+22,6
Nereus 9 01:36,401:36,501:36,601:35,236.7 spm
24.ASOMaarten Klumperman01:36,1(27)03:12,6(23)04:48,8(21)06:24,8(24)+22,8
Asopos 4 01:36,101:36,501:36,201:36,035.0 spm
25.PHORuben van Maanen01:34,2(15)03:11,8(19)04:49,0(22)06:25,2(25)+23,2
Phocas 2 01:34,201:37,601:37,201:36,134.0 spm
26.GYAJeroen Smeier01:36,2(28)03:13,1(27)04:50,3(26)06:25,5(26)+23,5
Gyas 8 01:36,201:36,901:37,201:35,232.0 spm
27.GYAVincent Cremers01:36,6(39)03:13,7(30)04:50,8(27)06:27,8(27)+25,8
Gyas 9 01:36,601:37,101:37,101:37,033.2 spm
28.SKOLuca Perotti01:35,9(24)03:14,0(32)04:52,2(30)06:27,9(28)+25,9
Skøll 9 01:35,901:38,101:38,201:35,734.5 spm
29.NERJan-Mattis Lassen01:36,5(37)03:15,2(37)04:54,3(38)06:28,1(29)+26,1
Nereus 8 01:36,501:38,701:39,101:33,836.2 spm
30.GYAJarno Honebecke01:36,9(42)03:14,4(33)04:52,4(31)06:29,2(30)+27,2
Gyas 7 01:36,901:37,501:38,001:36,734.5 spm
31.GYAJoren Koetsier01:36,4(34)03:13,5(28)04:51,0(28)06:29,4(31)+27,4
Gyas 2 01:36,401:37,101:37,501:38,435.0 spm
32.ASOJan-Christiaan Wahls01:36,3(32)03:14,7(35)04:52,7(32)06:29,8(32)+27,8
Asopos 1 01:36,301:38,401:38,001:37,133.5 spm
33.SKORobbe Mourits01:35,0(20)03:12,6(23)04:52,7(32)06:31,1(33)+29,1
Skøll 7 01:35,001:37,601:40,101:38,434.7 spm
34.OKESander Boelsma01:38,4(52)03:17,4(51)04:55,2(42)06:31,4(34)+29,4
Okeanos 2 01:38,401:39,001:37,801:36,135.7 spm
34.SKORoelof Pol01:37,2(44)03:15,3(38)04:54,0(37)06:31,4(34)+29,4
Skøll 6 01:37,201:38,101:38,701:37,437.0 spm
36.NERRainer Pots01:38,4(52)03:17,3(48)04:55,0(41)06:32,0(36)+30,0
Nereus 12 01:38,401:38,901:37,701:37,036.0 spm
36.TRIHooper Kelly-Smith01:37,5(46)03:15,8(42)04:53,6(34)06:32,0(36)+30,0
Triton 12 01:37,501:38,301:37,801:38,434.2 spm
38.NERMick Van Banning01:37,7(48)03:15,6(39)04:54,4(39)06:32,4(38)+30,4
Nereus 10 01:37,701:37,901:38,801:38,036.7 spm
39.GYALaurens Postma01:39,1(55)03:18,3(53)04:56,5(46)06:33,4(39)+31,4
Gyas 4 01:39,101:39,201:38,201:36,935.2 spm
40.TRIEran Arntz01:37,2(44)03:14,9(36)04:53,7(35)06:33,5(40)+31,5
Triton 10 01:37,201:37,701:38,801:39,936.0 spm
41.ASOMartijn van Duijn01:36,0(25)03:16,1(44)04:55,3(43)06:33,7(41)+31,7
Asopos 2 01:36,001:40,101:39,201:38,334.0 spm
42.OKEJordy van der Meyde01:36,2(28)03:13,5(28)04:53,7(35)06:34,1(42)+32,1
Okeanos 1 01:36,201:37,301:40,201:40,434.2 spm
43.PHOMees Brouwer01:35,6(22)03:14,4(33)04:54,4(39)06:34,8(43)+32,8
Phocas 1 01:35,601:38,801:40,001:40,435.2 spm
44.LAGBob Kerkhofs01:36,8(41)03:15,7(40)04:55,5(44)06:35,0(44)+33,0
Laga 3 01:36,801:38,901:39,801:39,433.7 spm
45.ASOLukas Meester01:37,7(48)03:17,2(47)04:58,3(50)06:36,2(45)+34,2
Asopos 6 01:37,701:39,501:41,101:37,932.7 spm
46.GYASam van Assen01:38,9(54)03:19,1(54)04:59,1(53)06:37,4(46)+35,4
Gyas 1 01:38,901:40,201:40,001:38,331.7 spm
47.LAGDaan Bolkestein01:36,6(39)03:15,7(40)04:56,5(46)06:37,7(47)+35,7
Laga 5 01:36,601:39,101:40,801:41,335.0 spm
47.GYADaan Vermeulen01:37,8(50)03:17,1(46)04:56,2(45)06:37,7(47)+35,7
Gyas 5 01:37,801:39,301:39,101:41,433.0 spm
47.ASOCasper van Haren01:37,0(43)03:17,3(48)04:58,3(50)06:37,7(47)+35,7
Asopos 3 01:37,001:40,301:41,001:39,334.0 spm
50.RICJoppe Visch01:32,7(5)03:10,3(15)04:51,0(28)06:38,0(50)+36,0
RIC 01:32,701:37,601:40,701:47,032.5 spm
51.LAGStijn Lafontaine01:36,4(34)03:16,3(45)04:56,9(48)06:38,1(51)+36,1
Laga 11 01:36,401:39,901:40,601:41,232.0 spm
52.TRIElwin Stach01:38,1(51)03:18,1(52)04:58,5(52)06:38,2(52)+36,2
Triton 13 01:38,101:40,001:40,401:39,736.3 spm
53.SKOWouter Jong01:36,5(37)03:15,9(43)04:57,5(49)06:41,9(53)+39,9
Skøll 10 01:36,501:39,401:41,601:44,434.0 spm
54.LAGSeverijn Wiechers01:40,0(57)03:20,1(56)05:00,9(54)06:42,1(54)+40,1
Laga 10 01:40,001:40,101:40,801:41,233.5 spm
55.SKOMaxence Menthon01:37,6(47)03:19,1(54)05:01,5(56)06:43,7(55)+41,7
Skøll 2 01:37,601:41,501:42,401:42,136.2 spm
56.BORNiels van Vilsteren01:34,2(15)03:17,3(48)05:01,1(55)06:44,2(56)+42,2
Boreas 2 01:34,201:43,101:43,801:43,132.7 spm
57.BORJesper te Riet01:41,4(63)03:24,5(60)05:07,0(60)06:45,2(57)+43,2
Boreas 1 01:41,401:43,101:42,501:38,230.7 spm
58.LAGBart Scheel01:40,3(58)03:22,3(58)05:04,6(57)06:48,7(58)+46,7
Laga 2 01:40,301:42,001:42,301:44,034.2 spm
59.TRIIgor Chladek01:39,8(56)03:21,3(57)05:05,4(58)06:48,8(59)+46,8
Triton 15 01:39,801:41,501:44,101:43,532.2 spm
60.TRIPim van der Zwan01:40,8(60)03:22,5(59)05:05,9(59)06:49,1(60)+47,1
Triton 14 01:40,801:41,701:43,401:43,233.0 spm
61.LAGNijs de Zoete01:42,5(65)03:26,1(62)05:10,1(61)06:54,4(61)+52,4
Laga 8 01:42,501:43,601:44,001:44,331.2 spm
62.SKALuuk Olgers01:41,8(64)03:26,0(61)05:10,2(62)06:55,2(62)+53,2
Skadi 2 01:41,801:44,201:44,201:45,033.2 spm
63.LAGMax Bondam01:40,6(59)03:26,6(63)05:12,6(63)06:57,1(63)+55,1
Laga 1 01:40,601:46,001:46,001:44,528.5 spm
64.NERCesar van Rooij01:43,7(68)03:28,8(67)05:14,6(64)07:00,1(64)+58,1
Nereus 17 01:43,701:45,101:45,801:45,531.0 spm
65.SKOFlorian Menso Schalkwijk Molendijk01:45,4(70)03:33,7(69)05:21,8(68)07:06,4(65)+1:04,4
Skøll 4 01:45,401:48,301:48,101:44,634.2 spm
66.ORCJeroen Dekker01:41,1(61)03:28,6(65)05:18,1(66)07:06,6(66)+1:04,6
Orca 2 01:41,101:47,501:49,501:48,531.5 spm
67.NEROscar Verweij01:46,3(71)03:35,0(71)05:22,9(69)07:07,0(67)+1:05,0
Nereus 15 01:46,301:48,701:47,901:44,134.3 spm
68.ORCBram Verreussel01:41,1(61)03:28,1(64)05:17,5(65)07:07,1(68)+1:05,1
Orca 1 01:41,101:47,001:49,401:49,627.7 spm
69.LAGMarnix Meersman01:42,8(66)03:28,7(66)05:21,0(67)07:12,8(69)+1:10,8
Laga 7 01:42,801:45,901:52,301:51,832.2 spm
70.LAGMaarten Slik01:44,4(69)03:33,8(70)05:25,8(71)07:16,5(70)+1:14,5
Laga 9 01:44,401:49,401:52,001:50,729.7 spm
71.NERCharles Hills01:48,4(74)03:37,4(72)05:27,7(72)07:16,6(71)+1:14,6
Nereus 18 01:48,401:49,001:50,301:48,932.0 spm
72.BORRijan van Doorn01:43,4(67)03:33,2(68)05:25,1(70)07:19,2(72)+1:17,2
Boreas 3 01:43,401:49,801:51,901:54,033.7 spm
73.SKABenjamin Quist01:46,8(72)03:38,5(73)05:31,4(73)07:23,2(73)+1:21,2
Skadi 1 01:46,801:51,701:52,901:51,730.5 spm
74.LAGHarm Stöver01:47,1(73)03:42,5(74)05:41,6(74)07:37,2(74)+1:35,2
Laga 4 01:47,101:55,401:59,101:55,629.5 spm
Simon Van Eeden   niet gestart
 
NERDavid Verboom   niet gestart
Nereus 13 
NERTobias Timmer   niet gestart
Nereus 16 
NERNoah Vaal   niet gestart
Nereus 14