WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 11:45 - race 12 - Sporthallen Zuid - [148] DCl 8 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROProteus01:51,8(1)03:46,7(1)05:43,5(1)07:39,1(1)
Anna Noteboom 01:50,401:53,101:55,301:55,82022m · 34.0 spm
Esther Menken 01:52,901:54,701:55,101:52,82017m · 33.2 spm
Karin van den Berg 01:52,401:54,201:56,201:57,91990m · 31.7 spm
Roos Spee 01:49,501:52,501:56,901:53,32030m · 33.5 spm
Jet Polderman 01:51,501:57,702:02,201:58,11956m · 33.7 spm
Anouk Brandwijk 01:48,801:53,001:55,001:52,62043m · 33.5 spm
Martiene Ubbens 01:53,401:57,001:57,501:58,11968m · 32.7 spm
Rintati Roza 01:55,201:57,201:57,101:55,91975m · 34.8 spm
2.SKOSkøll 201:55,0(5)03:53,1(4)05:52,9(3)07:51,2(2)+12,1
Eva Blommestijn 01:53,901:59,102:05,601:57,52000m · 32.5 spm
Elise Hoogkamer 01:54,801:58,402:01,302:02,71972m · 34.4 spm
Fien Vries 01:54,501:57,201:58,602:00,51998m · 35.0 spm
Noël de Jong 01:52,101:56,401:57,901:55,42037m · 32.0 spm
Loulou Wichard 01:55,602:00,001:59,801:59,01982m · 34.0 spm
Karlien van Weegen 01:55,401:58,401:59,801:57,11998m · 31.0 spm
Duifje van Oostrom 01:53,601:52,901:53,401:53,02077m · 33.8 spm
Vera Spee 02:00,102:02,802:01,602:00,61941m · 29.7 spm
3.NJONjord 201:54,9(4)03:52,7(2)05:52,8(2)07:54,3(3)+15,2
Sofie Vreuls 01:52,401:54,001:53,801:55,92086m · 32.0 spm
Nina van Ooijen 01:52,501:55,901:58,901:59,02043m · 31.0 spm
Teuntje Uiters 01:52,201:52,901:54,502:00,42069m · 36.5 spm
Gaby Ridder 01:55,502:00,702:05,602:07,81947m · 31.8 spm
Bregje Huisman 01:56,701:58,801:59,402:01,51999m · 31.8 spm
Sanna van der Putte 01:58,301:59,402:00,902:04,01952m · 36.5 spm
Michelle van Zwieten 01:54,202:02,102:06,402:03,01940m · 28.4 spm
Emma Nachbar 01:56,801:59,302:01,902:00,21969m · 30.7 spm
3.NERNereus01:56,3(7)03:55,2(6)05:54,5(4)07:54,3(3)+15,2
Nica van Vliet 01:53,401:55,701:56,901:58,92047m · 29.2 spm
Anne Geijtenbeek 01:52,301:56,001:57,501:59,72047m · 38.3 spm
Naomi van Stee 01:55,302:01,402:00,802:07,11967m · 32.6 spm
Mara L�schen 01:56,901:56,801:54,701:51,92071m · 29.9 spm
Julia Bladt 01:54,501:57,601:57,801:56,82042m · 29.4 spm
Josephine van Grafhorst 02:02,002:01,602:02,502:00,31936m · 26.5 spm
Anna Rijks 02:00,502:03,002:04,702:04,11913m · 32.1 spm
Dorte Heideman 01:55,801:59,701:59,801:59,31985m · 33.8 spm
5.SKOSkøll 101:53,7(2)03:52,9(3)05:54,7(5)07:56,3(5)+17,2
Louisa Falch 01:48,901:53,201:55,901:58,72084m · 29.3 spm
Britt Weert 01:54,601:57,402:01,202:00,42012m · 32.5 spm
Lara Eleveld 01:52,901:59,402:01,702:00,42008m · 33.0 spm
Anne Fleur Hulshoff 01:55,702:03,402:06,602:05,61939m · 27.7 spm
Annelie Jonker 01:54,702:00,102:04,302:01,61983m · 30.2 spm
Lara van Haaps 01:55,101:59,101:59,202:00,02010m · 32.0 spm
Annigje van Paridon 01:52,302:01,602:04,202:05,71970m · 33.1 spm
Sophie van Dulmen 01:55,502:00,302:01,902:00,81991m · 32.0 spm
6.GYAGyas01:53,8(3)03:53,4(5)05:56,1(6)08:00,5(6)+21,4
Hanne Gietema 01:52,802:02,902:09,402:10,81954m · 29.6 spm
Jente Westerhof 01:49,201:58,302:00,302:02,42059m · 29.7 spm
Jaline van Hartingsveldt 01:54,501:59,702:03,402:06,02001m · 31.2 spm
Mara Kuiper 01:53,001:59,202:01,702:03,52004m · 31.5 spm
Marica Delger 01:59,602:00,302:02,902:04,41963m · 29.3 spm
Yasmin Abba 01:52,401:58,302:00,502:01,62024m · 30.7 spm
Saranne van Bruggen 01:54,301:59,202:01,002:01,62010m · 30.7 spm
Sophie van Zanten 01:54,801:59,302:02,202:04,31991m · 30.2 spm
7.ASOAsopos01:55,6(6)03:55,9(7)05:58,1(7)08:02,0(7)+22,9
Laura Cirigliano 01:53,301:58,902:03,602:07,12005m · 32.5 spm
Annika Huizing 02:02,802:05,302:06,902:08,01923m · 32.7 spm
Francine Petersen 01:54,101:59,902:04,602:04,92002m · 29.0 spm
Dariya Chobanova 01:53,901:57,901:58,201:58,22069m · 29.5 spm
Anna ten Hove 01:52,401:56,401:58,001:58,52082m · 29.8 spm
Milou Boosman 01:52,101:57,501:58,902:01,32037m · 30.2 spm
Simone Wouda 01:57,102:05,802:06,502:06,91928m · 32.8 spm
Sophie Bruins 01:58,802:01,502:02,302:03,41968m · 31.0 spm
8.NJONjord 101:58,0(8)04:00,1(8)06:05,3(8)08:11,9(8)+32,8
Franka Helder 01:58,902:00,802:07,402:08,11994m · 32.3 spm
Hanne Hassink 02:02,502:05,802:08,402:05,21968m · 31.3 spm
Jantine Buijsman 01:54,601:56,901:58,702:03,92083m · 32.7 spm
Julia de Kramer 01:58,402:03,302:05,002:02,92017m · 32.2 spm
Lindsey Verhoeven 01:52,801:58,002:01,002:01,42087m · 32.2 spm
Lisa Olsthoorn 01:57,302:08,602:13,202:15,01903m · 30.0 spm
Louise Busch 02:01,402:04,502:09,102:12,51925m · 30.7 spm
Myrthe Schlief 01:57,901:59,602:00,402:00,52042m · 29.8 spm